Přejít na výpis diskuzí

Barbora Špotáková

OSOBNOST 10.2.2007 
70 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nej

    Barčo, gratulace k letošním úspěchům! Jen tak dál. Jsi nejlepší!!! *4*
  • DĚKUJI!

    Milá Báro!
    Dnes v dopoledním radiožurnálu jste mi opět udělala radost(pokolikáté už v poslední době). Skromnost, upřímnost a pozitivita z Vás jen čiší. Děkuji Vám za to že jste a že jste taková jaká jste. Přeji Vám, aby vám to hodně dlouho vydrželo (nejlépe napořád).
    Držím palce.
    Pepa
    • Re: DĚKUJI!

      sice je hezké,že překonává rekordy a jistě jich i spoustu nových vytvoří,ale povahově bych si s ní asi moc nerozumněl
  • 72,28 m

    Doplňte si nový rekord Báry!
  • GRATULACE

    Vážená Barunko, osobně bychom Vám rádi stiskli ruku, srdečně Vám gratulujeme k vynikajícímu olympijskému zlatu z Pekingu 2008 a v neposlední řadě k mimořádnému světovému úspěchu při atletickém finále a finále GP ve Stuttgartu. Přejeme Vám mnoho úspěchů do dalších sezón a především zdraví a sportovní elán. Vaši "přátelé sportu" a tak trochu známí z hotelu Gloria Palace - manželé Závišovi *5* *5*
  • pro tebe

    ahoooooooooooj barco, si skvela, moc ti to preju. at se ti dari v zivote i ve sportu. cesky sport potrebuje osobnosti jako si ty. *4*
  • fangolem

    Ohodnocení

    Mohu Vám jen říci "Smekám a klaním se před Vaším čistým výkonem".
    HONZA
  • vkate

    Barča a 68

    Barborka je opravdu nejlepší. Nevím, co pořád máte proti tomu, co řekla. Možná vám to příjde blbé, když tu dobu nezažila (já sice taky ne), ale nevím, jestli byste byli raději, kdyby vyhrál někdo, kdo by ani nevěděl, co se toho roku stalo. Každý má ale svůj názor, to chápu a respektuju. Jinak se mějte všichni fajn a Barčo, hooodně moc dalších úspěchu...a třeba i ten svěťák *4*
  • Gratulace

    i já gratuluji Báře ke zlaté. Byla to krása až do posledního okamžiku. Trochu neobjektivně považuji tuto "zlatou" za cennější než medajle střelců. Ty komentáře proti Rusákům jsou trochu nefér, to Báře prostě ujelo. To, že urazit Rusa někdo považuje za hrdinství je ubohý. V 68 to byla určitě odvaha.V tomto prostředí pochválit Čínu , nebo Rusáka, to by bylo opravdové hrdinství a boj proti přetvářce. Věřím, že to bylo prostředím, které tam vytvořili čeští komentátoři. Měl jsem strach, aby později neprohlásila, že se vzdává medajle, protože je z komunistické Číny. Naštěstí zvítězil rozum a sport.
  • Gratulace

    Ahoj Báro, předem Ti gratuluji ke zlaté a evropskému rekordu.Revize toku peněz do sportu, protože jsou horší výsledky ? Pěkná blbost,že ano? :-)
  • Slaný

    Ahojky Báro,
    jak se Ti líbilo ve Slaným???
    Zakalila jsi? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit