Přejít na výpis diskuzí

Beyoncé

OSOBNOST 31.12.2006 
351 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Beyoncé je ůžasná zpevacka. A gratuluju k narozené holčičce :)
  • No mám ráda Beyonce,ale víc mám ráda Adele.Je lepší ale obě dvě jsou dobréé *3* *15*
    • cozee zepry Adele je lepsi no vubec Beyonce je tisickrat lepsi nez Adele
  • rekne te neco na to????????? *6*
  • je cas na novy prispevek nemam co rict zpiva dobre a miluje ji moje sestra a chce byt jako ona a bude!!!!!!!!!! a pokud nesouhlasite tak *16* *16* *16* pripravte se na rvacku.
  • Beyoncé je úžasná,nejlepší,nejkrásnější,nádherná,krásná je nejlepší miluju ji a zbírám ji jsem její fanoušek a každý den jí poslouchám bude mít holčičku to jo super jsem šťastná chci bejt na jejím koncertě a chci bejt jako ona a jestli oní nikdo bude říkat že je hnusná nebo něco zlýho ať si mě nepřeje *16*. Beyoncé je užasná a vždycky bude *14* *14* *14* *8*
  • tyjo ona fakt bude mit dite to je husty *15* *15* *15* *15*
  • To mrně co bude mít Beyonce s Jay-Z, to bude asi hodně krásný, páč má strašně kásný a šikovný rodiče *3*
  • Krásná a moc talentovaná, moc jí přeju ještě hodně úspěchů, protože si to zaslouží!! :)*
  • Nádherná, talentovaná, sexy zpěvačka s úžasným charisma. *3*
  • No já osobně na jejím koncertu byla, dokonce dvakrát, ale to byla aaspon show, naprostá nádhera, mě přijde, že pokaždé z ní srší mnoho energie, a ta její choreografie-klobouk dolů *3* *3* *3* fakt, až bude mít třeba někdy v Praze koncert, určitě běžte, stojí to za to

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit