Přejít na výpis diskuzí

Barbora Tomanová

OSOBNOST 15.7.2008 
159 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Vůbec to není jen o píli!

    jj, plně souhlasím s předchozím příspěvkem. Jedna nejmenovaná dcera majitele jezdecké stáje dostává každý rok na vánoce, narozeniny a pořád koně minimálně za 1 mil. Kč, pan majitel se v tom vidí, chce úspěchy. výhry, zviditelnit se. Dceru už to nebaví, za každého dalšího koníka je naštvaná, že bude muset víc jezdit. Tatínek dokonce přistoupil k tomu (a to nekecám), že dcerušce dává peníze za to, že chodí jezdit (něco jako výplatu:)) Byla sice už i na MČR, ale jde na ní vidět, jak ji to nebaví a nemá z toho radost. Teď místo ježdění raěji odjela na pár měsíců do ciziny... A občas mluví o tom, že ježdění nechá úplně. A to má doma 30 koní, tým lidí, co kolem ní skáče, tréning s Opatrným a tatínka, co vše zaplatí...
  • Můj osobní náor

    Pokud jde o můj názor tak Barča jezdit umí to se nezapře...Je fakt že jí určitě pomohla dobrá výbava, vynikající trenér p. Pecháček a její skvělý koníci..Ale její snaha ji dovedla k tomuhle záznamu na osobnostech....Bez svých koní by asi nebyla tam kde je ale to všechny hvězdy jezdeckého sportu...Bez koní kteří by je tam dovezli by byli jenom lidé....Ale tak to je a vždycky bude...Myslim že Barča je svým koníkům vděčná...Ale iten nejlepší kůň může skončit poslední když ho povede špatný jezdec..myslim že tam to je fifty fifty... Taky v tom jezdectví jde hodně o peníze...Ale to v každém sportu...Když máš hodně peněz můžeš si dovolit špičkovou stáj, trenéra, koně a výbavu...Ale myslim že se dá prorazit i bez toho...Rozhodně je pro mě Barča vzorem a skvělou parkuračkou.. *3*
  • =o)

    Bára je fakt suprová.Má moocko hezký koně! *14* *14* vše nej barčo v new roce 2010 a mnoohoo uspěchů *14* NATA
  • Re: bary koně

    podívej se na bařin oficiální blog a tam to najdeš =)www.baratomanova.com
  • Re: Re: Re: Hm...

    S tebou souhlasím... Kdyby jste si o Báře něco zjistila tak víte, že Coloman je slepý na levé oko a kdyby jste jezdili s koněm, který je slepý na 1 oko, nebude to pro vás lehké, ale tady je vidět že jí nezaleží na vzhledu koně ani jestli skáče T nebo S, ale na tom, že si to s tim koněm užijete :)
  • zajímavé,

    že ty koňařky jsou vždycky tak strašně hezoučké
  • Re: Kačík

    fakt????se máš pls jaké je její číslo????????
    napiš mi to na icq 474673233 *4* dekuju
  • Re: Re: Bara

    fakt??????tak natoho koně vylrz ty a předveď se machře..... a pak můžeš začít soudit *4*
  • Re: bary koně

    careful je holštýn a adélka nwm *9*
  • Re: Vůbec to není jen o píli!

    jj svatá prvda máš pravdu taky bych řekla že ta druhá to má lepší tráví všechen volný čas u koní a krom toho ta první nebude mít ani takový vztah jako holka která jim bude věnovat čas *3*
  • Re: Vůbec to není jen o píli!

    jj svatá prvda máš pravdu taky bych řekla že ta druhá to má lepší tráví všechen volný čas u koní a krom toho ta první nebude mít ani takový vztah jako holka která jim bude věnovat čas *3*
  • Re: Re: Vůbec to není jen o píli!

    Bára je dobrá hlavně proto, že tam na začátku byly peníze. Kdyby nebyly nikdy by se tak rychle a tak daleko nedostala a pan Pecháček by o ní vůbec nevěděl !!!!
  • Re: Osobnost???

    no jo ale nekdo ty koe muel vycviit,jzdit na nich,a oa se to takymusela naučit protože to by jinakz těh koní v ednom kuse lítala ať je toCreful ebo coloman toje jedno a dyby neumela jezdit a byla byto zasluha jen tech koni tak neni asi jednou z nëjlepsich jezdkyn parkurových nemyslíš??????takže Bára i koně jsou dobří a když se to tobenebo nekomu jinemu nelíbí tak proc to sem pisete jen abyste si zahrali na machry že??tak to tu nepište a bude klid zatm caw
  • bary koně

    ahoj lidi já sem se chtěla zeptat nevíte někdo co za plemeno je adélka careful apls hodně to spěchá *9*
  • Re: Re: Vůbec to není jen o píli!

    omyl :D chtěla jsem říct, že lidi vidí výsledky, ale nevidí to ostatní.
  • Re: Vůbec to není jen o píli!

    Ale tak to prostě je. Kdo má materiál, má větší šanci. To se nikdy nezměnilo a NIKDY se to nezmění, vždycky to tak bylo a vždycky to tak bude. Lidé nevidí výsledky, takže logicky budou považovat za lepší tu první, protože o té druhé neví, ale pokud jde o Báru, tak tohle na ni vůbec nesedí, protože Bára dobrá je, stačí fakt že ji trénuje pan Pecháček.
  • Re: Re: Hm...

    Ahoj všichni! Zameťme si všichni před vlastím prahem v sedle...pokud vím, dostala Bára snad ve Frenštátě 2. cenu něco jako o stylu...sakra všechno, co se dělá na takovéhle úrovni je byznys...pomysleli jste někdo z vás na to, jak se Bára cítí, když tohle čte, prostě délá, co ji baví a že k tomu rodiče přispějí tím, že jí koupí koně a maminka dá na každé závody jiné sako, ono i tohle něco stojí i je, dřina, oba studovali pro to, aby měli oni i děti, to co mají dnes...soboty, neděle, svátky...jo, je to o penězích...proč by za ně nemohla mimo sezónu jet na lyže, když celý rok dře...zkuste si to s ní někdo vyměnit na týden, ke konim ze školy, tam odjezdit 3, pak domu, písemka...pan Pecháček je jeden z nejlepších a asi by netrénoval někoho s kým to úplně nemá smysl, myslím, že je to on, kdo si vybírá...
    A s tím čistým vínem, všichni víme, že ten dobrý kůň nám pomůže a dost, ale na nás je jestli ho v tom udržíme, nebo jestli půjdou nahoru a vypadá to, že Bára stoupá ne...toho koně můžeme i jednoduše dostat dolů...
    A o tom T, v listopadovém jezdectví se o tom vyjdřují jasně s panem Pecháčkem, Bára se nepovažuje za T jezdkyni...
    Nechme ji žít a dělat, co ji baví...a vyhrávat... *3*
  • Re: Vůbec to není jen o píli!

    Pně s Tebou souhlasím.TEn,kdo hold nemá takové peníze jako ona,tak je nula....
  • Re: Vůbec to není jen o píli!

    Samozřejmě, v tomhle musím souhlasit, je to o penězích, ale já reagovala na příspěvky typu: Je příšerná, vůbec neumí jezdit a její koně to odskáčou všechno sami... Když jsem ještě závodila, sama jsem nejlíp na sobě viděla, že ať se snažím, jak chci, stejně nedosáhnu těch úspěchů, jako dcera majitele koní, které jsem jezdila. Zatímco já jsem se dřela v kmk s jednou 4letou a po sezóně přesedlala na dalšího mlaďocha,ona měla možnost jezdit třeba 7 koní různé výkonnosti. Bohužel, je to o penězích, ale nikdo nemůže Baře upřít to, že svých možností uměla perfektně využít. A to bez tvrdé práce nejde...
  • Vůbec to není jen o píli!

    Nikdo neříká, že neumí jezdit, jen, že měla ty nejnej podmíky aby to uměla. Vem si dvě holky, jedna má super drahé koně, ustájení s halou, osobního trenéra(jednoho z nejlepších) a píli. Druhá, která má jen jednoho koníka, kterého si připravuje sama, nemá halu, osobního trenéra (kapacitu), jezdí denně v dešti, bahně a má píli stokrát větší než ta první, protože jinak by se na to za těchto podmínek vysrala. Stráví času u koní možná víc než ta první, protože ta má osobního nejen trenéra, ale i čističe a sedlače a tak může svůj čas věnovat pouze ježdění. A stejně ta první bude lepší, všichni budou říkat jak je pilná, a ta druhá ještě pilnější zústane vzadu. Tak odpověz o čem to je? O PRACHÁCH!!! A třeba by ta první nakonec nepřešla na koni té druhé ani to "L", které ta druhá jezdí!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit