Přejít na výpis diskuzí

Barbora Tomanová

OSOBNOST 15.7.2008 
159 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • narcik

    Happy birthday

    Přeji Barče všechno nejlepší k dnešním narozeninám *4* tradičně hodně štěstí a zdraví a taky hodně úspěchů v letošní sezóně, s koníkama i v životě *14* Prostě všechno nejlepšííííííííííííííí
  • pe-tule

    Pro Lenku

    V soutěži může za dobrý výkon z 50% jezdec a z 50% kůň.Jasný je,že kůň to musí odskákat a jezdec se jenom veze,ale jezdec musí umět perfektně držet rovnováhu a na závod si toho koně musí připravit!A nemyslím si,že je nafoukaná.Kdo tohle vypustil ze svých úst musí asi hodně Báře závidět že umí jezdit a vlastního koně.Tys mohla taky závodit!
    • Hm...

      Jasně nějací chytří lidé tu ¨píšou má nejlepší koně v ČR myslím že to tak docela není pravda ano má dobré koně ale ne nejlepší a to jak tu pišete že to za ní vyhrajou koně tak to se hafo pletete to ste asi nikdy neskaákali sice je výhoda mít dobrého skokového koně ale není to všechno musíte držet koně před skokem navést ho na skok odhaDNOUT ODSKOK A......prostě spoustu věcí tak ať mi tu nikdo netvrdí že má bara nejlepší koně to sou ti co jen tiše závidí;) *13*
      • Re: Hm...

        *1* Jen se podívej na její fotky, kde je permanentně kůň pod skokem *1* *1* Se svým deseticentimetrovým obvodem stehna musí být zatáčení vážně efektivní. Dyť v obratech láme koně přez hubu. A teď neříkám že sem já dobrá. Sem na tom podobně jako ona. Když se koukám na fotky z mým závodů do 100cm nejradši bych brečela *1* Naštěstí mi pak stačí kouknout se na osobnosti.cz a pousmát se nad fotkama Barbory Tomanové. Hned vím že nejsem jediná který to nejde. Úspěchy a výsledkový listiny totiž nejsou všechno. Je to jako ve škole. Někdo dělá domácí úkoly připraví se na písemku ale dostane 2 ale má z toho radost protože ví že se na to pilně připravoval a že si z toho odnese nějaký vědomosti (Jezdec co se na závodech neumístí ale ví že si s koníkem vedli dobře). Někdo si to před hodinou přečte a těch pár minutek si to zapamatuje pak dostane 1 ale zeptat se ho na to za týden neví o co go (Jezdec co přezkáče parkur mrknutím oka vyhraje první místo ale při pohledu na něj byste po něm házeli tlažebníma kostkama a řvali píčo jak to vypadá hrozně). Necht každý máme svůj názor..
        • Re: Re: Hm...

          Ahoj všichni! Zameťme si všichni před vlastím prahem v sedle...pokud vím, dostala Bára snad ve Frenštátě 2. cenu něco jako o stylu...sakra všechno, co se dělá na takovéhle úrovni je byznys...pomysleli jste někdo z vás na to, jak se Bára cítí, když tohle čte, prostě délá, co ji baví a že k tomu rodiče přispějí tím, že jí koupí koně a maminka dá na každé závody jiné sako, ono i tohle něco stojí i je, dřina, oba studovali pro to, aby měli oni i děti, to co mají dnes...soboty, neděle, svátky...jo, je to o penězích...proč by za ně nemohla mimo sezónu jet na lyže, když celý rok dře...zkuste si to s ní někdo vyměnit na týden, ke konim ze školy, tam odjezdit 3, pak domu, písemka...pan Pecháček je jeden z nejlepších a asi by netrénoval někoho s kým to úplně nemá smysl, myslím, že je to on, kdo si vybírá...
          A s tím čistým vínem, všichni víme, že ten dobrý kůň nám pomůže a dost, ale na nás je jestli ho v tom udržíme, nebo jestli půjdou nahoru a vypadá to, že Bára stoupá ne...toho koně můžeme i jednoduše dostat dolů...
          A o tom T, v listopadovém jezdectví se o tom vyjdřují jasně s panem Pecháčkem, Bára se nepovažuje za T jezdkyni...
          Nechme ji žít a dělat, co ji baví...a vyhrávat... *3*
          • Re: Re: Re: Hm...

            S tebou souhlasím... Kdyby jste si o Báře něco zjistila tak víte, že Coloman je slepý na levé oko a kdyby jste jezdili s koněm, který je slepý na 1 oko, nebude to pro vás lehké, ale tady je vidět že jí nezaleží na vzhledu koně ani jestli skáče T nebo S, ale na tom, že si to s tim koněm užijete :)
            • Re: Re: Re: Re: Hm...

              promiň ale zrovna Coloman není ideální příklad. kdyby si něco věděla, tak víš že Colomana si kupovala jako prvního koně. a když si člověk co jezdí krátce koupí prvního koně, tak bere ohledy na něco jiného než člověk co jezdí TT a účastní se světového poháru. navíc kdyby si něco věděla, tak víš že když je kůň slepý na jedno oko, tak to nemusí být "konec světa". znám několik koní co jsou slepý (měsíční slepota, úraz na překážce, kopnutí jiného koně při "hře" ve výběhu) a přitom pod sedlem šlapou jakoby viděli!!!!!!
  • bara

    Jo a jeste mit ty kone, co ma ona nejakej jinej a lepsi jezdec tak uz je davno na olympiade, ma nejlepsi kone v CR vsechno makaj za ni, ale ona si mysli jakej je super jezdec *9*
    • Re: bara

      víš on ale někdo s těma konma mosí makat a jestli si je sama jezdí,tak je to asi její zásluha,řekla bych že je dobrá jezdkyně a má na to *4*
    • Re: bara

      Nejlepší koně v Čr určitě nema!!!! :)
      • Re: Re: bara

        Má nejlepší koně! *16*
        • Re: Re: Re: bara

          Tak ty si dobře mimo :-D asi nevíš co je to nejlepší kůň,že??:-D ano má moc dobré koně, ale určitě né nejlepší :-D
    • bara

      já báru neznám jen z viedi a tak,ale neměla by si jí odsuzavat když jí neznáš neni to správný vúči ní podle videiíí si myslím že bára patří mezi vyjmečný koňáky v čechách, a´t má dobrý koně proč ne kdybych je měla tak se také snažim dostat z nich maximum a chtěla bych aby všichni věděli že já jsem ta malá slečna co dokázala ty překážky tak hravě skolit vždyt za to zaplatila trdou prací... prostějí to neber tu její slávu její sen její životní cíl... i když jí neznám ale chci dokázat to co ona pomalu začínám rozumět světu koní životu mezi nimy. mezi juniorské hvězdy se dostala právem a to mi nikdo nerozmluví.... *3*
  • kaulitzova

    Kačík

    Ahojky!Já Báru Tomanovou znam osobně asi 9 měsícu je prostě super co dodat sem její fanda od roka 2005 *3* *3* *3*
    • Re: Kačík

      fakt????se máš pls jaké je její číslo????????
      napiš mi to na icq 474673233 *4* dekuju
    • katka-horses

      Re: Kačík

      super chceš se seznámit já ji znám taky *4*
      • Re: Re: Kačík

        Můj email je danceandjump@email.cz
      • Re: Re: Kačík

        Já si s tebou budu psát...jo??? *3*
    • Re: Kačík

      ahoj ty se s barou znas osobne je to moje nejoblibenejsi jezdkyne ale osobne ji nezna je mi to moc lito*9* ty se mas ) a muzeme si psat ? co ty na to *3* *3* byla bych moc rada zadnou kamosku ktera ma rady kone nemam *9* napis na e-mail potom ti muzu dat icq nebo skipe jo? *3*
      • katka-horses

        Re: Re: Kačík

        já ji znám taky chceš si psát? *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • buginkaaaaa

    Barussska

    Bárča!Jeddina ona je nejlepší jezdkyne!!!
    Wau..Jak já ji žeru! *14* *14* *14*
    • terezka-kone

      Re: Barussska

      já taky *14* *14* *14*
  • dobrá

    dobré čičadlátko pusinkovací-ta Barborka *14*
  • narcik

    fotky

    Ahojky všichni, prosím vás, když jste sem nahráli ty fotky, kdy se vám tu pak zobrazily? Já jsem je sem nahrála už v sobotu a ještě pořád tu nejsou... *7*
    • Re: fotky

      Mě se to tu hend objeviloo
      • narcik

        Re: Re: fotky

        tak to máš dobrý....já mam asi 200 fotek Báry z různejch závodů a nechce mi to sem dát ani jednu.... *10*
        • Re: Re: Re: fotky

          narciku prosím poslala by si my na email nějaké barči fotky .můj email BajaBockova@seznam.cz *14* děkuju moc
          • narcik

            Re: Re: Re: Re: fotky

            *1* koukni se na baratomanova.blog.cz, je to tady i v odkazech. tam je fotek ještě víc, než já vůbec mám- a pořád přibývají *3*
  • Wejushka-ADMIN

    Ahojky lidičky,díky že jste se tady do tohohle fanklubu Báry Tomanové přihlásili,je fajn že jste tady a doufám že tenhle fanklubák pořádně rozšíříme,zatím ahoj a taky něco písněte

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit