Přejít na výpis diskuzí

Bella Thorne

OSOBNOST 7.4.2009 
650 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ona s leem nechodí on chodí s Micaylou Johnson *4*
    • jak to muzes vedet vzdyt to nevis najed na jeji zivotopis i najejo pak uvidíš
    • bellathor1996
      no že tam je že sní chodí o je divný co
  • bellathor1996
    teď jsem trochu zmatená.
    Vždyť bella chodí s tristanem klierem a tam je že chodí s leem howardem
    to je divný....
    • no vidis ja ti to rikal
      *11*
    • to mne taky rozhodilo ale jsem rad ze ma bella kluka který hraje v serialu nakopni to at jim to vidrzi co nejdele *10* *16* *14*
    • Nechci se do toho nějak plíst, ale víš Tristan není slavnej-prostě žádná osobnost proto tam není napsanej(kdyby něco tak už by tam byl)
  • Bella momentalne podle tu údaju chodí s Leom Howardom a kdz nanej kliknete tak on hodí s Bellou i Oliviou Holt... On je podvadí nebo ccccco???????????????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Ne nepodvádí je tam na psano vstah což znamená kamarad *2* *15* *2* *2* *15* *3* *2* *2* *15* *15* *15* *3* *3* *4* *4* *4* *6* *5* *5* *5*
    • to je taky pravda leo by se mnel rozhodnout bud holku z serialu na parket nebo na kopnito uvidime jak se rzhodne
    • L.a.s.k.a
      Ty máš tež logiku jak prase..Taj to,že tady dá český bulvar něco,neznamená že to je ještě pravda.Bella teďkon chodí s někým jiným,podle videí na youtube..A kdyby ses podívala dál tak podle tebe se podvádí všichni dohromady,protože Oliviia chodí s někým jinám(y) *3* *3*
  • mě se Bella líbí, je mi sympatická , působí mile , a...no kamarádi se s každým prostě fajn holka *4* *4* *3*
  • Bella Thorne a Zendaya Coleman jsou nejlepší herečky a tanečnice na Disney Chanel. Bellu mám ráda protože hraje v hodně filmech a nejlepší film kde hraje je Na parket Chicago *1* *2* *14* *4*.
  • Bella Thorne je fakt nej,miluju tanec,a hudba kterou nazpívala se Zendayou Coleman je úžasná a nejlepší je že Bella je váha jako já.
  • by se k sobě hodili, co říkáte?
    nejkrásnější sportovec na světě *14* *14* *14*
    http://www.osobnosti.cz/marc-marquez.php *14* *14* *14*
  • Bella is my favourite celebrity!!!!!!!!!!And of course Zendaya!!!!!!!!!!I would very much like their autograph.They are simply the most amazing girl in the world.I love you Zendaya and Bella hope to ever meet.A love shake it up!!
  • Bella je NNNNNNNNEEEEEEEEJJJJJJJJLLLLLLLLEEEEEEEEPPPPPPPPŠŠŠŠŠŠŠŠÍÍÍÍÍÍÍÍ !!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Bella je úžasná,krásná a skvělá herečka a zpěvačka společně se Zendayou a když s někým chodí není jedno s kým ? no a že chodí s Kentonem Dutym :) Má ho ráda-ať si sním třeba chodí(nemyslím to zle) ale nechápu proč píšete a teď cituji: jsi super ale nechápu jak můžeš chodit s guntrem.
    • máš pravdu on je ve skutečnosti třeba skvělej akorád v na parket! hraje divnýho. Jako třeba Caroline Sushine ta hraje jeho dvojče a v Marmadukovi hraje hodnou, milou, normální holku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší