Přejít na výpis diskuzí

Barbora Špotáková

OSOBNOST 10.2.2007 
70 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Báro ty jsi jednička ;) snad každý věřil že obhájíš zlato :) moc,moc,moc gratuluju :) jen tak dál! Doufám,že jedeš i do Ria :)
  • Gratulují , držela jsem pěstičky !!!
  • Gratulují , držela jsem pšstičky !!! *14*
  • Srdečná gratulace k olympijskému zlatu Báro!
  • Báro,
    moc gratulujeme, bylo to super, drželi jsme palce

    recepce Sportovní centrum Nymburk
  • Ahoj Barborka asi si ma uz nepamatas ved som bola mala slecna ked sme sa videli v Bratislave u babiny a deduska ale som Janka zijem v Kosiciach dedusko Spotak bol nas spolocny . Prave som citala cosi na internete a natrafila som na tvoje meno ani nevies ako som sa potesila . Prajem Ti vela uspechov a sil .
    Moja adresa:janka.michalk@gmail.com
  • nika1991
    *8* *8* *8* *8* *8*
  • Dobrý den.Rádi by jsme Vás pozvali na jedinečnou akci v Libereckém kraji.Jedná se o SPORTFEST který se koná v Kulturním domě Liberec konané 17.11.2012.prosím podívejte se na zatím hrubej nástřel stránek www.stastnazabava.webnode.cz lepší stránky jsou ve výrobě.Nemohu najít na Vás kontakt prosím kontaktujte mě na tel.721594849 nebo na email:pelpet@seznam.cz vše rád vysvětlím.Přeju mnoho uspěchu a samozřejmě olympíské zlato na Vašem krku kde mu bude nejvíc slušet.Děkuji s přáním hezkého dne Pelc.
  • Dobrý den Báro.
    Chtěla jsem Vám jen říct, že Vás moc obdivuji za to, co děláta.
    Těď Vám píšu dopis, který se bude posílat do soutěže, a o kterém si myslím, žekdyž je o Vás, tak má šanci na víhru.
    S úctou
    Vaše faninka Míša
    PS.:Jste velmi skvělá oštěpařka a doufám, že jí zůstanete.
  • Moc gratuluji ke sportovci roku-je tak dál

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit