Přejít na výpis diskuzí

Barbora Tomanová

OSOBNOST 15.7.2008 
159 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Bara

    hele ty chytrolíne !!! ty asi o koních moc nevíš, že?! protože bys jinak tohle nepsala. ty si jako myslíš že kdyby nic neuměla taky by byla jedna z nejlepších parkurovích jezdkin a že by vyhrávala i v zahraničí, jo koně má suproví ale myslíš si že to ti koně odskáčou sami , nebo co?! tak nejdřív použíj hlavu než něco napíšeš, ju !!!! *8* *8* *16*
  • Re: Hm...

    *1* Jen se podívej na její fotky, kde je permanentně kůň pod skokem *1* *1* Se svým deseticentimetrovým obvodem stehna musí být zatáčení vážně efektivní. Dyť v obratech láme koně přez hubu. A teď neříkám že sem já dobrá. Sem na tom podobně jako ona. Když se koukám na fotky z mým závodů do 100cm nejradši bych brečela *1* Naštěstí mi pak stačí kouknout se na osobnosti.cz a pousmát se nad fotkama Barbory Tomanové. Hned vím že nejsem jediná který to nejde. Úspěchy a výsledkový listiny totiž nejsou všechno. Je to jako ve škole. Někdo dělá domácí úkoly připraví se na písemku ale dostane 2 ale má z toho radost protože ví že se na to pilně připravoval a že si z toho odnese nějaký vědomosti (Jezdec co se na závodech neumístí ale ví že si s koníkem vedli dobře). Někdo si to před hodinou přečte a těch pár minutek si to zapamatuje pak dostane 1 ale zeptat se ho na to za týden neví o co go (Jezdec co přezkáče parkur mrknutím oka vyhraje první místo ale při pohledu na něj byste po něm házeli tlažebníma kostkama a řvali píčo jak to vypadá hrozně). Necht každý máme svůj názor..
  • Re: Bara

    Jo?? Kdyby Careful nebyl fit, tak by Bára nikam nejela :) takže to asi hodně záviselo na jejich koní.
  • Bara

    Teda nevím nevím, že by se i takový expert jako je pan Pecháček nechal obalamutit a vzal do Istanbulu holku, která neumí jezdit a má jen dobré koně? Zamyslete se trošku nad tím, co tady vypouštíte z klávesnice... 99% z vás by s jejími koňmi nepřelezli ani L-ko. Nejsem žádná Bařina obdivovatelka, viděla jsem ji jezdit když začínala s Colomanem třeba na MČR ve Frenštátě a žádná sláva to nebyla, ale je vidět, že holka na sobě maká a používá hlavu, což se rozhodně nedá říct o všech. *3*
  • Re: Závist není hezká vlastnost

    Noo tady to někdo trošičku přehání,ne?? :D Careful v žádném případě není LEHCE nadprůměrný a to je taky jediný kůň s kterým se umístila na předních příčkách... takže věta, že vítězí s koňmi v T ** je prozatím fiktivní :))
  • Mčr

    Ještě jsem zapoměla dodat, docela mě udivil její výrok týkajíci se MČR (ti co v minulým letech vyhráli se pak už neumístili, ale já už jsem po 3. za sebou druhá) to mi přišlo docela nafoukané, vím, že to tak určitě nemyslela, ale přeskákat S parkury s T koněm, zas takovej úspěch není, nevím co to je teď za dobu, kdysi to bylo opravdu o tom co dokáže jezdec, dnes je to o tom sehnat si co nejlepší koně a předvést se, což je smutné.
  • Osobnost???

    Noo nalíjme si čistého vína, za Bářiné úspěchy můžou ve větší části její koně a zvláště Careful, ten kůň je mašina, věřím, že kdyby ho jezdil jiný junior po čase by dokázal to co Bára, jak sama tvrdí je nejlépe jezditelný, na něm jde vidět jak strašně ho to baví,nebojí se, jde prostě do všeho,vy pak máte spoustu času soustředit se na sebe a na to přivést ho správně ke skoku, i přesto Bára kolikrát skáče za pohybem...díky němu také přešla zdárně 3 Téčkové parkury, k tomu velký obdiv, Kohen už takový není a proto to také dopadlo tak jak to dopadlo. Ano žije pouze koňmi, ta píle a snaha je tam veliká, ale... představte si, že by měla jen koně jako je taková Adélka?? Dneska by jsme o ní možná ani nevěděli,s tou toho totiž ještě moc nedokázala a jak jí má dlouho, čím to asi bude hmm?? Že by pobyt na Slovensku nepomohl. Tím samozřejmě nechci kritizovat, jak říkám fandím jí, ale za jezdeckou osobnost jí zatím považovat nemůžu!!
  • Re: BARČA

    To střídání cajků a oblečení je reklamní tah, její máma založila síť obchodů Dance and Jump, tak dcerka dělá reklamu, ale to je trochu pochopitelné *5*
  • Re: Závist není hezká vlastnost

    Lehce nadprůměrní koně - to snad ne - jedni z nejlepších výkonností - PP ten neskáče, její první kůň chodil před ní s Alešem Opatrným T (COLOMAN) a s ní talentem stál na Z pravda tehdy jí bylo 12let a začínala, ale které dítě má možnost mít do začátků téčkového koně!
    A je to hlavně o penězích, já svoji dceru podporuji seč mi síly a kapsa stačí, ale nemůžu si dovolit jí koupit ani spolehlivého L - kového koně za 200.000,- Kč, aby jí v soutěžích něco naučil a pomohl. A to moje holka chodila ve 12letech parkury dokola s podprůměrným koněm a ve 13letech s vysloužilým plnokrevníkem, kterého si sama připravila po jeho skončené dostihové kariéře, mluvíme ale stále o parkurech maximálně ZL, protože výše tito koně ani jít s fyzickými předpoklady nemohou ( maximálně tak s pilotem L). U koní jsme denně.
    Chudák Bára, v zimě má čas na lyže, jak sama uvedla v nějakém rozhovoru, tak to s tou dřinou u koní nebude tak hrozné.
  • BARČA

    Barči fandím. Konečně se někdo dostal navrchol pílou a poctivostí a je hezké, že to dokázala v tak mladém věku. Taky jezdím, taky jsem měla svého koně, jezdila jsem hodně koní, závodila jsem atd., naštěstí mě i rodiče nějakou dobu podporovali, ale později už se to nedalo finančně utáhnout. Je do dost finančně náročný sport. Je pravda, že kdyby Barčini rodiče na tom nebyli tak dobře, tak taky určitě není na výsluní jako teď... Ale to je prostě život... Jen by nemusela provokovat neustálým střídáním cajk a oblečení na závodech..Já si na ty věci šetřila každou korunu a ona má každý závod nové věci, to naštve.. Ale co už...... *7* Hlavně že jsme všichni zdraví *15*
  • Re: Re: Re: ...

    To jsou trochu silná slova, ne? Nikdo o sobě nemůže říct, že umí jezdit, protože pořád se učí něco nového. Zřejmě si až moc věříš.
  • Re: Závist není hezká vlastnost

    Tleskám - přesně vystihnutá skutečnost. *5*
  • ...

    Všichni jí jen závidíte a není to jen o penězích ale i o podpoře.Určitě je mnoho rodin co peníze mají ale využijí je na něco jiného než na koupi koně!Třeba luxus dovolená nebo vila atd.A i když nemáte vlastního koně tak to můžete někam dotáhnout,najděte si sportovní stáj a snažte se jezdit jak nejčastěji to půjde.Časem určitě s budete moct složit licenci(ZZVJ)a pak se účastnit officiálních závodů.
  • Závist není hezká vlastnost

    Vážení ktěří tady házíte špínu na Báru, zaměťte si před vlastním prahem. *13* Nedá se popřít Bářino finanční zázemí, to je jistá výhoda, ale více než finance je důležitá podpora rodiny, tu by jste ji závidět mohli. Řeči o tom, že má nejlepší koně v ČR, kde jste na to probůh přišli, projděte si rodokmeny jejích koní a pokud máte znalosti z tohoto oboru, záhy zjistíte že na českých kolbištích se objevuje nespočet rodokmenově mnohem lepších koní. Prostě tiše i nahlas závidíte holce, která nezná nic jiného než školu a každodenní zápřah u koní a které se její píle a cílevědomost jednoduše úročí. Až budete v 17-letech s lehce nadprůměrnými koňmi vítězit v soutěžích T++ a vzděláte se ve sportovní hipologii, tak něco komentujte *5* A útoky na Bářiny tělesné nedostatky jsou tím tuplem známkou nevyzrálé osobnosti
  • Re: Re: ...

    Kdybych měla dobrýho drahého koně kterého nemám tak bych to dokázala taky protože jezdit umim.
  • Re: ...

    Samozřejmě, ani Aleš Opatrný by se daleko nedostal, ani Zuzana Zelinková, protože kdyby neměli prachy, neměli by koně, a bez koně se parkury jezdí docela blbě. :D
  • Re: ...

    A pořád se tu děti budete hádat? *1* *1* *1* ach jo
  • Re: ...

    no a co ?? vsichni lidi na vrcholu jakehokoli sportu musi mit zazemi aby to nekam dotahli ja si zase myslim ze ty i kdyby si mela prachy tak to zdaleka nedotahnes tak jako bara !!
  • Re: Re: Re: Re: Bara Tomanová

    To je ale pořád dokola, já netvrdím, že není dobrá, já jen tvrdím že takových dobrých by bylo víc, kdyby měli ty možnosti. Nemám co obdivovat, k obdivování by bylo, kdyby se dostala tak daleko jen svou pílí s průměrným koněm v pořizovací hodnotě cca do 100tis, kterého by si jezdila sama i v tréninku, protože by rodiče naměli prachy na drahého opravovatele. Jsem u koní snad už 30let a vím o čem mluvím.
  • Re: Re: Kačík

    Můj email je danceandjump@email.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit