Přejít na výpis diskuzí

Barbora Tomanová

OSOBNOST 15.7.2008 
159 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Závist není hezká vlastnost

    Vážení ktěří tady házíte špínu na Báru, zaměťte si před vlastním prahem. *13* Nedá se popřít Bářino finanční zázemí, to je jistá výhoda, ale více než finance je důležitá podpora rodiny, tu by jste ji závidět mohli. Řeči o tom, že má nejlepší koně v ČR, kde jste na to probůh přišli, projděte si rodokmeny jejích koní a pokud máte znalosti z tohoto oboru, záhy zjistíte že na českých kolbištích se objevuje nespočet rodokmenově mnohem lepších koní. Prostě tiše i nahlas závidíte holce, která nezná nic jiného než školu a každodenní zápřah u koní a které se její píle a cílevědomost jednoduše úročí. Až budete v 17-letech s lehce nadprůměrnými koňmi vítězit v soutěžích T++ a vzděláte se ve sportovní hipologii, tak něco komentujte *5* A útoky na Bářiny tělesné nedostatky jsou tím tuplem známkou nevyzrálé osobnosti
    • Re: Závist není hezká vlastnost

      Noo tady to někdo trošičku přehání,ne?? :D Careful v žádném případě není LEHCE nadprůměrný a to je taky jediný kůň s kterým se umístila na předních příčkách... takže věta, že vítězí s koňmi v T ** je prozatím fiktivní :))
    • Re: Závist není hezká vlastnost

      Lehce nadprůměrní koně - to snad ne - jedni z nejlepších výkonností - PP ten neskáče, její první kůň chodil před ní s Alešem Opatrným T (COLOMAN) a s ní talentem stál na Z pravda tehdy jí bylo 12let a začínala, ale které dítě má možnost mít do začátků téčkového koně!
      A je to hlavně o penězích, já svoji dceru podporuji seč mi síly a kapsa stačí, ale nemůžu si dovolit jí koupit ani spolehlivého L - kového koně za 200.000,- Kč, aby jí v soutěžích něco naučil a pomohl. A to moje holka chodila ve 12letech parkury dokola s podprůměrným koněm a ve 13letech s vysloužilým plnokrevníkem, kterého si sama připravila po jeho skončené dostihové kariéře, mluvíme ale stále o parkurech maximálně ZL, protože výše tito koně ani jít s fyzickými předpoklady nemohou ( maximálně tak s pilotem L). U koní jsme denně.
      Chudák Bára, v zimě má čas na lyže, jak sama uvedla v nějakém rozhovoru, tak to s tou dřinou u koní nebude tak hrozné.
    • Re: Závist není hezká vlastnost

      Tleskám - přesně vystihnutá skutečnost. *5*
  • ...

    Musíte ale uznat, že kdyby neměla prachy tak by se tak daleko nikdy nedostala.
    • Re: ...

      Samozřejmě, ani Aleš Opatrný by se daleko nedostal, ani Zuzana Zelinková, protože kdyby neměli prachy, neměli by koně, a bez koně se parkury jezdí docela blbě. :D
    • Re: ...

      A pořád se tu děti budete hádat? *1* *1* *1* ach jo
    • Re: ...

      no a co ?? vsichni lidi na vrcholu jakehokoli sportu musi mit zazemi aby to nekam dotahli ja si zase myslim ze ty i kdyby si mela prachy tak to zdaleka nedotahnes tak jako bara !!
      • Re: Re: ...

        Kdybych měla dobrýho drahého koně kterého nemám tak bych to dokázala taky protože jezdit umim.
        • Re: Re: Re: ...

          To jsou trochu silná slova, ne? Nikdo o sobě nemůže říct, že umí jezdit, protože pořád se učí něco nového. Zřejmě si až moc věříš.
    • Re: ...

      přesně tak,je to jen zásluhou jejich bohatých rodičů..kdyby moji rodiče měli peníze na to,aby mi splnili můj sen,tak bych koně vlastního už také dávno měla.
  • Bára = osobnost?

    Ahoj, je od vás všech hezké, že takhle Barču podporujete, ale myslím si, že zařazení mezi osobnostmi je už trochu moc. Máme tu totiž spoustu jiných jezdců, kteří by si toto označení zasloužili stokrát více, protože jsou to profesionálové a hodně na sobě pracují (ne že by Barča nepracovala, její výsledky jsou fakt záviděníhodné). Mezi ně patří hlavně Jirka Papoušek a jemu podobní (těch ale moc není *3* ).
  • Bara Tomanová

    Ahoj všem. Jasně, že Báře závidíme, ale né tak úspěchy, jako ty možnosti jich dosáhnout. Je to, vy obdivovatelé, hlavně o penězích, v jejím věku o penězích rodičů. Takže její zásluha je hlavně v tom, že se uměla narodit do solventní rodiny *3*. Myslím si, že takových užasných Barušek by tady bylo víc, kdyby měly to zázemí (prachy) co ona.
    • Re: Bara Tomanová

      Jistě, je to o penězích. Kdyby Aleš Opatrný neměl peníze, tak nemůže jezdit tak dobře, protože si nemůže koupit kvalitního skokana. Kdyby Ehning neměl peníze, tak to samé. Ale to, že máš kalitního skokana, nic neznamená - uspěch si musíš vydřít. *4*
      • Re: Re: Bara Tomanová

        Nesouhlas, znám plno dětí, které díky kvalitnímu koni skáčou S za umístění a nic vydřít nemusely!!! Koně jim zase za prachy přiježďujou rajťáci a ony se pak jen vezou a drží aby nespadly. Je jasné že když se takto vozí od 12let tak v 17letech, když nejsou úplná polena musí něco umět. Ale o co jsou pilnější, talentovanější a o co víc si podle vás zaslouží úspěch než ostatní děti, které jsou u koní celé dny, makají na sobě a úspěch se nedostaví, protože nejsou prachy na drahého koně (nejlépe alespoň tři), na drahé ustájení, na drahého trenéra?
        • Re: Re: Re: Bara Tomanová

          to si vystihla naprosto přesně *3* já znám dceru majitelky jedné pidi stáje. tý koupili S koně a ona sním chodí po veřejných trénincích, hobby závodech, Z a ZL. sice mají umístění, ale většinou s chybou. ani neumí sedět nad skokem - dře koně za hubu, někdy ani nezvedne zadek, stojí ve stmeny, že kdyby je neměla tak letí,vůbec se nedrží koleny,.... machruje jak je dobrá a přitom nedokáže jít s S koněm ani čistou 80cm. a to přitom ten kůň než ho koupili skákal čistá S a měl šanci skákat ještě výš.
      • Re: Re: Bara Tomanová

        Nesouhlas, znám plno dětí, které díky kvalitnímu koni skáčou S za umístění a nic vydřít nemusely!!! Koně jim zase za prachy přiježďujou rajťáci a ony se pak jen vezou a drží aby nespadly. Je jasné že když se takto vozí od 12let tak v 17letech, když nejsou úplná polena musí něco umět. Ale o co jsou pilnější, talentovanější a o co víc si podle vás zaslouží úspěch než ostatní děti, které jsou u koní celé dny, makají na sobě a úspěch se nedostaví, protože nejsou prachy na drahého koně (nejlépe alespoň tři), na drahé ustájení, na drahého trenéra?
        • Re: Re: Re: Bara Tomanová

          No..... nevím. Mám jiné zkušenosti než ty, u koní jsem jenom šest let, ale i zkušení jezdci ,které znám, si myslí, že Bára je opravdu dobrá. Tvůj názor ti neberu, mysli si co chceš, já si taky myslím svoje.
          • Re: Re: Re: Re: Bara Tomanová

            To je ale pořád dokola, já netvrdím, že není dobrá, já jen tvrdím že takových dobrých by bylo víc, kdyby měli ty možnosti. Nemám co obdivovat, k obdivování by bylo, kdyby se dostala tak daleko jen svou pílí s průměrným koněm v pořizovací hodnotě cca do 100tis, kterého by si jezdila sama i v tréninku, protože by rodiče naměli prachy na drahého opravovatele. Jsem u koní snad už 30let a vím o čem mluvím.
      • Re: Re: Bara Tomanová

        Oprava - kvalitního. A tím dobře jezdit jsem to myslela tak, že by neměl tak dobré výsledky soutěžích.
  • Lancelot

    Ahoj Báro,jsi moc šikovná a moc ti to sluší.Koukala jsi na Lancelotka?Byl moc šikovný.Je na www.equipark.webnode.cz,tak se mrkni.
  • lucik200

    Nekecejte tady!!§§

    Já ji znám je nej kámoška,ty hnusy ktery tady píšete.No že vám neni hamba!!!!Neni pravda že má odstátý uši!!!A rozhodně nevypadá jak netopýr...to jí jen závidíte její krásu *4*
    • Re: Nekecejte tady!!§§

      ahoj simí nemáš báry tel.číslo *14*
  • lucik200

    Nekecejte tady!!§§

    Já ji znám je nej kámoška,ty hnusy ktery tady píšete.No že vám neni hamba!!!!Neni pravda že má odstátý uši!!!A rozhodně nevypadá jak netopýr...to jí jen závidíte její krásu *4*
  • Korycany

    Bára je moc dobrá. Zajímalo by mě jak stíhá školu když ji má v Praze a stáj ted má jinde?
  • Jak vidím....

    Jak vidím ,založit tady novou osobnost Báru Tomanovou se vyplatilo,díkes všem i za Barču že ji podporujete!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Dok
  • Hezoučké narozeninky, Baruš! :-)

    Opožděně Barče Vše nejlepší!! *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
    Já jí prostě miluju!! Chtěla jsem jí to dáta vědět na těchto stránečkách http://www.prostemulluju.cz
    ale moc mi to nejde. Nevíte jak jí tam můžu přidat i s fotkou? Dík *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit