Přejít na výpis diskuzí

Beyoncé

OSOBNOST 31.12.2006 
351 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bože, jak já ji mám hrozně ráda, její singly-úplná nádhera, je prostě krásná, sympatická, dokonalá zpěvačka, a já jí přeju, aby se jí pořád tak moc dařilo jak doposud.
    Jinak všechno nejlepší, radost z miminka a hodně úspěchů v kariéře *4*
  • DeniiiL
    vše nej Byoncé=Happy bihrsday Byoncé.Miluju jí je moc senza chtěla bych tancovat jako ona .I LOVE BYONCÉ *14* *1* *14* *2* *15* *3*
  • Beyonce is very beautiful woman,best singer *1* *14*
  • Beyonce? no jasně že je užasná!! ona umí zaspívat naživo stejně jako to má na CD.. no prostě bomba ženská... *7* závidím jí to tělo a ten HLasSS.. *16* jenže ona je tak super že to pomalu ani nejde jí závidět.. a jeslti dluží?? no to newím ae jestli jo ... tk kdo v dnešní době nedluží?? :D:D *3* *15* *1*
  • Tak bude mimčo. *1* Chtěla bych vědět jestli to bude kluk nebo holka *1*
  • Já bydlím v americe a chodím na každé její koncerty.Mám,už od ní podpis a mnoho fotek,vždycky jí stihnu po koncertě,počkám si tam třeba 2 hoďky a potom vyjde a já se s ní vyfotím no vlastně podpisy mám 3.. :))) *8* *3* *15* *1*
  • Tak to jste dobrý já má všechny její cd když ještě byla s Destiny´s child a i koncerty live,ty které byly dané na cd a také jejé soloovou kariéru to mám od normálního,deluxe a platinum edition a také samozřejmě live a všechny její filmy a I´am yours a world tour.A také jsem byla na jejím koncertu v Praze a když jsem byla jednou v Americe tak měla koncert a bylo to úžasný....mám s ní fotku.- *14* *3*
    • Přesně, ty její koncerty úžasné *3* a ne jen koncerty Beyonce je dokonalost sama. *3* *4*
  • Přidejte se :o)

    http://www.facebook.com/pages/Beyon cé-Czech-Fanclub/155454654523289
  • Přidejte se :o)

    http://www.facebook.com/pages/Beyon c%C3%A9-Czech-Fanclub/1554546545232 89
  • NECHAPEM

    TEN ZIVOTOPIS JE UUUUPLNE ZLY....ODKIAL STE TO STAHOVALI?...TAM SU MYLNE INFORMACIE

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit