Přejít na výpis diskuzí

Bill Kaulitz

OSOBNOST 31.12.2006 
746 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I LOVE BILL

    BILL JE TEN NEJKRÁSNĚJŠÍ ČLOVĚK VESMÍRU A JÁ HO MILUJU... *9*
  • ...

    Miluju ho, je dokonalej, prostě dokonalej, nejni jiný ještě lepší slovo! (nebo jo? :)
    umírám z něj
  • nezaregistrovaný

    Bill je nejlepší a nejkrásnejší kluk na světě a jak to tady už někdo zmínil tak tak chování vás anti svědší o tom jak strašně nulové iq máte.navážet do ostatních se dokáže každý ale pochybuju že někdo z vás by dokázal to co on!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *16*
    • jojo72

      Re: nezaregistrovaný

      Nejlepší neni a už vůbec né NEJKRÁSNEJSI to si ho trochu pleteš s jedním nejůžasnějším človíčkem na celičkém světě *1* *1* *3* *14* *5* *4* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *15* *15* *3* *3*
  • Bilíšek

    Bill je nejkrásnější na celém světě. *14* *14* *14* *14* *14*
  • Katka DJKaulitz

    BILLIK a spol su sexy hexy chalany *4* looobkam ich su to nasi *4* *4* *4* *4* aj *5* *5* *5* *5* kto ich nema rad/a tak sa neozivaju

    moja oblubena "BASNICKA"!!!
    Tokio Hotel je moja viera!Tokio Hotel nikdy neumiera!Trapny anti nech sa schova my sme banda Kaulitzova!!Anti iba stále klamú nech si radšej zavrú tlamu.Nedokážu vôbec nič,ak si fans tak so mnou krič: TOKIO HOTEL FÜR IMMER!

    *8* *13* *4* TOKIO HOTEL CMUQ *14* *14*
  • NEJ

    BILL JE NEJHEZČÍ KLUK VE VESMÍRUA TO SE NEZMĚNÍ ALE DOOST MĚ SERE ŽE SE POŘÁT TRÁPÍ MĚL BY SI NAJÍT HOLKU KTERÁ HO BUDE MÍT OPRAVDU RÁDA *14*
    • Re: NEJ

      Já bych se jako ta holka hned přihlásila:-D
  • pro ANTI

    hele fakt nechápu o co vám jde!!!!??? *7* když se vám nelíbí tag co sem leze te!!!????? *7* *8* každej má jinej vkus!!!!!! *14* tag si dejte odchod!!!!dík a ZBOHEM!!!!!vy ...... *16*
    • Re: pro ANTI

      co dodat??? lenulka ma proste pravdu... *5*
  • Th für immer

    ouuu jééé Billík je upa užasnej!!mocka ho laveskuju!!*14* jako celou jejich skupinku!!!*14* Tokio Hotel come back to czech republic!! *9*
  • blog

    mám blog Billíkovi tak se mrkněte www.billkaulitz-twinsky.blog.cz a napište pls komentík *4*
  • Bill 4ever

    Bill je neeeeej na světě!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Bill 4ever

      máš pravdu on je nej a taky nejkrásnější kluk na světě hezčího než billa neznám MILUJI HO *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit