Přejít na výpis diskuzí

Bill Kaulitz

OSOBNOST 31.12.2006 
746 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • velká fany billího

    jsem ráda že tato skupina existuje jsou tam pěkní klucí obzvlášt billí,ten když se směje jwe to paráda jen tak dál.ich liebe dich *14* *14* *14* *14*
    • Re: velká fany billího

      Dobře ty !!!!!!!
      já ho taky miluju(Billíska) a kdyby nebyli tak tu nejsem Pááááá Deník!!
  • ...

    ale copak že je Denča ňák potichu *1* došly ti argumenty nebo co? *9* *9*
  • ehm...muhehee :D

    mno ako o čem se tu bawíte?nemá to bejt náhodou Bill Kaulitz???muheeeheee :D *1* *16* *1* *1* *1* *1* *15*
  • th

    ja nechapu proč nějaký uplně pitomý holky sem píšou že ho milujou!důvody proč to sem nepsat-1.on sem stejně nechodí aby si tu prohlížel že tadle ho miluje ta byla na konzertíčku atd.2.pak si o takovejch co jim fanděj a normal poslouchaj skoro všechno kvůli těmdle kravam myslej buhvi co!bez ohledu na to jestli to psal ten nebo ten!takže si dámy možná někdy i pánové(i když to snad ne!)rozmyslete co sem píšete protože když se podíváte na ty příspěvky?! *15* je to fakt na palici!!
    • Re: th

      souhlasím
  • vysvetlení

    proč nenávidět TH? To je přece blbost, anti TH sou lidi kteří si vymýšlí blbosti proti Tokio hotel které jsou dělané naschvál tak aby naštvaly jejich fanynky. Fanynky na to skáčou a s anti fanoušky se ještě hádají což motivuje anti TH aby ve své činnosti pokračovaly. důvodem veškerého antitokiování je snaha všech fanynek být ten největší fanda TH, chování se fanynek na koncertě i hysterický jekot fanynek před koncertem. být Anti TH znamená být bojovníkem proti fanatizmu. pročtěte si příspevky vsech fanynek na tehle strance. pořád "miluju ho je sladkej, milassek nejvetsi" atd. Lituju kapelu TH za to že mají takové fanoušky.
    • Re: vysvetlení

      nejsou vsichni fanousci jako fanousci, jsou to fanousci na nekolik skupin, ty histerický krávy, který se naserou kam můzou , tak tyhle nemá rád nikdo jak fans tak antifans, ty delají jenom ostudu vsem těm fans které jsou normální a nedělají žádnou histerii, pak jsou fanousci kterí jsou naprosto v pohod a normální lidi, maji spostu super prátel ve svém oboru jezdí na srazy a užívají si spoustu legrace, pak jsou fanousci, kterí je poslouchaji,ale treba jenom pár písnicek, nemuzete vsechny fans házet do jednoho pytle
      • Re: Re: vysvetlení

        Přesně tak, neni fans jako fans. Histerické, ječící a omdlévající fanynky má spousta kapel. Ne jen Tokio Hotel. To k tomu zkrátka patří. A nemyslím si, že by to těm kapelám nějak vadilo. Naopak, v tom čiší jejich úspěch. Pak jsou fans které jdou na konzert, zazpívají si, vezmou si autogram a jdou domů a pak ty které ani na konzerty nejdou a poslouchají CD v pohodlí domova. Tak to prostě chodí.
  • Th miláčci

    Miluju TH ale nej nej nejvíc BILLíčKA je to dooopravdy nejlepší kluk na světě!!!!!
    *14* *14* *14* *14* jsem do něj blázen *14* *14* *14* *14*
    • Re: Th miláčci

      Moe slovaa...taky ho žeruuu,prostě boreec upe nejvííc....Hafo miláček, je to můj svět a jsem v něm štastnááá *14* *14* *14*
      • Re: Re: Th miláčci

        To jistě!už jsem bila na konzertíčku a mam podpisi celí skupiny a musela jsem si vystát hodně velkou frontu!
        ale stálo to za to!!!!!!!!!!!!!!!
        Billíček ju strašně úžasnej!!!
        JÁ HO Z ČISTA JASNA MILUJU NA 100%
        *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
        Je to andílek!!!!!!!!!! *4* *4* *4*
  • TH

    Je to sice veselé, to jejich MilásQováNÍ BilísQA A TH4EWA,ale-proč je za to tak vulgárně urážet,takových hudebníků,jejichž kvalita nedosahuje Rolling Stones,Depeche Mode,Iron Maiden,Europe,Kreysonu,Mettalicy či 2Unlimited je mnoho a netřeba kvůli tomu všechny jejich příznivce urážet
    • Re: TH

      Ale zase uznej jak rychle dosáhli úspěchu,je to německá skupina,která je ted nejoblíbenější v americe...a to jsou slavní teprve dva roky *4*
      • Re: Re: TH

        Nene jsou slavní 3 roky
    • Re: TH

      aspon někdo normalni.moje ře.každy at si fandí čemu chce ale nemusíme se tady uražet *3*
  • VŠICHNI ČTĚTE!!!!!

    TAKŽE:TOTO AT ČTOU VŠICHNI HLAVNĚ.....ZDURAZNUJI HLAVNĚ ANTI!!!!TOTO JE DISKUZE O BILLOVI...NE PROTI BILLOVI ANI NE PRO ANTI FANS BILLA NEBO TH....TAKŽE SEM LASKAVĚ VŠICHNI ANTI N-E-L-E-Z-T-E!!!!!!!!A DEJTE NAM POKOJ....PŘOČ SEM LEZETE KDYŽ HO TAK NESNAŠITĚ!!!!!!!!KLIDNĚ SI HO DAL NENÁVIDTĚ....JA VAM NIC NEVNUCUJU....ALE PŘESTANTE MU TADY NADAVAT A URAŽET TADY FANS....MUŽETE SE SPOLEHNOUT ŽE NA VAS VŽDYCKY NĚJAKA FANS ZAČNE NADAVAT TAKY´!!!!!TAKŽE ODTUD NAVŽDY VYPADNĚTE!!!!!ŘÍKAM TO NAPOSLED A DOUFAM ŽE DOST JASNĚ...Bill Kaulitz a Tokio Hotel für immer!!!!! *14* *14* *14* *14*
  • BILL

    jááj newim proč se kuli němu furt wšici hádáte...joo já ho taky žerůůů nejwíc jako je sladkej přenádhernej a dokonalej...miluju ho ale kuli tomu se nemusim s nikym hadat je jedno jestli to někomu wadí...mě ne ja wim že ho nepřestanu mit rada tk je mi wolny jestli mi do toho nekdo keca bo ne... *14*
  • kaulitztwins

    RE: Tetování...

    Ahojky lidišky...slyšela sem,že Bill nový tetování na boku....bylo vidět i na fotce....nemá někdo z vás foto celýho toho tetování? On ho prý Bill nece ukázat tak mě tak napadlo jestli tam nemám vytetovaný nějaké jméno nějaký holky *7* *9*
    • kristik

      Re: RE: Tetování...

      vážně uau tak ten je gobrej.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit