Přejít na výpis diskuzí

Barbora Tomanová

OSOBNOST 15.7.2008 
159 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Děkujeme, to potěší... *3* Bára
  • Ahoj Eli, jestli chceš můžeš mi na fanouškovský facebook poslat fotku toho teplokrevníka.A přeji ti hodně štěstí ale asi mě na těch závodech nepotkáš.Bára *3*
  • Ahoj mám Colomana,Kohena,Careful F.J.,Sorinku,Cojacka a Supíka. *3* Clarka už nemám.Bára *3*
  • Ahoj Adél, děkuji ti a můžeš mi napsat na facebooku na fanoušské stránce.Bára *3*
  • barčo viděla jsem tě v televizi na mčr *14* ty a kohen byli jste úžasný *1*
  • ahoj báro už jsem zhlédla tvé všechna videa *4* jezdím na koni od dvou let.muj první kun byla klina amerického klusáka jménem evona byla trochu divoch na vyjíždkách a skvělá na obraty dokonce jsem jí naučila poklek postraní kroky couvání lehnutí a chození vedle mě.byla opravdu dobríkun *14* *14* bo té dobi než umřela na rakovinu plic *13* *13* *13*.ted je mi osm a jezdím v jezdeckém areálu zofi už mám zasebou šest závodu ted se připravuji na závody velikosti sto cm já vím je to trochu moc ale na trenérku ne.pojedu to na mém českém teplokrevníkovi samantě kvh sto šedenát cm eště nevím kde to bude ale doufám že tě tam uvidím z nijakým koněm třeba s kohenem. tak ahoj ....... *15*
  • Baru *14*
  • vim jakí máš koně...kohen klárk 12 sisi sorinku kerfula adélku kolman ještětoho černého a ostatní.
  • Ahoj baro.Jmenuju se Adélka Trnková.Jestli si pamatuješ že ses mi podepsala.Seš mojo nej fanynka.Moc bich tě chtěla vidět už sem i brečela.Prosím odepiš. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Adélka *14* *14* *14*
  • Děkuji ti moc :-)
  • Ahojky, po dlouhé době jsem se sem opět podívala a nic moc se tu nezměnilo .Jenom už dávno nestuduju na střední ale už na UNYP.Tak to prosím změňte.Před týdnem jsem přijela z Valencie a teď budu v Německu.Koníci jsou super hlavně Fulíček je prostě boreček :-D
    Tak ahoj :-D
  • Ahoj, děkuji ti moc *3*
  • Ahoj, jezdím od 11 let a licenci jsem si udělala ve 12.Bára *4*
  • Ahoj, poníci jsou super.Nic si z toho nedělej parkurů ještě bude.Bára *3*
  • Ahoj, bohužel tam klubů moc neznám ale i když to je skoro daleko tak ti doporučuji Jezdeckou školičku DJ *3* Připraví tě tam i na licenci.Bára
  • Ahoj. doporučila bych ti Penny Girl.Bára *3*
  • Ahoj Nelčo, kamarádit se můžeme *3* jestli máš facebook tak tam mám fanouškovskou stránku tak se mě můžeš zeptat na cokoliv.Bára *4*
  • Ahoj Barčo.
    Chtěla jsem se tě zeptat jestli se s polu můžeme kamarádit.
    Odpověz mi prosím.
    A jen kdyby tě to zajímalo jsi můj vzor!
    A pozdravuj: KOHENA, ADÉLKU, SISI, KLARKA 12, KOLOMANA , KERFULA a ostatní.

    Páček Nelča *14*
  • ahoj baro mohla bys mi prosim poslat nejakej levnej dobrej klub odesli prosim na nathalieee@seznam.cz diky


    LOL *4*
  • baco moc te obdivuji a preji ti hodne stesti a take 14.1. vse nej.k narozeninam *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit