Přejít na výpis diskuzí

Bill Kaulitz

OSOBNOST 31.12.2006 
746 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Billusik

    a zabit sa kvoli nemu ??? nikdy v zivote , ved potom by som ho uz nikdy nevidela ani nepocula ... podl mna je somarina zabijat sa kvoli nemu naco je to vlastne dobre ??? nechapem ved potom ho uz nikdy neuvidite a ani nebudete pocut jeho sladucky hlaaaasok !! *4* *14* *4* *14*
  • Billusik

    Je tak vela otazok a tak malo odpovedi !!! Preco ta nemozem mat ked ta ak velmi lubim ?? preco si odomna tak daleko ? preco sa moje srdce rozbusi ked ta vidim ?? preco placem ked viem ze ma nepoznas ? preco mas taqy krasny hlas ??? a preco prave ty musis byt taqy uzasny ??? zaril si sa mi hlboko do srdca a neviem ta odtial dostat v mojej mysli sa objavis kazdy den kazdu minutu a sekundu neexsistuje den od toho co som ta spoznala aby som na tebe nemyslela .... einfach ICH LIEBE DICH *9* *9* *14* *9*
  • www.totokiohohotel.blog.cz

    Juchůůůůůůůů *14* Billíšek *14* je jeden z nej kluků na celým světě !!!No a ten 1. je jeho bratr Tom,že,jak jinak ?!!Mám ho moc ráda a přeju mu hodně štěstí do budoucna i když vím,že ho nepotřebuje;-D !Tak cawec !
  • Billí,nejůžasnější kluk na světě!

    Billí,je prostě nejkrásnější a nejmilejší stvoření na tomhle světě,kéž by všichni kluci byli jako on...:( *14* *14* *14* *14*
    • :D

      Ja TH jako nee...ale keat vam do toho nebudu,ale teda musim protestovat pac kdyby byli vsici jako..ehm..mno vite kdo,tak to by teda byla nuda nad nudu...:-!
  • Billís je nekrásnejší klučina na světě....dík,že si =*

    I když někteří lidé kluky z Tokio Hotel moc nemusej,tak by je pomlouvat na každém rohu neměli....chápu,že má každý jiný názor na tuto partu,ale sprostě by se k tomu antifanošci neměli tak blbě vyjadřovat,protože neztrpňujou kluky,ale sebe a hlavně,uvědomte si,že nám,věrným fanouškům TH to ubližuje... =( ....!!!! Tak a teď něco pro fansky,holky (a i někteří kluci)Nepřestávejte *13* mít rádi TéHáčka....oni nás potřebují...náší podporu atd...mějmeje pořád tak rádi,jako dosut a přejme jim ten neuvěřitelnej úspěch...protože oni si tu popularitu těžce vydřeli a zaslouží si to...a protože jsou prostě nejlepší!!!! *14* (A hlavně maj super písničky a sou krasný...všici....hlavně twínčata) *14* ...Jo,nechci se ňák vychlubovyt,ale musim vám to říct,když sem byla na koncíku,teďkon v Praze,tak se Bill na mě celkem 5x podíval a usmál se na mě...(ale nepodíval by se na mě,kdybych neměla největší transparent ze všech lidiček,co tam byli)...(taky sem se s nim dělala 11 hodin...a to nekecám) tak papapa pusu a mějte se *3*
    • Tokio ******

      ne že bych se v tom vyžívala,ale...prostě sem neodolala nakouknout a...to se fakt nedá vyjádřit jak ste *9* nechápu, fakt nechápu a nevím jestli se mám smát nebo brečet
      Bill že je nejkrásnější???!!! *15* *1* *8* ste slepí nebo jo???!!! Jo a takový keci jako že závidím si laskavě odpusťte-těm fakt není co závidět *5* no nic, jdu někam kde sou normální lidi
  • milášek

    billíček je nejkrásnější a nejužasnější kluk na světě bez debaty!!!! *14* *14* *14*
  • BILL

    SI FAKT SUPER NECHCEŠ MI NĚCO NAPSAT? *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Bill

    Billíšek je prostě super!!!!! Je zlatý mám s ním i triko.Je skvělý miluju ho*14* *14* !!!!!!............................. ....................... ale nikdy se sním nesetkáááám!!!!!!!!
    *9* *9* *9* *9* *10* *10* *5* *5* *16* *16*
    • Mám fan-klub, nechceš se přidat?

      Bill i Tom jsou nejlepšííííííííííííí
  • Sólista...

    Přijde mi, že se poslední dobou dost cpe dopředu. Měl by taky nechat prostor ostatním ze skupiny.
  • Ramazzotti je extratřída!!!

    Vážení každý má svuj názor pro mne je Tokio Hotel takovej pruměrnej pop ale na Erose se bohužel ještě zdaleka nechytaj!!!
    • Re: Ramazzotti je extratřída!!!

      tak esi je TH průměrnej pop tak ramazzotti je silně pod čarou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit