Přejít na výpis diskuzí

Barbora Špotáková

OSOBNOST 10.2.2007 
70 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pavlus007@volny.cz

    Čínskou olympiádu jako divák bojkotuji, ale Váš výkon nelze přehlédnout- sportovce jinak neobdivuji o to víc potěší, že se najdou lidé s morálkou a vědomím! Jste pro mě největší hvězdou čes. sportu minimálně letošního roku. Zdravím a přeji aby se Vám dařilo i další léta. P.
  • díky, díky, díky

    Barborko za tvoje hody a hlavně za ten poslední, který ti vynesl zlato a taky za tvoje slova a dojetí, se kterým jsi mluvila o 40.výročí okupace naší republiky VS. Zažila jsem tu dobu na vlastní kůži jako dospívající holka a při tvých slovech se mi zase ta hrůza vybavila a brečela jsem jako želva *9* ještě jednou moc díky
  • Baru, DIKY

    Barco, uz sem to videl asi 5x, stejne jako rozhovory s tebou...a porad me to dohani k slazam. Dekuju
  • email

    Hodne ti preji to zlato,ale ta ruska v tu invaze tady nebyla .A nejmelas oni tak mluvit.
    • Re: email

      Nebyla tam (v tanku- ta Ruska), ale mluvila dobře (B.Š.)- podobně jako Bára Hrzáňová, když přebírala cenu za roli v "Hrdý Budžes"- je mezi námi (bohužel) jen málo úspěšných lidí (ne debilních "celebrit"), kteří jsou schopni a hlavně ochotni projevit svůj názor. O to větší radost dnes mám. Nejen já... Zdravím, P.
      • Re: Re: email

        Nevím , jak Vy ?? Ale já jsem zažil srpen ve věku, kdy už jsem něco věděl a zažil a užil si osvobození se všemi důsledky.
        Ta rusanda za nic nemůže a o srpnu určitě nic neví stejně jako slečna Špotáková. Za zlato si zaslouží bezesporu úctu, ale motat do sportu politiku je srabařina a v tomto případě populismus.
        • Re: Re: Re: email

          Souhlasim. Hodila to genialne, ale proc do toho plest politiku? Ani ona, ani ta Ruska nebyly tehdy na svete a i kdyby byly, tak sport je sport a politika se do toho michat nema. A do umeni taky ne.
  • Báro, moc díky

    Barčo, jsi opravdu dobrá, jsi nejlepší. Tobě nepomohl nikdo seshora, ty sis to zlato prostě vyházela. Děkujem za zlato a moc držíme palce k dalším úspěchům ;-)
  • gratuluji

    Barunko gratuluji, jste opravdu fantastická,tomu říkám bojovnice!!!
  • Děkujem!

    Barčo děkujeme za zlato z Pekingu!!!! *4* *3*
  • Ahoj

    Ahoj Barčo jsi moc dobrá a my ti všichni na olympiádě v tom finále držíme palce.Chci taky házet oštěpem ale nemám kde tak se drž a přeji hodně štěstí. *3*
  • Ahojky

    Ahojky Baruš !!! Jseš strašně moc prima, a hlavně oštěpařka šikulka.Musíš mě to někdy naučit *3* Viděla jsem Tě naživo a od té doby jsi mi padla do oka a jsi nejlepší sportovkyně a slavná osoba, kterou znám. Jen tak dál, hodně štěstí, zdraví a úspěchů ------->>>>> Barčo drž se *3*
  • Prosba

    Nevíte někdo nějaký kontakt na Barboru. Velice bych ho uvítal. Děkuji...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit