Přejít na výpis diskuzí

Bill Kaulitz

OSOBNOST 31.12.2006 
746 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je proste nas Bill =)

    Bill...to je proste zpevak je talentovany a do toho krasny dokaze dat svym fanouskum naprosto vsechno co jine hvezdy neumi! =)
    • Re: To je proste nas Bill =)

      jo je talentovany.a vubec mi nevadi ze vypada jako holka
  • sexi

    je to sexy kočka
  • ICH LIEBE DICH BILL!!♥

    BILL ICH LIEBE DICH!!! *14* ICH BIN DEINE GROßTE FAN!!! *4* *14* *4* *3* *14* ICH MOCHTE EIN KONZERT IN PRAG!!ABER DAS MOCHTEN VIELEN FANS!!!! *3* *14* DU BIST GANZ SEXI!!!! *5* *16* *5* *4* BILL DU BIST MEIN IDOL!!!!! *3* *14*
    • Re: ICH LIEBE DICH BILL!!♥

      to ti uvěří jedině stará Blažková,máš tam chyb jak maku *15*
  • billísek

    ahoj billísek je nej kluk na svete ja ho miluji nemate nekda na neho icq nabo e-mail byla bych moc vdecna dekuji paaaa billiska
    • Re: billísek

      ja sice na nej skype nemam nebo tak.ale mam ho rada jako ty z celeho srdce
    • Re: billísek

      joja sice na nej skype nemam nbo tak.budu se opakovat po tobe je nej kluk miluju ho z pulky meho srdce *4*
    • Re: billísek

      Já mail na Billísa mám ale nedám k cemu by me to bylo *15* ale jinak Billa miluju nejvíc je to nejlepsi,neuzasnejsi a nehesci kluk na svete a není to žádná buzna!!! *16* Bill je jenom můj!!!Ich liebe dich Bill,Ich bin deine Madchen!!Du bist dein Junge *14* *14* *14* *4* *4* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: billísek

      Já mail na Billísa mám ale nedám k cemu by me to bylo *15* ale jinak Billa miluju nejvíc je to nejlepsi,neuzasnejsi a nehesci kluk na svete a není to žádná buzna!!! *16* Bill je jenom můj!!!Ich liebe dich Bill,Ich bin deine Madchen!!Du bist dein Junge *14* *14* *14* *4* *4* *14*
  • Bill

    Moc nechápu proč by každej kluk kterej o sebe nějakým způsobem dbá a stará se o to jak vypadá měl být gay. je vidět, že asi žádnýho gaye neznáte. Nevim proč by se nemohl líčit - dělá to snad dost známých osob. Vemte si třeba My Chemical Romance, HIM, Rasmus, Fall Out Boy, Billy Talent...a spoustu dalších emo kapel....je to prostě styl jako každý jiný...každý má rád něco jinýho a tak nevim proč mu nadáváte, že je debil, kretén a já nevim co ještě dalšího...tim schazujete jen samy sebe a je vidět, že jste větší chudinky, než ty který tady píšou jak je milujou a jak jsou úžasný....nemyslíte?...Nejsem jejich úskalní fanynka, ale vůbec je neodsuzuju - spoustu jejich písniček neni vůbec špatnejch...Billův styl je originální, trochu kontroverzní, ale docela zajímavej...Takže děvčata a kluci, zkuste se někdy zamyslet nad tim co tady plácáte za blbosti.... *8* *4*
    • Re: Bill

      Jasně ale Fall out boy,My chemical romance a Billy talent sou EMO skupiny takže se nedivim že se malujou,ale BILL?Ten EMO neni v žádnym případe...takže je jedině gay...ne že bych proti homosexuálům něco měla,ale proti Billovi hodně...ale to je můj nazor tak nebudte naštvaný že to říkám jo?
    • Re: Bill

      jéééžiši když nevíš že mcr nejsou emo,tak tam nepiš že sou!! *5*
    • Re: Bill

      Na MCR a HIM mi nesahej!!!! *16* *16* *16* Oni se tolik nelíčej, takže když o nich nic nevíš, tak buď zticha!!! *8* A jako MCR se vůůůůbec nelíčej, na to nevim kdes přišla, to bylo možná trochu za doby revenge a parade, ale teď už néé!!!
      • Re: Re: Bill

        Ale líčí se...sice ne moc, to máš pravdu, ale přece jen...tak nevim proč se do mě navážíš....nic jsem ti neudělala, navíc všechny kapely, který jsem jmenovala, mam hodně ráda....takže vklidu...
        • Re: Re: Re: Bill

          hej kdo tady ma neco proti mcr??? *16*
  • Bill ? ×3

    Ahoj zdrawím wšechny xD
    No nic.... wíte... čtu tady věty jako je... Billík je nejlepí Billííík je nej kluk.. je krásnej a tak dále....
    Holky vzpamatujte se... dobře taky ho mááááááááám tak strašně ráda ale tímle akorát povzbuzujete Anti fanoušky aby si o Fanynkách myslely že to sou krávy bez mozku...sorry ale jo... Bill bez make upu?...no problem... mě se líbí i tak... já an něm nemá ráda styling... já mám ráda tu jeho osobnost... taQ fotil pro Max no.. měl na sobě hadry no hrůza... taQy mi vadí že to enní ten starej Bill ale co mi s tím naděláme?... vemte se e dkyby si měl vybrat kterou fanynku... fanatickou která si všude píše do přezdíwku Billienka.. billinka.. a tak dále... kaulitzová atd.. a nebo holku co ho po něem nekopíruje aŤ je to jmébno....
    Bill je taky jenom lověk [ i když pěknej jag něco *15* *15* ] a určitě je rád že má takovíhle věrný fanoušky... ae měli by sme vědět kde je naše hranice.... prostě... jo je to moe nej skupina.. taky si kůli ním dost vytrpím pže lidi od nás ze třídy je fakt ensnášej a holky je poslouchali tak tejden nic víc... víte tohle nemá cenu tady říkat že kdybyste prošli po ulici a nebyli by slavný taQ si jihc ani nevšimnete proptže mi to každá fans odvrátí...což bych vyvrátila i já.. ae proč.... je originální a tím narážím na ty co by mu hned "vyměnili" šatník,.... Ježiš tak si oblíká to co se mu líbí... když na to má taq at se tak oblíká... je to jeho věc... *8* *1*
  • Bill 4ever!!!

    Bill je fakt kvasny...upe sexy...LOVUJEM HO....je najkrajšie stvorenie na svetee...krajšie NEEXISTUJE!!!!!BILL KAULITZ 4 EVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* ANTI FUCK OFF *16* *16* *16* TOKIO HOTEL FUR IMEER *1* *1* *1*
  • Skupina pro puberťačky

    V dnešní době potřebuje skupina dobrou imič aby zaujala.. a oto se snaží Bill z Tokio Hotelu.Viděla jsem s ním rozhovor a je jasný že heterosexuál nebude protože nejen že se až přehnaně rád maluje ale má i grimasy jako holka..je to typ skupiny kterej je přesně pro trhlý puberťačky který si za pár roků řeknou jak do nich mohli být tak zblbý protože ty hlody co tady píšou že jsou do něj zamilovaný a tak můžou napsat jen takový trhlý holky...každej má ale jinej vkus *5*
  • chichi

    Bill je nej nej nej stvoreni na svet...je tak krasny..uplne cisty...jako andel.... *14* uplne kdyz ho widim nemuzu se soustredit na nic jineho nez na nej a hudbu *15* TH 4-ever *4*
  • billíšek je zlatíčko

    tenhle kluk je nejužasnější miláček na celýýým worldu *14* *14* *14* šíleně ho miluju a nemůžu bez něj žít je sladounkej miluju když dělá blbosti a když se směje miluju když zpívá a miluju jeho krásnej hlásek.konzert v práglu byl nejj zážitek mýho života!miluju ho! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit