Přejít na výpis diskuzí

Beyoncé

OSOBNOST 31.12.2006 
351 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • !!!!

    HEJ!!! BEyoncé je absolutně užasná ...ale slyšel ste neěkdo že dluží cca 1,6 miliardy Kč??? podívejte se do příspěvků o ní.!!!Myslím že je to kec.Hodně zpěvaček je namyšlených ale ja myslím že Beyoncé ne!
    • Já si taky myslím, že nemá žádný dluhy, a namyšlená rozhodně není *3* Beyoncé je prostě dokonalost sama.. *3* *3*
  • 22kristyl

    Beyonce

    takovým lidem jako je Beyonce se má říkat "zpěváci" :) je boží:)))!!
  • Bey...

    Jseš fakt bezva......Frka *3* *1* *1* *3* *4* *15*
  • Kus

    Konečně pořádný KUS BABY *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • p.petulkaa33

    ....

    MAm skoro všechny její písničky zboždnuju jí :)*
    • Re: ....

      Tak to si dobrá já má všechny písničky... :D *1*
  • goo3

    Beyoncé

    Můj názor na Beyoncé? Vždycky byla, je a vždycky bude tou nejlepší zpěvačkou na světě, a nikdo, nikdo nemá šanci mi tohle vymluvit. Není osoby z tak krásným hlasem, sex-appeqlem, charismatem..no prostě vším. Má všechno, co si může každá zpěvačka přát. Úžasné songy, úžasnou postavu, užasné choreografie. Umí skvělě hrát i tancovat. Prostě slečna dokonalá. A upřímně si myslím, že je dost nedoceněná, protože znám lidi, který o ní nikdy ani neslyšeli, což je podle mě úplně neuvěřitelná škoda... Zasloužila by si mnohem více pozornosti, i když samozřejmě, v Americe je slavná dost, u nás ale moc ne... Strašně se těším na její nové album, doufám že vyjde už brzy. Určitě bude plné hitů a najde se mezi nimi i takový, se kterým udělá díru do celé světa, ještě mnohem slavnejší, než je podle mě její nejslavnější a naprosto dokonalá písnička Halo. A jestli přijede do Prahy, za žádnou cenu si její koncert nenechám ujít. Beyoncé zbožňuju tě a nedám na tebe dopustit... ty jsou pro mě opravdová královna... Madonna se může jít zahrabat... ty jsi Královna popu... už navždy...
    • Jennifer1Lopez
      myslis ze je kralovna popu kazdy si mysli neco jinyho moje sestra ma rada beyonce ja mam rada jennifer takze ja myslim ze je jenny a sestra si mysli ze beyonce kazdy si znas mysli neco jinyho ale me se zda ze jennifer ma hezci pisnicky nez madonna a beyonce taky J.Lo a beyonce jsou nejlepsi zpevacky na svete *14* at se de madonna vycpat kralovnou popu neni nejaka vycpana plesata madonna ale proneko neco jinyho kazdy mu se neco jinyho libi tak kralovna popu kdo ma rad beyonce tak beyonce a kdo jennifer tak jennifer je to takovy svet popu zpevacek komu se co libi ja myslim ze beyonce je lepsi nez naka madonna a j.Lo samorejme prome je kralovnou uJ.Lo pronikoho zase beyonce pronikoho lady gaga.
    • Nechápu, jak se vám na tom vy ignoranti nemůže nic líbit, to děvče *4* má pravdu, to uznejte
    • Re: Beyoncé

      No ja se o to pokusim nejlepsi je Lady Gaga je extravagantni,hezka,inteligentni atd. Jí se nevyrovna ani Byoncé.

      Lady Gaga=vyborna

      Byoncé=dobra

      *1* *4* *14* *4* *3*
      • No neřekla bych že je LG hezčí než Beyonce
      • Re: Re: Beyoncé

        Heled je to tvuj názor ale podle mě je Beyonce MNOHEM lepší než lady gaga ,v mnoha věcech !!!!!!
        ledy gaga neni užasna *10* *10* *13* *13* *13* za to beyonce jo *14* *8* *15* *5* *3* *3* *9* *9* *1* *1* *1* *1* *3*
      • Re: Re: Beyoncé

        Tento vzkaz pro goo3 jo jo *3* *1* *13*
    • kamca12

      Re: Beyoncé

      Krásný popis. :) Ale pokud jde o to, jak je slavná...
      Já neznám nikoho z mého okolí, kdo by ji neznal. Ne že bych se každého na každém rohu ptala, zda ji zná, ale když s někým trávíš čas a bavíte se už o všem, dozvíte se spoustu jiných věcí...
      Už jen den, kdy měla v Praze koncert, dokázalo její českou slávu. Sice se více mluvilo o Tině Turner (což je pochopitelné), jelikož byla kolem datumu Beyoncé také v Praze, ale B taky dali ve zprávách a dlouho po koncertě se o její show ještě mluvilo.
      Myslím, že se nemůžeme divit, proč se o ní tolik nemluví jako v Americe. Beyoncé je úžasná zpěvačka, je to moje nejoblíbenější, takže ji nehodlám odsuzovat, ale po pravdě je spoustu dalších úžasných žen. Třeba taková Christina Aguilera, kterou sice nemám moc ráda, ale když běží v televizi záznam jejího koncertu, dovedu sedět, čumět a poslouchat. O ní se mluví stejně jako o B, možná i míň. Nebo starší dámy jako Etta James, či samotní operní pěvci.
      Řekla bych, že sláva závisí na letech. Michael Jackson, Madonna nebo třeba takoví Beatles. Všichni získávali více fanoušků přibývajícími lety a dnes jsou z nich legendy. Ne zbytečně máme přísloví: "Dočkej času jako husa klasu."
      Nedoceněný talent je v dnešní době samozřejmostí, protože počet talentovaných lidí bleskurychle stoupe nahoru.
      Za několik let ale určitě při slově R'n'B si všichni vzpomenou na Beyoncé, která je jeho královnou. *14*
      • Re: Re: Beyoncé

        Absolutě souhlasím...až na jednu věc Beyoncé se nestane legendou postupem času....ona už legendou je. *14*
      • kamca12

        Re: Re: Beyoncé

        Dodatečně se omlouvám za chybky. *1*
    • Re: Beyoncé

      Ahojky bereš mi řeč přesně tohle si také myslím o Beyoncé je naprosto užasná... :) ano někteří lidé jí neznají divila jsem se..:) ,ale hlavně že jí znají ti co jí mají rádi... :) *4*
  • kacenka.konasova

    Happy Birthday

    Ahoj Beyoncé přeju Ti vščechno nejlepší k tvým 29 narozeninám hodně štěstí zdraví a všechnio co si přeješ a doufám že si v tento den vzpomeneš na svoje fanoušky... měj se hezky a dnešek si užij *1* *14*
  • p.petulkaa33

    *narozeniny*

    Všechno nejlepčí:) zpíváš moc krásné písničky:*)
  • Happy Birthday

    Všechno nejlepší Beyoncé *3* A at' pořád tak hezky zpíváš! *4* *4* *4* *4*
  • všechno nejlepšííí ♥

    Všechno nejlepšíí *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit