Přejít na výpis diskuzí

Bill Kaulitz

OSOBNOST 31.12.2006 
746 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tokio hotel 4 ever

    jo tokio hotel nej kapelka ..at si kdo hce rika co hce ,,, kazdy ma na ne svuj nazor nekdo rekne buzny a nekdo mmilíčci no ... tak se nehadejte jo a tokio hotel 4 ever muluju je a uz se tesim na nove CD *15* *14* *14* *14*
    • billy.kaulitz

      Re: tokio hotel 4 ever

      :D moe slowa čéče :D *1*
  • aha

    tak jsem zpět už se tu moc neviskytuju je mi to stráášně lítečko ale můj názor je stejnej!


    TOKIO HOTEL BILL TOM GUSTAV A GEORG _-NEJJJJJLEPŠÍ KLUCI NA SVĚTĚ LEPŠÍ NENAJDETE
    • Re: aha

      ty se hlavně nevyskytuješ na hodinách češtiny že jo?! *15* *9*
      • Re: Re: aha

        Dobře ty *15* *15*
  • BiLLíseQ

    Jááá THo milUYů BiLlíSQWA On Ye FaQt úPlNě úžASNeJJ AjE To MoYe LáSQWa. MrTěěěě Těěě MílísQWujůů BlOuQWuíííí!!! CmucQW MucQW. *14*
    • dianna114

      Re: BiLLíseQ

      Hey,můžeš si laskavě dát jinou přezdívku?!
      • Re: Re: BiLLíseQ

        HmM, TH4K TH0 S1 j3šT3 Mus1M Pr0mYsL3T!!! *1*
        • dianna114

          Re: Re: Re: BiLLíseQ

          To je tak těžký si vymyslet nějakou jinou přezdívku???!!!!!!
  • emi1997

    Bill má new účes!!!!!!!!

    http://www.iloveradio.de/tokio-hote l-bill-kaulitz-neue-frisur-neues-ma ke-up-fotos_01098.html
    Bill má new make-up a účes!!!!!!!
  • Depaka

    A ještě je to diskuze ne FANKLUB *15* *15*
  • Vzkaz

    jo a mimochodem, říct někomu, že je gay, už dneska mezi normálními lidmi opravdu není urážka *1*
  • pls poradte

    pls wám potřebuju vedet jak se jmenuje první písnička v následujícím videu...dekuju a pokud vite název napiste mi ho do pošty nabo na mail klazoraa@seznam.cz dekuju mof!!! http://cz.youtube.com/watch?v=U4Tq1 Plv4gY&feature=channel_page *7*
  • Ach joo

    Pro Vás fanynky,uvedomte si co tu pisete,nebo se aspon pokuste malinko myslet tim ptacim mozkem,ja si Tokio Hotel obcas take poslechnu,nejsou to zadni borci,ale maji nejaky talent,a netvrdte ze milujete Billa,chapu ze ho obdivujete,i kdyz zas tak obdivuhodny neni,ale jak ho muzete milovat,s timhlem namalovanym podvizivenym ratlikem byste chteli opravdu zit nebo dokonce mit deti?Nejvetsi ostudou jste vy,hystericky fanynky,ale i mezi Vama se najdou normalni,ale ti vetsinou nepisou do teto diskuze,krome me *3*,rikam dopredu nejsem pubina,ani si ji nemastim nad plakatem toho anorektaka.Za par let Vas to prejde a verim ze se Vam budou libit normalni chlapy,a ne transky.A myslim ze i toho Billa to prejde,koneckoncu je to sam pubertak.
    • Re: Ach joo

      Já ho fakt miluju ! a miluju a miluju a miluju a miluju a miluju a miluju a miluju a miluju a miluju a miluju a milujua milujua milujua milujua milujua milujua milujua milujua milujua milujua milujua milujua milujua milujua milujua milujua milujua milujua milujua milujua milujua miluju není to anorektik je hrozně hezkej! nikdy mě nepřejde!
  • PRO ANTI

    vy všichni anti,nechápu proc kdyz je nemáte rádi se zabíváte plýtváním vaseho casu na tom ze tu o nich písete a zabíváte se něma, proc? to nemáte nic jinéého na práciu,to jste opravdu tak ubozí, kdyz nekoho nemám ráda,tak jsem snad ráda ze o nem nic nevím neslysím a nechodím na jeho diskuze, vy taky máte neco co vás zajíma,a kdyz se to enkomu nelíbí jsem proto tomu a vy se bráníte a nelíbí se vám to, tak proc to deláte druhým, myslíte sio ze si necháme srát na hlavy a necháme vás abyste pomouvali nekoho o kom ani nic nevíte.. pokud chcete mít neco proti nekomu tak si nejdríz zjistete informace a pak neco piste,nikdo z vás nic neví a bude tady b uzerovat ostatní, tyhle lidi by se nejdrív meli zamyslet sami nad soubou a zhodnotit sebe a pka az nekoho jiného..a my vsichni fanousci, nenechte se odradit od th nekým jako jsou tyhle lidi, neví o cem mluví..drzme pri sobe a 483%..TH 4EVER..
  • mishqa

    I HATE TH!!

    nesnáším Tokio Hotel.. omg dřív se všichni mohli kvůli nim zbláznit.. tedka už upadají.. ale štve mě že o nich pořád píšou v časopisech... nikdo to nečte!!bléé *3*
    • Re: I HATE TH!!

      neznamená že kdyz to neces ty tak ze to necte nikdo, oni podle tebe upadají myslíž ze kdyby upadali ze by za rok 2008 vyhráli pres 28 cen,prorazili v Americe kde vyhráli VMA a ze by vyhráli na comet 08 vyhráli vsechny kategorie kde byli nominovaní(3) a jeste k tomu super Comet, myslím že ne..mají vsude i tady v CR mnoho fanousků a neznamená ze kdyz ty je nemás ráda že se o nich nebude psát, nepíse se o nich zdaleka tak moc jako pred rokem..já taky nesnáším Katy Perry nabo Miley Cyrus a to že se o nich píse tak co s tím nadelám proste to nebudu cíts a konec a nemusim se tady do nich navázet..ale vlastne proc taky ze,kdyz je obě Tokio hotel porazili kde se dalo..;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit