Přejít na výpis diskuzí

Bergüzar Korel

OSOBNOST 9.2.2011 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nauč se psát ju..
  • Ona není trapná a škaredá je krásná a ty si totální kok*t fakt většího d*bila jsem ještě neviděla běž se radši někam zahrabat!!! *16*
  • Neznášam a nenávidím seriál Tisíc a jedna noc pič*vina jak mraky a tahle herečka je totální trápna škaredá kr*va celá Korel
  • No jo šeherezáda...má překrásné oči.....je to nejhezčí ženská co jsem viděla,ale benu je lepší charakterově:-)
  • pussicat12
    Tak lidi tohle je ženská která mne dostala za vodu sice je taková nafouklá ale je to super ženská je to jako moje sestra !!!!.....:).....mám jí ráda a Halit Ergenc to je chlap jak má být je to srdcový muž nemám slova jakje popsat *3* *14* *1*
  • ani0
    velmi krásnáá ale ceyda duvenci-benu je hezčí *14* znám hodně tureckých krásek a ona tam patříí:berguzal korel,ceyda duvenci,serenay sarikaya,emina sandal,beren saat, tuba bukuyustun *14* *14* *14*
  • Já ten seriál a ty lidi miluju :D *14* *14* *14* *14*
  • Milujem Berguzar, je to moja najobľúbenejšia herečka. Prajem ti veľa krásneho do nového roku a aj Halitovi!! *14* *14*
  • som o 2roky mladsia *3*
  • Jsi nádherná ale kazí tě to že jsi náka divnáá"" ja býýt na tvym miste tak jsem lepšíí a aktyvní ne jak ty ale neměla si hrád seherezádu měly tam dát někoho jinéého ale taky no ja si myslim tohle proste nejsi na seherezadu ?:.. papa a uzij si to
  • Berguzar by měla vyhrát Oscara. *3*
  • je pěkný ,že se vyjadřujete k tomuto seriálu,ale prosím buďte slušný a vynechte ty hulvátský výrazy,nevíte kdo to čte. Zdravím ......
  • NA BERGUZAR JE NEJHEŽČÍ JEJÍ MANŽEL HALIT, on se mi líbí strašně moc, skvělý herec,hluboký hlas, charizma.
  • moje najoblubenejsie herecky su selena ,berguzar ,miley ,ceyda.Ale sehi je proste super herecka aj s halitom. *3* *14* *7* *12* *10* *1* *2* *14* *14* *14* *14*
  • Berguzel Korél
  • Jj a moje nejmilovanější osobnosti jsou Ceyda Duvenci, Miley Cyrus a Berguzar Korel *14* *14* *14* ...
  • Ahoj lidi, film Tisíc A Jedna Noc je moc pěkný a nejradši mám Bennu pak mám Šeherezádu a pak mám Kerema... Nesnášim Edu Akynaj, vraždí, to je důvod! *6*
  • www.ulozto.cz mas to tam i slovensky
  • Andrejka10
    Berguzar je moje milovaná osobnost!!! *14* *14* *14*
  • Vše nejlepší Berguzar.
    Přeji ti hodně zdraví, štěstí a lásky. ♥
    *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit