Přejít na výpis diskuzí

Barbora Špotáková

OSOBNOST 10.2.2007 
70 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prosím řekněte mi kde žijete potřebuju to na referát do školy.
  • ještě k Olympiádě vPekingu

    Ahoj Báro,
    když se Vám zdařil poslední hod jako vítězný, tak jsem začala radostí skákat po kuchyni.Něco mi Vaše příjmení říkalo *8*
    Ano, naše společná fotografie v časopise mne utvrdila- dětské školní soutěže.
    Moc Vám držím palce, a ať se stále daří. *3*
    S pozdravem Jana
  • Diamanty budou

    Co jiného po zlatu,stříbru a bronzu,než-li diamanty.Už je vidím jak Vám sluší. *4*
  • Vždycky je to bomba

    Báro,držím palce do dalších bojů.Přeji Vám,aby jste všechny své problémy vždy hodila za hlavu tak daleko jako svůj oštěp. *4*
  • PŘÁNÍ K NAROZENINÁM

    MILÁ BARBORKO !
    VŠECHNO NEJLEPŠÍ K DNEŠNÍM NAROZENINÁM !!!

    *3* *3* *15* *4* *4* *15* *3* *1* *3*
  • .

    Milá Báro, chtěla by jsem přímo Vám napsat a zaslat jednu fotku. Mohla by jste se mi prosím ozvat na můj email? Myslím, že se pobavíte. Přeji hodně štěstí!
  • SUPÉÉÉÉR

    Báro, bylo to bezva, moc jsme ti fandili, a stříbro je super!!!!!!
    Moc ti gratulujeme, a němce to budiž přáno, ty jim ještě ukážeš.....
    Hodně štěstí Ahojky Pha9 *1*
    • Re: SUPÉÉÉÉR

      tak jsem tu přidal i Marii Abakumovovou,tak se můžet hlásit do fanklubu *3*
  • adma

    blahoprani

    Milá Báro vše nejlepší k narozeninám.
  • Náš 20-ti měsíční syn Vás miluje

    Milá Barunko, ani nevíte, kolikrát za den u nás běží klip Tří Sester "Čtvrtá sestra".Adámek sotva otevře oči, volá na nás z postýlky:" Bálu, Bálu." Prosím, zkuste domluvit Fanánkovi, aby složil další písničku s Vámi v hlavní roli, abychom to mohli alespoň 5x denně prohodit...trvá už to asi 2 měsíce,a protože jste velmi krásná žena, obrázky nám nevadí..horší je to s písničkou na 4 akordy *3* Moc Vám držíme palce a Adámek zvlášť!!!
  • marw

    Marwas

    Barčo,fandím ti jen tak dál!!! *4* nemas konkurenci na světě nezahazuj tu šanci !! přeju ti další vylepšení toho svěťáku *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit