Přejít na výpis diskuzí

Bill Kaulitz

OSOBNOST 31.12.2006 
746 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejlepší

    Ahoj Bille . Spíváš překrásně z celého světa *14* . Chci se zaptat jestli máš icq ??????? dyštak bychom si pokecaly *4* *14* . Mám tě ráda *4* *14* *14*
    • Re: nejlepší

      jj icq ma *3*
  • tričko billa-TH

    Hledám tričko Billa nebo Toma nebo TH!!!
    Kdo ho má a chtěl by mi ho prodat,tak ať bez váhání mi napíše na e-mail že má to tričko!!!!Jestli mi prodáte tričko tak dejte:adresát.lucibus-buffy@seznam .cz
    předmět:prodám tričko(Billa nebo Toma nebo TH)!!A nápíše text,za kolik korun by to tričko prodal!!A hned se dohodnem!!A ať rovnou vyfoťte to tričko a pošle mi to přes email aby jsem se koukla jak vypadá!!!
  • Ich liebe dich Bill Kaulitz

    Bill je nejnejnej....zpěvák na světě!
    Skupinu Tokio Hotel je upa krásná!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Ich liebe dich...

    Já tuhle skupinu straaaaaaašněěěěěě zbožňujuuuuu!Oni jsou součástí mýho života a za ty tři roky co jsem jejich fanynka neexistoval jedinej den,kdy bych na ně nepomyslela,nebo nenavštívila jeden z blogů.Naprosto mě dostávaj Billovo krásný,ale občas i smutný texty.A vůbec všichni čtyři (ale zvlášť Kaulitzovi) jsou hooodně moc talentovaný a ten úspěch,co teď mají si zaslouží.Oni za to tvrdě bojovali a chtěli toho dosáhnout.A tak tímhle chc říct,že Tokio Hotel zůstanou v mým srdíčku forever and ever! *14* *3* *3*
    • Re: Ich liebe dichbill

      hezky *14*
  • Tereza.Kaulitz

    JO BYL JE SUPER ME SE NANEJ LIBI ZE MA KRASNY SPEV JE EMO A TAKY JE ORIGINALNI.NEVIM PROSTE VZDYCKY JDU K POCITACI A VIDIM TAM BILLA.JE ORIGILNI UZ DAVA NAJEVO VE SVICH VIDEOKLIPECH ZE TO PROCITUJE.ALE JAKO NORMALNI CLOVEK MUSI BYT FAJN.A JEHO POTRHLI UCES DELAHO DOCELA FAJN CLOVEKA.JE URCITE VTIPNY A CHOVA SE NORMALNE JAKO MI,JENOMZE MI TO VIDIME JINAKRIKAME SI TO JE FAJN JA TAKHLE DOBREJ NEBUDU A NEBUDU A NI TAK SLAVNNEJ.A JEHO BRACHA TOM MUSI BYR TAKY HROZNE FAJN.KDYBYCH VEDLE NEJ BYLA JAKO FANIKA TAK BYCH BILA HROZNE RADA VIDET HO NAVLASTNI OCI.NEVIM CHTELA BYCH BYT JEHO KAMARADKA NEVIM PROC.
  • bill

    bil je super.je emo *4*
  • bill

    billdik je nej *4* *1* *5*
  • ja a bill....

    chci jenom rict, ze nejsem typicka potrhla fanynka*14* *14* *14* billa a tokio hotel...billa uznavam, hlavne kuli jeho stylu oblikani a takovejm vecem,jinak se mi moc nelinbi...xD *9* *1* *3*
  • chichi

    ja bych chtela videt jen vase tvare za par let,jak je uvidite nekde ve starych novinach a jak si reknete jake to bylo trapne obdobi..... *15* *15* *15*
    • Re: chichi

      jo souhlasim
  • Lol

    lol ich liebe dich Bill! *14* *14* *4* *1* *14* er ist so sexy und schön!! <33 :-*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit