Přejít na výpis diskuzí

Ben Barnes

OSOBNOST 3.10.2007 
390 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • láska

    Chápu vás, holky. Já taky občas brečím kvůli jednomu herci. A taky je nedostupný. Achjooo *9* *9* *9*
    • Lááásenka is my biig lowe (bennn)!!

      *14*přesně nemůžu z něj pustit očiiii <33333333333333 já vám říkám pojeddu do Anglie mam toho dost! *14*
      • negri.baju

        Re: Lááásenka is my biig lowe (bennn)!!

        tak v tom případě přeji šťastný let. A mohla bych Tě poprosit o tvůj mail? To proto, abych se Tě až vrátíš mohla zeptat jaký to bylo a tak....moc tě ptosííím...A kdy a najak dlouho letíš?
      • Re: Lááásenka is my biig lowe (bennn)!!

        ja bych tam taky za nim hned letela, ale musime si holky uvedomit, ze nejsme jediny kdo chce bena jen pro sebe...ja vim v hloubi duse si myslime, ze treba jednou se snim doopravdy seznamime a....vzdyt ja si to myslim taky...a myslet si budu i dal...zivoz je proste na picu....
        • Re: Re: Lááásenka is my biig lowe (bennn)!!

          Nj ae mě už nemůžeš přemluvit páč já už mam letenky :D
          • Ben..pan dokonalý a navždy nedostupný..navždy budeš mít u mě v srdci místo!

            Tyjo..tak pak dej vědět jestli jsi ho viděla. Jestli ho teda uvidíš..mohla bych tě o něco poprosit?
            *14* *14* *14*
            • Re: Ben..pan dokonalý a navždy nedostupný..navždy budeš mít u mě v srdci místo!

              Jujky holky jj ale já nevím kdy tam letím :D asi na konci prázdnin mno můžeš poprosit vo co? A můj mej katiceek@seznam.cz budu ho pozdravovat ju? :* *14* ae to asi udělám až na konci chtěla bych *13* si ho užíít! :D
  • :)

    Tak Achoooj mno. Musim vám říct že když jsem tohoto ůůžasnýho chlapíka viděla poprví tak sem si říkala *7* bože co to je? Mno prostě se mi vůbec nelíbil. No pak sem teda šla do kina a upe sem se zabouchla *14* nemohla sem z něho pustit oči! Tak sem na Narnii šla znova, zrovna včera sem tam byla *5* mno prostě bombáá, hodlám jít i po 3. Páč to je fak tkovej herec mno... sladkej :D. Jako mam ho i na pozadí jako na ploše, tky ho tak muuuucíííQujete? *7* ale určoo :D. Komu se nelíbí ať si ... políbí :D. *5* *5*


    Jo jo je to tak. Je mi líto že je mu 26 a 20.8. mu bude 27 *9* *9* *9* . Zdál se mi o něm sen a říkal mi že je mu 17 :DDD prostě gebing :D. Ten herec je upe moc kváááááásnej a k do mu bude nadávat ať si mě nepřeje *13* já vim že z toho asi nic mít nebudu ae dobrej pocit jo! :). *3* . No prostě sem z něj hotová :D. A hlavně nemůůžu z toho jeho ďůůlku na bradě :DDDDD. *14* Takže holky zatim se mějte a napííísejte sem něco já se vrátim papííííQ :) a paaa Beníííčku =o****
    • Re: :)

      myslim, ze jsme si dost hodne podobny...chjo....jak ja bych ho chtela...tak ale to asi vsichni tady mno...a ta jeho pisnicka Leading Me On..nejdriv sem si taky rikala, jak muze zpivat v kapele, ktera na 1. pohled vypada jako lunetic, ale pak jsem proste propadla kouzlu ty hudby a benove zpevu....e jak se jmenuje vubec ta pisnicka v ceskym prekladu?
  • Bene...proc mi to delas?

    Holky....taky kazky den placete kvuli Benovi...je proste nejlepsi co?...ja se kvuli nemu strasne zmenila...ze zabavny a happy holky se stala chodici bytost bez duse...i lover...holky, moc by me zajimal nazor na moji situaci...nevim co se stalo, ze me takhle zmenil a ja proste...ani nevim... *9*
    • Re: Bene...proc mi to delas?

      hm, tak na to je jen jedinej lék. musíš na něj prostě zapomenout! choď spát pozdě abys byla utahaná a nemusela na něj dlouho myslet. zamiluj se do někoho reálnýho a slib si, že tenhle navoněnej frajírek z londýnskýho divadla ti nebude takhle hnusně ničit život! věř mi, on za to nestojí a nemá ani páru, že se kvůli němu takhle trápíš! prostě se snaž zapomenout! *držím pěsi!
    • Re: Bene...proc mi to delas?

      tak v tom tě naprosto chápu,ale zatím brečím pouze obden *14* .kámoškám to už začíná lízt krkem.ale mě ne,páč ben je ten nejkrásnější, njeúžasnější, nejskvělejší a prostě nej herec na světě *14*
  • hnusák roku

    Bože to je ale hrozný herec ! Nevýrazný, obyčejný xicht a hrát neumí
    • Re: hnusák roku

      vies co? drz hubu on je najlepsi herec a najkrajsi herec akeho som kedy videla a som strasne don ho takze ticho bud hej?ked taketo neco nekdo nanho povie tak mam chut vykrutit mu krk *16*
    • Re: hnusák roku

      Tak zaprvé - chtěla bych vidět tebe jak bys zahrála jeho roli. Byla opravdu technicky dost náročná. Zkus si představit, že žiješ prakticky celý život se strýcem a tetou, kteří tě vychovali a ty zničeho nic po nějakých x letech zjistíš že tě vlastně chtějí zabít a taky že ti zabili otce a celý život ti jen lhali. Zkus se do toho vžít a zahrát to, když jsi to nikdy nezažila. Za druhé - každý máme nějaký ksicht a pochybuju že zrovna ten tvůj je něčím výrazně lepší než ten jeho. Chápu, že se holkám více či méně líbí, protože celkem vzato je to hezoun, který se prostě bude líbit ať chceš nebo ne.
    • Re: hnusák roku

      ona Ewa Farna není o moc lepší. 15-tiletá koza, která sotva umí zpívat se cpe do showbussinesu... nemám ji ráda, Ben je lepší *3*
    • Re: hnusák roku

      hm... hlavně že ta tvoje farna zpivat umi co? ben je 100× lepší než ta tvá farná!!! Ben je prostě nej!!! *13*
    • Re: hnusák roku

      hmmm....tvuj nazor...=o)...muj nazor je takovy zhe je naprosto kouzelnyy... *14*=o)...videla jsem dalsi jeho film-bigga than ben... chystaam se podivat i na Hvezdny prach...:D proste uzasnyy *14* pro vsechny jeho fandy muzu doporucit tuto web stranku: www.benbarnes.blog.cz ... *14* *14* abych se priznala drive jsem ho vubec neznala...to az z letopisuu...=o)...a tam je faakt krasnyy *14* *14* *14*
      • c

        je to ten nejkrásnější,nejúžasnější, nej...nej...nej....herec,škoda,že to nejni Čech,chtěla bych ho vidět na vlastní oči *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *14* *14* *14* *14* je to ten nejrásnější chlap jakýho jsem kdy viděla,nemá chybu
        • ekoka

          Re: c

          plně s tebou souhlasím ,, v Letopisech je tááák sladkej *14* *14*
          • Re: Re: c

            uplne s tebou suhlasim
  • Ben

    je upe nej!!! byla jsem na Kaspianovi a... jsem in love... takovej úžasnej, chci se s ním setkat a hrát s ním ve filmu... I love him...
  • kaspian

    já jsem dneska byla v tom kině a upe jsem se zabouchla *14*
  • ach

    já mam podpis.mam snim fotku když jsem byla na premiéře a je přesně takovej jakýho jsem si ho představovala milí,galantní,upravený je prostě boží *14* *14* *14*
    • Re: ach

      kdo ví, co je na tom pravdy *3*
    • Re: ach

      jéé,fakt?já ti tak závidím *9*
  • umiiram

    je naprosto uzasnej...hejkrasnejsi bytost, jakou jsem videla..ale asi nikdy na nekoho takovyho nikdy nenarazim...a proto umiram...I lowe you Ben Barnes!!!!Baruska *9*
  • ben

    no já se taky těším *14* ,jdem tam za pár dnů se třídou *3*
    • Re: ben

      já byla včera je uplně nej *14* *14* *14* *3*
  • Ben Barnes

    Tak to je ON! Přesně můj typ *3*
    A přesně o deset let starší než já *1*
    Už se těším až Bena uvidím v Kaspianovi *4*
    • Re: Ben Barnes

      nooo můj je to taky přesně tip... je kráásnej.. a hrál v hvězdnym prachu mladýh tristana (menuje se tak ne) a ten co ho hrál jako staršího taky hezkej! x))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit