Přejít na výpis diskuzí

Bill Kaulitz

OSOBNOST 31.12.2006 
746 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Billda

    Bill je prostě nejlepší a nejhezčí!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* a antiTH ať si jdou oholit záda a koupit růžovou motorku!! *16* *16* *16* *8*
  • Billisek libašek,vic nemám co dodat *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • jen můj názor

    Kurt Cobain hrál rock? No dobře, když myslíte...podle mě má Bill naprosto dokonalou image...na 100% splňuje svůj účel - zaujme...ať vás, který ho nesnášíte nebo vás, který ho zbožňujete...zaujal vás a to je to hlavní...Mě zaujal v dobrým slova smyslu, má to dotažený do posledního puntíku a myslim, že vypadá fakt dobře...líp než kdejaká 17 v Česku...a na to že jim je těch 17, jsou dost dobrý...Bill skládá vcelku inteligentní texty, takže nevim co proti tomu máte..."vybudovali" si celkem slušnou základnu fanynek a ty jim rozhodně nějakou dobu vydrží...a taky myslim, že jako osobnosti jsou na tom o hodně líp než třeba zmiňovanej Kurt. *1*
  • Bill Ich liebe dich!!!! *1* *14* *14* *14* *14*
  • cool

    Njlepší, nejkrásnější, nejlíp zpívající, nejromantičtější, bohatý, chytrý kluk na světě. Je uzasnej.. nechapu...! *14*
  • Je to super kluk . Ich libe dich Bill *14* *14* *14* *14* *14*
  • vždyt je peknej *14*
  • Hej lidicky kdo se TOKIO HOTEL V ČR tak bezte na th-do-czech.blog.cz prosim je to fakt nutny *3*
  • NECHTE BILLA NA POKOJI!

    Bill je taky jen clovek tak ho nechte,Ja ho si sice osobne neznam ale libi se mi proste jeho image a jak zpiva a celkove skupina TOKiO HOTEL.Take se dete vsichni anti vycpat me TOKIO HOTEL nikdy nezhnusite nejspis zavidite nebo co!!sam BILL rekl ze mu prijde smesny ze anti fanousci si daji tu praci vytvaret onich blogy!! *3* Mam ho moc rada a doufam ze dorazi k nam do CR moc si ho preju videt na zivo jak zpiva!!!! *14* *14*
  • BILL

    nejlepšíííí *14* *14* *14* ich liebe dich, Bill !!!!! *1* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit