Přejít na výpis diskuzí

Bella Thorne

OSOBNOST 7.4.2009 
650 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bell si prostě nejlepší!
    A Bell nechodí s Guntrem *6*
  • Bell se mi né mám jí hrozně ráda jak se oblíká a tančí ale nechápu jak může chodit s guntrem!!:) a daya její vlasy sou taky super ale taky pěkná :) mám vás ráda holky:);)
  • Mám ráda hrozně bell je pěkná a umí se oblíkat:) ale daya se mi líbí taky má pěkné vlasy :) ale jinak bell jak můžeš chodit s guntrem??:) a jinak sou to super holky *14*
    • tak za prve : ona s nim nechodi je to len bulvarna blbost a za druhe je straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne pekna a mila *14* je proste jedinecna *14* *14* *3* *1*
    • Viš kdyby si "guntra" znala lip a ne jen z pořadu Na parket tak je ve skutečnosti ohodně lepší on tu roly jen hraje!!! *15*
      Jo a Bello jsi prostě nejnejnejnej... *14* *14* *14*
  • Bella a Zendaya si jezdí do Japonska ale jejich největší fanynky jsou tady v srdci Evropy.
  • Bella i Daya je super ale Zen mam možná radci ale Bella je taky supeeeer a miluju Na parket! Jsem jejich veeeelka fanynka...
  • Bell i Daya jsou super ale Zendayu mam možná radši ale Bellu mam taky hrozne ráda a miluju Na parket!
  • Bella Thorne je super,a naparket taky jsem hrozná fanynka Belly Thorne a kdo říká že je hrozná tak ho neznám *3*
  • je super mám jí ráda v seriálu na parket nej je díl vezmi si to *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Bella je prostě nejlepší
  • ten kto povie ze Bella je škaredá tak nema vkus. ona je krasna, ale musim povedat ze jaj najnovsi zostrih vlasov jej nesedi ani v na parket3 nema take pekne vlasy tie predtym boli lepsí *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit