Přejít na výpis diskuzí

Barbora Munzarová

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cobbra

    Nevěra? Alkohol? A co si bulvár vymyslí příště?

    Ale ale, kampak nám zalezli všichni ti chytráčci jako například Iris, Kamila a Petr, kteří zde psali pro mne těžko opakovatelné výrazy o paní Munzarové a její údajné nevěře?
    Ne, že by na Jirkově alkoholismu bylo zbla pravdy, ale tady máte jasný důkaz toho, jakým způsobem bulvár pracuje - Dáte nám rozhovor? Nedáte?! No tak my si něco vymyslíme a až se všem rozsvítí a pochopí, že to nebyla pravda, tak si vymyslíme něco nového a o staré pomluvě napíšeme v lepším případě něco jako "mnozí Báru křivě obviňovali z nevěry" (zvlášť úžasné, pokud to napíše plátek, který s tím přišel), nebo v horším případě že se informace nepotvrdila...
    PS: myslím, že mnozí co sem chodíte házet špínu byste se nad sebou měli zamyslet - nedlužíte náhodou někomu něco? Třeba omluvu?
  • munzarová je nej

    barbora je nej na v ordinaci je fak dobrá. příští rok určitě vyhraje anno 2008 moc jí věřim *3* *3* *3*
    • Re: munzarová je nej

      Nápodobně!!!! Jsi nej herečka!!!! A také věřím že ANNO 2008 vyhraješ. Moc mě mrzelo, že ses minule neumístila... ale neztrácíme naději *3*
  • Jsi jednicka

    Ahoj Barborko.Přeji Ti hodně hereckých uspěchů protože jsi moje nejoblíbenější herečka a moc se mi líbíš. *14* *3*
    • Re: Jsi jednicka

      jo moje je taky nejoblíbenější a taky ji to moc přeju fakt baro seš super *14* *14* *14* *3*
  • Pavla Barnová

    Bára Munzarová se mi moc líbí v roli Pavly Barnové, jinak v divadle jsem ji zatím neviděla, ale jako Pavla je fakt bezva a na každý díl Ordinace se kvůli ní těším. *14*
    • Re: Pavla Barnová

      mám stejný názor,a na ordinaci se jenom koukám k vůli ní báro si neeeej! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *4* *14*
    • Re: Pavla Barnová

      Tato postava jí opravdu sedí.
    • Re: Pavla Barnová

      Tak to jsme na to úplně stejně. Na ordinaci se těším jen kvůli ní *4* A strašně moc chci, aby se v seriálu dala Pavla zase dokupy s Honzou *3*
      • Re: Re: Pavla Barnová

        tak to sme tri...pokazdy se tesim na dalsi dil ordinace...a to jenom kvuli bare *4* *3*
        • Re: Re: Re: Pavla Barnová

          Tak to jsme čtyři.... *3* *3*
        • Re: Re: Re: Pavla Barnová

          tak 4 ja taky
        • Re: Re: Re: Pavla Barnová

          přesně tak
          *1* *1* *1* *1*
        • Re: Re: Re: Pavla Barnová

          Já se na ni koukám i o víkendu, když ordinace není. *8*
  • Prosím

    Prosím ty, kteří rádi urážejí, ať se raději zamyslí nad sebou.
  • martasik37

    Krásná

    Náhodou Bára je v poho...nwm co všichni proti ní máte..!!! *8* *5* *8* A je strašně moc krásňoučkáááá! *14* *3* *14* A newim co proti ní všichni máte...takže byste jí pohli nechat..a jít pomlouvat někoho jiného...!!! *1* Je ta nejlepší herečkááá...!!! *14* *3* *14*
  • doleno.30

    Pro mě znamená ta nejlepší žena ,mě se líbí tetka jak hraje ordinaci v růžové zahradě.dřívě moc ne,ale jinak jí stejně mám rád *14* *3* *14* *4*
  • hanyka

    Baruška

    Těšíte se poprázdninách na Báru ?? Jak v ordinaci tak v divadle ??? Já se moc těším do Frýdku i do Havířova je tady ještě někdo kdo jde do havru nebo Frýdku ??? Kdyžtak pište ..... Bára je nejlepší !!!!!!!!! *14* *3*
    • Re: Baruška

      jaa jdu ja J@NUlka jdu na ní do Kalichu na představení jako THELMA A LUISE :) už se moc těším :)
    • Re: Baruška

      ????? Nechápu.....
    • misekely

      misekely

      bara je ta nej nej nej herecka mam ji starasne moooooooooc rada je hezka a vyborne hraje baro jsi jednicka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *1*
    • schrammov

      Re: Baruška

      ja jedu do frzdku mistku ale nemuzu se dovolat na listki
      • hanyka

        Re: Re: Baruška

        No já jsem se dovolala jak do Frydku tak do Havru a bylo mi řečeno , že lístky se budou prodávat měsíc před představením takže někdy okolo 20.září ...
        • schrammov

          Re: Re: Re: Baruška

          diky
  • Každý má jiný názor

    Hele, tak jako každý máme svůj názor. Máme právo ho vyslovit. Já si teda osobně myslím že je dobrá herečka. Ale je to jen můj návrh.... *13*
    • Re: Každý má jiný názor

      Jakýpak návrh *4* spíš názor ne *3*
  • Milá Baruško ,
    Všechno nejlepší k vašim narozenínám , hodně zdraví , štěstí , lásky..
    Ze ♥ přeje faninka Hanča Marešová

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit