Přejít na výpis diskuzí

Ben Barnes

OSOBNOST 3.10.2007 
390 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ACHJO *13* nevíte něco o Locked in?? v česku se ten film asi neujal...strašně mě to štve. myslím že děj toho filmu je super a ráda bych věděla jak to dopadne a Benovi to tam moooc sluší *14* . HLEDALA SEM TEN FILM VŠUDE, ALE NIC. JEN NA ZAPLACENÍ. tak aspoň doufám, že vyjde film Seventh son ten by moh bejt taky super. už se na něj těším a The big weding je taky bezva...za pár měsíců bude premiéra!!!! *4*
  • je hezkej a nádhernej. *14*
  • Chtělo by Benovi vyměnit profilovku. Za nějakou hezčí!!! *3*
    • i tak je nádherný na všech fotkách :)
  • Všechno nejlepši k narozeninam hodně štěsti, zdravy a hodně dalšich filmovych i divadelnich rolí. :) :** nejhezči herec sveta doufam ze budes hrat ve VAčku
  • Všechno nejlepší nejkrásnějšímu herci
  • on se na tu roli výborně hodí !:P doufám že si ve filmu vampýrská akademie zahraje dimitrije spolu se sophií bush !:P už aby ten film byl!nebo alespon pořádný trailer !:P *14*
    • To máš smůlu ... v akademii nehraje ale určitě by byl dobrý upír. prý mohl hrát edwarda v twilight ale myslím že ta role by mu moc nesedla ale byl by jedinej upír od kterýho bych se nechala kousnout *1*
    • Souhlas, ale Rose by byla lepší, kdyby jí zahrála Odette Yustman :)
  • Co? .. ho miluje i někdo jiný než ja ? :( to ne, nechte ho napokoji, JÁ si ho jednou vezmu to JÁ ! a všem se vám pak vysměju :)
  • Beníček je nejjj. herec na světě. Je totálně dokonalý a já ho strašně miluju *14* *14* Co s tím Dimitrijem pořád máte? Beníček se na tuhle roli vůbec nehodí.. dopadl by jako Robert Pattison a to přece nechceme, tak toho nechte! *8*
  • to máte pravdu je na tu rolu uplně dokonalej už by se měli rozhejbat na nafilmovat to jsem strašně nedočkavá a strašně dlouho jim to trvá *16*
  • On je úžesnej *14* a krásnej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit