Přejít na výpis diskuzí

Barbora Tomanová

OSOBNOST 15.7.2008 
159 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Báro chtěla jsem se tě zeptat jestli nevíš o nějakém dobrém jezdeckém klubu v jihočeském kraji.Kdyžtak napiš na email andreajanouskova@email.cz děkuji Andy :-)
  • Ahoj, Baro jseš skvělá jezdkyně chtělal bych ti dát mnoho otázek ale nevím kde začít:-).Mam taky koně má 4 roky je to poník-WPB je to taky skokan baví ho to ale ještě jsme se nikde nedostali jenom tady poblíš minulý rok jseme byli 2 ale tet už 6.Naštvalo mě to že napsali pony parkur a byli tam velcí koně:-(. Chtěla bych se stebou seznámit :-)kdybys chtěla tak mi napiš na email.d.sikorka@email.cz Ahoj *3*
  • Od kolika jezdí??
  • to by mě docela zajímalo, kdo to je :D někdo mě teda napadá, ale trochu mi nesedí ten počet koní :D :D tahle totiž 30 fakt určitě nemá :D ale tak třeba to bylo jen zveličený :D
  • mojik
    ano ale bez finančně velmi dobře zajištěné rodiny by tohle jentak rychle neměla
  • mojik
    to sice ano já sama mam koně a jsem za to ráda ale koně mám jako nejlepšího přítele a jakmile těch koní má většinou někdo víc a do sportu nestávaj se z nich přátelé ale jen koně a kůn jenom kůn není přítel... *9*
  • ja te muluju koukam se na tebe v televizi si muj konsky idol si ta nej jezdkyne ma te nej na svete *3* *14* *4*
  • Popravdě Báru moc nemusím..Ale rozhodně ji nehodlám pomlouvat..Každej jsme nějakej,takže si jí vy..co jí nemáte rádi/nemusíte jí nevšímejte tak jako já.. *3*
  • Máš pravdu *4*
  • Jako vaše debaty jaká je Bára mě už sero* doprdel* vy to nechápete pořád rozebíráte koně a prachy já sice Báru osobně nepoznala ale myslím si že je super . Její koně vás ani nemají zajímat bud máte Báru rádi a nemáte proti ní nic A nebo ne jestli ne nerozebírejte to .Jestli závidíte její koně tak si je kupte a neserte se do toho a o prachy taky vaši vidělávaj a vy někteří můžete taky Brigádou budte rádi že máte Jezdecká centra budte rádi že vám tam pujčí koně co by za to daly jiný lidé a jestli pořád řešíte peníze našetřete si na koně nebo na vybavení ale NEZÁVIDTE.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A že se vytahuje videama ?No tak to ne ona se nám snaží pomoct kde by jste hledaly taková videahm???????Tak se nad sebou zamyslete!!!! *16*
  • Bára je nadaná jezdkyně a velmi přívětivá a milá. Žádný kůň není perfektní. Kdo si myslí, že Barča je rozmazlená , je jen závistivý. Je mi líto, že jí lidé soudí *13* .
  • Bára je opravdu užasná! Umí skvěle jezdit,a nedělají to jenom peníze.Nejde jen o ně.Zamyslete se Vy,co tu kritizujete Báru jen pro to,že jí závidíte !

    www.barca-tomanova.blog.cz
    www.equestrian-life.blog.cz *4*
  • Čauky lidičky, melete o penězích , ono kdyby Barča neuměla jezdit, jako že jezdí perfektně, tak by zkazila i dobrého koně.On se dá pořídit koník i za slušnou cenu. Koupit mladého, čtyřletého s dobrým původem a udělat si ho.Vím o čem mluvím.koupil jsem dceři mlaďase, občas na ni dohlédne trenér a dnes s ním už jezdí ,,S''. Občas se ji podaří porazit naše špičkové jezdce.Má 70% čistých parkurů.Všichni by jste chtěli pod zadek to nej. a vyhrávat
  • Já vás prostě nechápu. Báru znám osobně a je to úžasný člověk. Vemte si kdo by pro vás udělal to co Bára udělala jednou pro mě? Přišla jsem do DJ 5 min. před zavíračkou a Bára místo toho aby mě vyhodila tak tam se mnou zůstala a pomohla mi vybrat nový rajtky a uzdečku! *14* *15* Vy si myslíte že Bára umí jezdit jenom milionový koně, ale to vůbec není pravda. Bári koně rozhodně nepatří k těm super poslušným koním kteří nemají svojí hlavu a jdou ochotně ať si na ně sedne kdokoliv! Vím to protože jsem se jednou Barči zeptala jestli bych si mohla na Kohena sednout sednout a Bárča mi řekla že kohen je vellice nervozní kůň a že to jednou zkusila s Eliškou a nedopadlo to dobře...
    Takže se na tím zamyslete než budete psát nějaký píčovi** který vůbec nejsou pravda!!!! *16* *16* *12* *12* Bára má nza sebou spoustu práce!
  • Re: Re: bara

    Nikolo, Báru nesoudím, soudím snad její povahu??? Soudím to, že má skvělý koně za několik milionů, což má, že má na každýho koně x trenérů což má taky a jen říkám že být na jejím místě sme všichi tak doobří jako ona! Myslím že by si měla někdy skusit co to je jezdit na tlačivým koni a hned by nebyla tak ůžasná a skvělá!
  • Re: Názor

    Hele,dobře Bára se možná vytahuje že umí jezdit,ale kde se jezdit naučila? Jezdí 7 let a ta tvrdá dřina jí dostala až do reprezentace.Dobře má svoje dobrý trenéry a koně,ale začínala stejně jako my ostatní koňáci,v malých stájích!Jak říká náš trenér:Jsou dva typy lidí:1.Má na to talent od Boha
    2.Bude vždycky podprůměrný,ale snaží se a chce to dělat a dělá to s láskou jako každej koňák.
    A Bára patří do jedničky.Miluje koně stejně jako my všichni!!Tak jí prosim nezáviďte že něco umí.A tvoje kámoška si to mohla klidně vymyslet.Nebo přibarvit třeba to řekla ze srandy ale tvoje kámarádka si to domyslela.Nikdo se mnou třeba nemusí souhlasit,ale je to můj názor se kterým určitě nejsem na světě sama!!.
  • ajulinka123

    1

    vy co tu píšete že to dělají prachy a koně tak to není zdaleka pravda jezdím už nějakou dobu a parkur není lehký sport není to jen o tom že se vozíte a kůn dělá všechno za vás a vy co to tu píšete se asi v ježdění moc nevyznáte
  • Re: Re: Re: zajímavé,

    Ahoj bara tomanova ja sa volam sisa ale volaju ma bara lebo ja tak isto jazdim ako ty chcela by som vediet ake maš čislo na telefon a kde byvaš chcela by som stebou si zajazdit a stravyt stebou chvile velmi vela a mam ta velmi rada si ako moja sestra appapappappa
  • Re: bara

    Ahoj, souhlasim. Myslim, ze v konich se vyznam, jezdim 10 let a tohle je ukazovkej priklad toho, ze ten kun to jde v podstate sam, protze to umi a taky ma cenu nekolika set tisic. Ale na "normanich" konich nejspis takovi lide nikdy nejezdili. Ti se totiz napred musi vycvicit a je to i o lidech, ne o dokonalym koni, ktery uz vse umi a jezdec jen vyhrava, tu cenu by mel dostat kun...
  • Můj názor

    Ahoj, pročetla jsem to, co tu o Báře píšete.. Souhlasím, že pokud má člověk výborné vybavení a všechno potřebné, určitě mu to půjde líp, než někomu, kdo ho nemá. pokud má kvalitnější sedlo, lépe vytvoří stehení sed. Ale není to jen o vybavení nebo koních, pokud pojede jezdec, který se neudrží ve stehením sedu přes překážku, bude mu výborné skokové sedlo k ničemu, protože on to zkazí. Sebelepší kůň nemůže vyrovnat jezdcovu dlouhodobou neschopnost. Jde o to se s koněm sžít, potřebujete na to čas...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit