Přejít na výpis diskuzí

Bill Kaulitz

OSOBNOST 31.12.2006 
746 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • adulu

    tokio hotel

    bill je s tokio hotel nej kdo souhlasi *1*
    • enda9

      Re: tokio hotel

      ja souhlasíím!!!
    • fantokiohotel

      Re: tokio hotel

      pro billíka je nej slabí slovo
      billík je nejlepší z celého světa *14* *14*
  • Billík

    takze ja si myslimze bill nepatri mezi nafoukany mega hvezdy je sam sebou a to je u malo hvezd a je fakt peknej TH sem zacla poslouchat az ted a docela me to mrzi skoda ze uz sem je neposlouchala driv! zkratka Bill je bestoveja cely TH taky
  • TOTÁLNÍ BROUČEK!!!

    ja jsem se o něj nikdy moc nezajímala ale ted se mi bill i tom strasne libi a mam po pokojiku jejich plakaty *3* me se bill nelibi s tim kratsim ucesem, ale to velky haro je fakt good *1*dokonce se mi o něm zdálo *14* upa me uchvatil ale nemusel by mit cerny nehty...a hrozne by me zajimalo jak vypada bez cernejch linek *7* ale urcite taky uzasne ne? *1*
    • Re: TOTÁLNÍ BROUČEK!!!

      Ty máš po celém pokoji Plagáty s Tokio Hotel? Já taky a kolik jich máš? já jich mám málo.
    • Re: TOTÁLNÍ BROUČEK!!!

      Já mám ráda Tokio Hotel,a mám taky po celém pokoji plagáty Tokio Hotel,já moc mám ráda Billíka.
  • b.i.l.l.i.e

    ANTI-FANS neexistujou!

    podle mě žádní anti-fans neexistujou! jasně sou lidi, který TH absolutně nesnášej!! ale to neznamená že si tam někde uvnitř nezpívaj jejich písně!! já byla stejná! pomlouvala sem je.. a to dost hodně dokovaď mě jeden úžasnej človíček nedonutil abych si je poslechla a teď.... nedám na ně dopustit!!!! J e to můj život... všichni kdo je pomlouvaj tam někde uvnitř je absolutně obdivujou... ale bojej se to přiznat protože by je okolí nevzalo..!
    Tímto příspěvkem nechráním nijak už zmíněné anti-fans ale podle mě je to prostě pitomost! anti-fans nejsou a tokio hotel sou nejlepší a vždycky a budou! *3*
    • Re: ANTI-FANS neexistujou!

      hele anti fans existujou je fakt ze ja sem proti anti fanouškum ale proste to tak je........je mi to líto......ja kdyz jdu s nekym ven tak jen od jednoho človíčka neposloucham ze sou teplí fakt je skoda ze sou takovi lidi ale ja kdyz sem se koukla na zaznamy z koncertu moc tam lidi nebylo prichazej o fanousky je to videt ale co my s tim.........:-(
      • b.i.l.l.i.e

        Re: Re: ANTI-FANS neexistujou!

        je mi to líto ale musim uznat ze mas pravdu....... *9*
  • billinek_my_love

    navštivte muj blog o TH♥

    awooj lidíí,kdo má rád TH tk at jukne na muj blog
    www.toki-hotel-is-my-life.blog.cz
    a zanechte nějáký koment!!budu moc ráda tk páá
  • dotaz

    hele chtěla jsem mit jenom jasto že od nich neexistuje žádný album room 483 viďte? jenom zimmer 483
    • b.i.l.l.i.e

      Re: dotaz

      existuje room 483.....
    • Re: dotaz

      jo room 483 je anglická verze zimmer, ttakže jo *1* *5*
  • lucine.cz.ka.ulitz

    antifans jsou trapní

    a ještě neco k billovi a vlastně celým TH...antifans tokio hotel jsou něco tak strašně trapnýho a směšnýho..Když th začali hrát tak všichni říkali,že je to buzna holka atd..možná v té době (rok 2005) to ještě bylo vtipný,ale ted? fakt trapný..já osobně se tomu jen můžu smát..opakovat furt to samý..5 let furt dokola!!to je ubohý!...všichni ví,že to gay ani holka není..je to jeho styl a jeho věc..je slavnej má peníze a holky ho milujou..a je mu úplně ukradený co o něm říkají nějací omezení debilové,kteří by nikdy nic takovýho nedokázali..oni nemají čas se zabejvat takovýma sračkama..a mě jako fanynce je to osobně taky fuk :D tak aby jste vedeli,že tímhle vlastne už ztrapňujete jen sami sebe..pa
    • sweeney.sparrow

      Re: antifans jsou trapní

      přesně kdyby si poslechli jejich písničky tak by možná změnili názor přiznám se že sem nebyla jejich faninka ale zase sem jim nenadávala ale ted sem sla na youtube a pustila sem si nejaky jejich pisnicky a napadlo me ze si pustim schrei a libejí se mi moc jsou dobří ale i další písničky mají hezký *3* *14* *4* *4*
      • sweeney.sparrow

        Re: Re: antifans jsou trapní

        jo i bill se mi začal líbit sem ho viděla ted v jednom videu a tam je tak nadhernej *4*
    • Re: antifans jsou trapní

      máš naprostou pravdu já to že je Bill gay poslouchám celý den když příjdu do školi a už je to dost trapný zlášť od těch co Billovi nasehaj ani po kotníky *10*
    • v.e.r.u.94

      Re: antifans jsou trapní

      Hm.-moje slova *14*
  • lucine.cz.ka.ulitz

    úžasnej

    Bill Kaulitz byl,je a vždycky bude úžasnej..at má na hlavě cokoliv a maluje se a oblíká jakkoliv !..je super,hezkej a není to žádná namyšlená hvězda i když na to má právo.TH jsou slavní skoro všude..milují je miliony holek..je krásnej...takže klidně by mohl bejt namyšlenej,ale přesto není!je úžasnej *14*
  • v.e.r.u.94

    Lálálá

    Já se tak nehorázně těším na koncík:DTo zase bude....tentokrát mám lístek u pódia..snad tam sebou nešlehnu:D *14*
  • T a B

    No jen jsm Fan TH a koukala jsem na profil Billa i Toma ale upa nechápu proč u Toma je Ach kunďák užasněj Bill fuj děvka! Co já vím že jsou upa stejný!!! ALE je pravda jako že Bill má přehnaně moc make-upu ale stejně je užasněj krásnej chytrej prostě bomba kluk a komu se to nelíbí at si prdel políbí!!!
    • Re: T a B

      přesně!achjoo tak bych ctela na ten koncert ale mamka me tam nepusti...a navic je to v pondeli!!!!! *16* a mamka by se asi zblaznila kdybych nesla jeden den do skoly *8* *1* achjoo tak me to stve!!!!doufám že příští rok budu mít na ten koncert nárok *1* ale asi by to stejnak nevyšlo bydlim mooc daleko *9* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit