Přejít na výpis diskuzí

Bill Kaulitz

OSOBNOST 31.12.2006 
746 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fransie

    ........

    ja nevím bill se mi líbí ne jen proto že je to naka superhvezda ale i proto.... no co ctu zda ze je to proste bestovej klucina a ze je s nim upe neuveritelna zabava a jeho bracha taky pecka kluk! a ostatní klucinove z kapely taková ticha voda ale hlavní že si spolu rozumí ne? a ze jin de prace tak od ruku no proste doufam ze to tak pujde dal jejich novy album HUMANOID naprosto uzasny a bill opravdu nadherny hlas......
  • toto je můj názor

    každý má na ně svůj názor...navzájem si tady nadávají faninky s anti fans...je to docela směšné...a já si myslím holky, že vám to stejně asi jak píšete 4 ever nevydrží...a to říkám z vlastní zkušenosti...nejsem už ani fanynka ani nejsem anti fan...ale já si myslím že třeba bill už to přehání s tím jak vypadá...je to sice jeho image, ale ještě jsem neviděla aby se kluk maloval víc než nějaká např. modelka...je to dost nepřirozené...teď mi klidně nadávejte, ale je to můj názor a já nechápu proč si musíte všichni nadávat...proč byste radči nenapsali proč TH posloucháte nebo proč je nenávidíte?? *7* je to teenagerská skupina kterých bylo hodně a ještě jich hodně bude
  • schrammov

    TH

    Jn ale že ty písně vyšli vlastně ve stejném roce Spring od R+ dřív než od TH Sping takže nwm jestli se nechal inspirovat od nejlepšího německýho básníka v téhle dobe nebo jestli si to vymyslel sám (toho nejlepšího básníka myslím Tilla lindemanna který je opravdu v tomhle nejlepší) *3*
  • Borciiii

    náhodou sou to největší borci *3* *14*
  • TH

    jn jedíný čím se proslavili je to že jsou mladí a nelíbí se mi co dělají zB.
    Rammstein-Spring a TH-Spring nich nwm no o něčem to svědčí že se vezou na cizí slávě *10* *8*
    • Re: TH

      Znám překlad obou písní jediné co mají společné je to že tam chce někdo skočit, v TH stojí na střeše u rammsteinu na mostě, Bill nechce aby skočil(a) v rammsteinech tam zpívá ať skočí a osvobodí se, podle mě jsou to dvě různé písně, každá jiný text a pointa je taky jiná. *7*
  • bobby0

    Vzkaz pro ty co nemaj Tokio Hotel radi

    Takze, kdyz nemate Tokio Hotel radi, tak sem proste nelezte jasny???Potrebujete k tomu jeste neco??Sakra co vam udelali???A nelezte sem teda jo?? *9* *10* *7*
  • ♥nej♥je♥BILL♥!♥

    mno a nejklasnejsi je samo sebou Billisek!!! *14* *14* *15* *1* *14* *14* a taky je to upe nej zpevak ma super hlas kerej me vzdy uklidni!!! *4* pste >TokioHotel4Ever< *5*
  • TH

    miluju TH...Je to náhodou super kapela!!A nejhezčí je tam TOMÍŠEK!!!pro mě,a taki BILL!!! *14*
  • I♥TH!

    jo a I♥TH! *14* *14* *5* *14* *14*
  • kate567

    ???

    co proti nim všichni vůbec máte?když je nemáte ádi tak o nich nemluvte a nevšímejte si jich,a ten kdo je miluje tak ať to dá najevo *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit