Přejít na výpis diskuzí

Bella Thorne

OSOBNOST 7.4.2009 
650 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jsi krásná Bell
  • viki ti si kr*va bella thorne a zendaya su naj kto si misli to iste nech povie ja *16*
  • Bella je namyšlená kr*va která se předvádí špulí držku jako 30ti letá ženská! Nesnášim ji
    a to jak je blbá v Na parket je nejspíš doopravdy . Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
    *16*
    • A to víš jak že je namyšlená?!Tak to jí asi znáš dáš mi na ni číslo?Asi ne ty blbko!!!
    • bella thorne není namyšlená a už vůbec ne k***a !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bella thorne je moc dobrá ty náno hnusná!!!!!!!
      • Konečně inteligentní člověk
    • Ty si kr*va proč sem píšeš ta malá namyšlená supermodelko *16* *10*
  • Bella Thorne je nejlepší *14*
  • obě dvě jsou stejně pěkné,dobře tančí a skvěle zpívají *5*
  • bella thorne je nejlepší a mám ji hodně moc ráda *14* a nechápu toho kdo ji nemá rád prominte ale já moc nemám ráda zendayu
  • Sklapne zobák ty ROCK!!!!!!!
  • podľa mňa je najlepšia zendaya *4*
  • ZenBella
    namyšlená není!!!je to nej celebrita!!!!Bella je náhodou od ostatních nenamyšlená,hodná.....prostě NEJLEPŠÍ!!!! *14* *14* *14* *14*
    • no určite vieš kto je najlepšia na svete a môza to byť aj spevačka aj herecka jeto Kristen Stewatt *10* *16*
      • Když chceš Bello napsat Kristen stewartt tak se nauč napsat jeji přijmení
    • odkud viš že není! ved ji neznáš!
      • A ty snad jo.alex
    • suhlasim *4* *14* *3* *1*
  • Sklapni alex nejsou všichni namyšleni spiš ti alex a violleto ste namyšleny
    • To akože ja som namyslena?! Nechápem ako si môžete myslieť že Bellu tak dobre poznate že o nej môžete hovoriť že je neviem čo. Poznáš ju len z filmov a z článkov kde si to každý prekrútiť podľa seba. Ani ja ju nepoznám ale to video má naštvalo. Alex máš pravdu väčšine hviezdam sláva stupne do hlavi. *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
      • Aké video ?
    • ty akurát znaš, chcela by som videt čo by si robila ty keby si sa stala slavnou, či by si obyčajnými lidmi nezačala opovrhovat a všade by bolo len JA JA JA JA!? SOM SLAVNA A TY NIE JA SOM HVIEZDA ATY NIE JA SOM DAčO A TY NIE u mnohých celebrit to tak je, nehovorim že u všetkých ale Bella vzera ako ten typ JA JA JA
      • Súhlasím s tebou
        • Vlasne suhlasim s tym ze bella je ten tip JA JA JA
      • A to víš jak miss vševěd *10* alexa je taky samí JA JA JA a neustále na sebe upozornuje
      • hele nechci se vychlubovat ale ja sem baletka ale ne ještě tak slavna to neeee a alex co proti mně maš ja nechci bít slavna tak sorry ale jako.trošku přemišlet
        • To alexa těžko zvládne slovo přemýšlet je pro ni z cizího jazyka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší