Přejít na výpis diskuzí

Bill Kaulitz

OSOBNOST 31.12.2006 
746 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nelly_

    heeey !!

    nechi nikdo s fanoušku urazit! ale nepříjde vám že tedka na evropu trochu ic kašlou!! více si váži fanoušku v americe než ve své rodné evrope!! já jsme do nich byla také blázen asik rok a pul!! prešlo me a doufám že vás brzo taky !! *9*
    • renatesaskiemoncev

      Re: heeey !!

      Tak to jsi hodně slabá fans, když tě to přešlo tak brzy. Co jim máš co vyčítat, že jsou v Americe. Já se jim nedivím. V Ervopě byli slavní kolem 2 roků a když se jim otevřela možnost jet do USA, tak proč ne.....kdo by to nebral?
    • Re: heeey !!

      A kdo by nechtěl do americi?! *3* *3*
  • parket..a

    Billík

    BIlle miluju tě! *14*
  • _cathy_

    ...

    Abych pravdu řekla, nechápu, jak se můžete zamilovat do...plakátu. Jo, je to vlastně pravda, protože, co vy víte, jaký je v soukromí? Jasně, je pěknej, mě se taky líbí, ale stejně, on má tisíce fanynek, který šílej stejně jak vy, ale co když on je v soukromí děsnej parchant? já souhlasím s bellunqa, tahle platonická láska nemá cenu... proč se zavírat v pokoji a snít o někom, se kterým v životě neprohodíte slovo, když se venku toulaj mnohem lepší kluci?????
    • bellunqa

      Re: ...

      Přesně tak *4*
  • bellunqa

    OMG

    Milovat ho můžete, ale měli byjste vědět, že je to naprosto k ničemu. Kor momentálně ted. *3* Jemu je to stejně jedno ... a jak vidíte, tak o ČR nějak nejeví zájem .. tak k čemu to trápení *7* zbytečnost .. zaměřte se na někoho, kdo by za to alespon stál ... ikdyž musím přiznat, že ete nedávno jsem ho taky tak trochu "lovovala", ale to už je dávno pryč ... můžou si za to sami! *10*
  • kiss_romy

    Lovam

    Milujem Billa myslím na neho stále ... Je supewko cmuciQ *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • billik1997

    billík mucQ :-*

    mucQ mucinQy jáá lawuju billíškaa *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* LOVE LOVE

    I LOVE BILL!! *14* *14* *14* *14*
  • Bill ! :-*

    Bill mucinky muck bobíšek *14* *14* *14* LOVE Bill LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE je upe SLADKEJ *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* jaaa ho taaaaak LAWUJU *14* *14* *14* *14* zlatíčko
  • parket..a

    Parkoušek:-)

    Hele nechci urazit nikoho, kdo poslouchá TéHáčka, ale přeci jen-->označovat Tokio Hotel jako nejlepší kapelu?Dávat je na první příčky hitparád?To je trochu divný, jak se někdo tak suchej jako oni může rovnat třeba se skvělou METALLICOU??
    • doris

      Re: Parkoušek:-)

      tak víš co pro někoho prostě jedničky jsou. Já teda osobně do těhle hitparád nehlasuju a mám jedince který miluju víc, ale jsou tací pro který jsou TH na prvním místě.
      • bellunqa

        Re: Re: Parkoušek:-)

        To je fakt a pokud vím, tak u nás v hitparádách nejsou skoro vůbec ... je to každého věc a každýho názor. A je jasný, že pro každýho je na prvním místě něco a někdo jiný, takže se to nedá moc srovnávat ...
  • monikasmajlo

    TH

    Tokio Hotel dobre spivaju *4*
  • nelly_

    nazor...

    Nechci nikho urazit.. bo tak neco !! ale nemyslíte žee šmínky a lak na nechty patří prece jenom holkám? .. Já si myslím že jo.. černé linky a lak to je pro holky a ne pro chlapi ... !!! *9*
    • bellunqa

      Re: nazor...

      copak je Bill jediný, kdo používá lak na nechty a černé linky?? Pokud já vím, tak se najde opravdu hodně kluků, co se takhle przentují. Nejenom ve světě slávy, mě to příjde normální. V dnešní době mě už nic nepřekvapí, lidi si dělají se svým zevnějškem tolik věcí, až to překračuje hranice chápání,ae tak co .. Líbí se jim to?? Tak at to dělají :)
      • doris

        Re: Re: nazor...

        přesně tak *3*
    • doris

      Re: nazor...

      no ale zase na druhou stranu neni jedinej kdo to používá že. Takových se najde *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit