Přejít na výpis diskuzí

Ben Barnes

OSOBNOST 3.10.2007 
390 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • asi ne

    Řekla bych že Jitřní Poutník v Praze premiéru s herci mít nebude,protože se tu nebude ani natáčet *8*
    Ale třeba nám udělají radost a přijedou *14* *14* *14*
    ooooo mňam
    • katuska162

      Re: asi ne

      to vole tak to doufám že přijedou!!premiéri Kaspiana sem bohužel nestihla... *9* taže doufám že jí bude mít Jitřní poutník!__tak pojedu na 100% *14*
  • Ben

    Ben je sympaťák a kus *15*
  • O5 v Praze

    Ahojky, nevíte, jestli se nechystá premiéra třetího dílu Narnie opět v Praze? já jsem to bohužel prošvihla a mrzí mě to...
    • Re: O5 v Praze

      to asi už ne,páč ten třetí díl bude natčet jinej režisér a ateliery na barandově sou drahý.tak že se teda ještě nevý ale spíš asi ne. *9* mě to taky mots mrzí páč sem to taky prošvihla *9*
  • fefef

    Myslíte si,že má přítelkyni.To je jen provizorní otázka,jinak musim říct,že je upee bombovej!!!! *1* *1* *14* *14* *4* *3* *15* *15* *15* *8* *8* *14* *14* *14* *8* *8*
    • Re: fefef

      já si myslím že nemá,a je to i jistý.nikde nic neřek a nikdo se ho na to neptal tak že asi nemá.mno tak to máš pravdu.je suprovej *14*
    • Re: fefef

      Zatím nemá a v nejbližší budoucnosti nejspíš mít nebude *1* . To víš, je moc zatížený natáčením filmů, nebude mít čas ( díkybohu ) někoho hledat *1*
      • Re: Re: fefef

        copak ty mu nepřeješ štěstí?? *7* jestli ho máš ráda, tak bys měla! *3*
  • Je krásnej ale neblázněte!

    Hele holky mě taky úplně dostal,je nádhernej a úžasnej a všechno,ale pravděpodobnost že s nim někdy budete něco mít je fakt minimální,nebudem si nic nalhávat,žádná..i když mě to taky štve a snim o něm,přece jenom je tady dost reálnejch kluků..i když žádnej není jako ben.bez make-upu vypadá úplně obyčejně a nic na něm zajímavýho není,je to jenom iluze.Ale chápu všechny protože ať je jakej je tak výsledek je supééér=DD
  • nádhernej Ben

    on je táááááááááááááááák nádhernej !!! *14*
  • anninka0001

    dorian gray

    lidi nevíte někdo něco o jeho novém filmu,kde bude hrát doriana graye???
  • Ben v reálu

    Normálně bych sem napsala, kdybych nečetla vaše zoufalý vzkazky, jak je Ben úžasnej - potřebovala jsem jeh datum narozenin a jen jsem se sem zastavila. Protože můj tatínek je jeden z organizátoru festivali v KV, tak jsem mohla Bena osobně poznat. Je to určitě pěknej kluk a dost sympatickej, ale věřte, že se koukáte jen obrázky - on moc dobře ví, že si může omotat kolem prstu každou. Určitě by nikdo z váss nechtěl být v jeho pořadí;) nechte ho nějaký anglický slečně, radim vám dobře a začněte uvažovat reálně;) kdyby se vytáhl jakkýkoliv kluk z česka a udělalo se z něho to, co z Bena, šílely byste po něm stejně.. takže koukejte po okolí :P Holky dokonalý Ben je jen ve vašich představách;)
    • katuska162

      Re: Ben v reálu

      DĚLÁŠ SI Z NÁS PRDEL??!!ty si ho viděla na vlastní oči???máš podpis, fotku nebo něco??prosííím odpověz rychle!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Ben v reálu

      Tak mně by určitě nevadilo a plno dalším holkám taky ne, být jeho další v pořadí. Navíc si myslim, že anglický kluci jsou možná lepší než ti naši zoufalci tady. Alespoň se umí hezky oblíct (myslim Bena). To tady sem viděla a osobně znám asi tři kluky, co se fakt uměj oblíkat. A není to jen o penězích... Ben je prostě krásnej a basta. *3* a nikdo mi to nevymluví... a docela se máš, že si ho poznala, pokud ovšem nekecáš... *3*
    • Re: Ben v reálu

      je mi to líto a rve mi to srdce, ale musím s tebou souhlasit! sice benjamina neznám osobně, ale pohledný kluk jako on se na holku jen podívá a ví, že ona by se s ním hned klidně vyspala! klukovi, jako je on, stačí, když se na nějakou usměje a ona by mu dala svý srdce bez námahy.
      takže holky fakt, ty svoje vzácný srdíčka si nechte pro kluky, který jsou krásný hlavně zevnitř ;)
      • Re: Re: Ben v reálu

        Ale právě v tom skví kouzlo platonické lásky. A myslím, že je to naprosto v pořádku. Někdo chtěl skákat z mostu kvůli Jamesi Deanovi, jiný kdysi bláznil po Leonardu Dicapriovi, užili jsme si scény omdlévajících při pohledu na Daniela Radcliffa. Nové filmové hvězdy se střídají rychle, a po Benovi to bude šílenství po někom jiném. Každá holka má svůj sen o ideálním princi a pro fanynky tady je to právě Ben Barnes. Já bych jim ty sny teď nechala, protože to k životu patří. Jednou z toho vyrostou, budou mít vlastní rodinu, jelikož šance, že někkterá znás uloví Bena je mizivá *1* .
        V tuhle chvíli je ale bláznění dovoleno.
        • Re: Re: Re: Ben v reálu

          Jen je problém v tom, aby holky v tom svém snu doopravdy nežily a neuvěřily mu, protože pak se budou jen těžko smiřovat s něčím jiným, reálným, jen trochu méně úžasným... jestli chápete jak to myslím...
        • Re: Re: Re: Ben v reálu

          to sice jo, ale z vlastní skušenosti vím, že i sny dokážou bolet, když se to s nimi přehání. takže bacha na to *13*
        • anninka0001

          Re: Re: Re: Ben v reálu

          naprosto souhlasím.za pár let z toho každý vyroste.i já *4*
  • lamerienda

    nejkrásnější chlapi jsou z Anglie

    Ben Barnes, Alex Pettyfer a Mitch Hewer jsou nejkrásnější Angličani a i muži na světě !
  • A tuhle znáte?

    Chtěla jsem se vás zeptat, jestli neznáte odkaz kde by se dala stáhnout mp3 Leading Me On od Bena?? Já to nikde nemohu najít..*14* *14* *14* *14*

    Jinak si myslím, že všechno jednou skončí. A i vám, kdo píšete jak kvůli němu každý den brečíte..opravdu. Tohle jsem už párkrát zažila...Za pár let se budem jenom smát jaký sme byly malý hloupý naivní holky a byly schopný Benovi obětovat všechno. I přes tohle všechno ale miluju jeho chování, to jaký je..ostýchavý, nenápadný s úžasnou image
    prince. Hlavně jeho oči..vždycky úplně roztávávám, když vidím jeho pohled. Má nejkrásnější čokoládové oči, jaké jsem kdy viděla..Je o dost starší a skoro všechny holky na zemi jsou z něj poblázněný. Jen jeho věk mi nezaslepuje rozum, avšak srdce ne..Omlouvám se za tyhle moudra..třeba tim někomu pomůžu, někoho jen otrávim, ale to už mi může bejt jedno!Yeah..Ben je jen moje platonická láska..tak si toho chlape važ!
    • Re: A tuhle znáte?

      ahoj odkaz kde sa da stiahnut leadig me on je Leading me on na stiahnutie zadarma
      I love ben barnes *14*
    • niikol

      Re: A tuhle znáte?

      Tuhle pisnicku fakt nwm kde stahnes la ja ma v mp3 tu pisnicku ktera hrala na konci jedtli nekdo chcete tak ja vam dam vedet jak se jmenuje a kdo ji nazpival...bo po pripade poslu i na mai l uz stahnutou...... *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *4*
      • Re: Re: A tuhle znáte?

        jOO..byla bych moc ráda
      • negri.baju

        Re: Re: A tuhle znáte?

        Máš mamysli The Call od Reginy Spektor???...jj ta je dobra, ale myslim, ze kdo ji chce by si ji mohl sehnat sam, kdyz vi jak... *3* ....ale fakt se mi libi...ale ta co bezela v titulkach od avril...ta je jeste hezci....a leading me on bych taky chtela stahnout, ale newim, jak se to da stahnout z youtubka....nikde jinde sem ji nevidela... *9* ....
        • Re: Re: Re: A tuhle znáte?

          Jestli myslíš Avril Lavigne tak od ní žádná písnička v titulcích není.
          • negri.baju

            Re: Re: Re: Re: A tuhle znáte?

            tak to jsem asi mela v kine haldy......:D... *1*
        • paja30000

          Re: Re: Re: A tuhle znáte?

          http://benbarnesonline.net/audio.ht m
          tady je leading me on *1*
        • paja30000

          Re: Re: Re: A tuhle znáte?

          na stahování videí z youtube je tenhle web! http://youtube.videoklipy-zdarma.cz / *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit