Přejít na výpis diskuzí

Bill Kaulitz

OSOBNOST 31.12.2006 
746 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • krasnýýýýýýýýýýýý

    BIlÍŠEK je strašně moc krasný strašně moc ho miluju!!!!!!!!!!!!!je to muj milaček!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Vojna

    Já se zblázním jestly n ám je chudáčky naše malé dají na vojnu jak se o tom všude píše. Vždyť by nám je vyholily a Bill by ne měl tak kráásné dlouhé vlásky a Tom by neměl krásné dredy to nám prostě nesmí udělat to nééééééééééééééééé é co bys me dělaly kdyby nám je na 9 měsíců vzaly božeeeeeeeeee *9* *9* *9* *9* *13* *13*
  • Billíšek

    Bill je upa nej a mám ho moc ráda ,je nádhernej a moc ho miluju *14* *14*
  • Dotaz

    Mám jeden dotaz proč sem nedáváte fotky a nové diskuse. *8*
  • Simulinka 1

    Holky de se vam prihlasit, aby ste mohly vkládat fotky mě to totiž nejde.
  • Tour 483

    Holky, možná i kluci Tokiačci posunuji tour o 2 týdny takže začínají Prahou viz. na www.tokiohotel.de to je super ne, když začínají první koncerts tour 2007 v Praze prý je to kvůly novému podiu, že se to zdrží tak uvidíme. *14* *14* *3* *3* *3* *15* *15* *15* *15* *15* *1* *14* *14*
  • neznámý

    bill má prostě drsný vlasy...jako různě se dívám po kapelách a píši do diskuzí..jako TH nějak moc nemusím...ale myslím si že postupem času budou lepší a lepší a lidi budou jenom šílet *4* ti kluci podle mě mají talent...ale celkem mě udivujou vzkazy typu :bill vypadá jako ženská a TH jsou naprosto příšerní..celkem bych byla zvědavá jakou hudbu by složili právě ti lidi kteří kritizují ostatní...každý má cit pro jiný stil hudby a mají rádi jiné kapely..ale urážet kapely(v tomto případě právě TH) to je trochu moc ..asi by se jim taky moc nelíbilo kdyby jim uráželi jejich oblíbenou nebo snad nejoblínenější kapelu...co se týče kurta cobeina a jeho 4 proudové dálnice nebo jak, tak sem se opravdu zasmála dobrý vtípek ikdyž Nirvánu mám opravdu moc ráda *3* vše je jenom čistě můj názor ale někteří by se nad tím měli zamyslet jestli vlastně nemám aspon z části pravdu *3* jinak zdravím všechny příznivce a nepříznivce TH a billa *3* *4*
    • Re: ???

      Teda nechápu moc dobře, co jsi chtěla tím vzkazem říct, ale konkrétně mne teda nijak nevadí, že se někdo třeba naváží do mých oblíbenců, je to jeho názor.*5* A co se jich týče - ta hudba není až tak strašná, ale přijde mi docela ubohý, že si stavěj image na tom (konkrétně teda Bill), že se snaží vypadat jak holky *9*
      • Re: Re: ???

        miluju billa *14* *16* *4* *1* *1* *1* *1* *14* *14* *14*
  • Hlasujte

    Hlasujte pro Tokio Hotel na www.kisspublikum.cz a na www.myfansite.de *1* *1* *15*
  • Dívejte se!!

    Dívejte se v Sobotu 10.2.2007 na t-music bude tam nový videoklip TH Ubers ende der welt
  • Najlepšia stránka o TH kukni!!

    www.ichliebebill.blog.cz je super!! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit