Přejít na výpis diskuzí

Barbora Špotáková

OSOBNOST 10.2.2007 
70 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čaroděj-dobroděj

    Báro,
    gratuluji a napiš! *4*
    • Re: Čaroděj-dobroděj

      opravuji adresu: Svetovyrekordman1@seznam.cz *15*
      • Re: Re: Čaroděj-dobroděj

        Piš a zajdeme na pivčo ! *3* *15*
  • Bára je supr

    Ahojky, ste má nejoblíbenější sportovkyně. Moc jsem Vám fandila ikdyž ste byla na druhém místě stejně se Vám věřila, že vyhrajete a taky se tak stalo. Viděla sem sice poslední Váš hod,ale to nevadilo, protože byl stejně nejhezčí a taky rozhodující. Jste obyčejná taková úřirozená mám Vás moc ráda. Tak Vám přeji moc zdravíčka z celého srdíčka a taky další medaile, protože Vy na to máte a taky na světák ten stejně další olympiádu uděláte.
  • lintushka92

    nezapomenutelný zážitek

    Do posledního okamžiku napětí, pak už jen radost, ale i trochu slzy... Tak bych popsala svoje včerejší televizní odpoledne v obýváku...
    Věděla jsem, že na to máš a chtěla bych Ti za to, cos předvedla, poděkovat. Na to se nezapomíná.
    I nadále Ti fandim a věřim, že toto nebyl zdaleka Tvůj největší úspěch - Ty máš i na svěťák!
    A vůbec neřeš to, že Tě plno lidí odsuzuje za to, cos řekla. Bylo to myšleno upřímně a to se, v dnešní době plné přetvářek, oceňuje.
  • supr hod

    Barboro,na tvůj vítězný hod jen tak nezapomenu.Jel jsem zrovna na biku a poslouchal rádio, při tvém hodu jsem ztratil koncentraci a výsledlem jsou stehy na noze.Ale za to to stálo a já gratuluji.Jen tak dál a hlavně DÁL. *14*
  • Radost

    Patřím mezi ty, kteří bojkotují OH v Pekingu. Ta to zlatá byl ohromný zážitek a rozhovor s Vámi zlatá třešnička na dortu. Před 40lety sem měl zrovna odjíždět na chmel byl rozechvělý vzteky, otřesný zážitek, na který se nezapomíná a doba po té, škoda slov.Nyní jsem byl také rozechvělý, ale štěstím.Díky za sportovce, kteří mají morálku a vědomí. Není jich mnoho. Díky Mirek
    • Re: Radost

      Ty si trošku mimo, ne? Já si právě myslím, že Bára byla trochuv šoku a svých slov bude litovat. Ne, že by měla mít strach z Rusů, ale politika do sportu nepatří. Celý svět to pochopil, jen čeští komentátoři byli papežtější než papež... Nebo myslíš, že ta Ruska seděla v 68 v ruským tanku? *16* Takový komentáře nikomu nepomohou---
  • Báááááruško

    Baruška je úžasná a můžeme na ní být pyšní a být rádi,že žije právě u nás :-) *3*
  • Barunka

    Barunko, děkuji za úžasný zážitek. Jsi prostě nejlepší a naše. Přeji velkou oslavu té zlaté a hodně dalších sportovních úspěchů.
  • Barborka

    Baruško,jsi úžasná,díky,bylo to krásné. *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Díky

    Gratuluji a jsem vděčná za tu vzpomínku na dnešní výročí, které pro mne znamenalo naprostou změnu života.

    Pohybovala jste se s takovou lehkostí a pak ten oštěp letěl - vypadalo to, že snad ani nespadne. Budeme se na Vás dívat znova a znova ...
    Dáky.
    Helena Prokopová, 74 let
  • Vítězka

    Milá Barunko, udělala si mi ooobrovskou radost. Jsi úžasně milá, srdečně blahopřeji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit