Přejít na výpis diskuzí

Bill Kaulitz

OSOBNOST 31.12.2006 
746 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tokiolovisek

    Anťákům

    Anťáci proč lezete do jeho fanclubu když ho nemusíte? *8*
  • bellunqa

    ;)

    Tak držím palce, aby to vyšlo :)
    • doris

      Re: ;)

      Nám *1* dykcy všecko *1* *1* Přibíráme zájemce *1*
      • bellunqa

        Re: Re: ;)

        A z jak daleka ti zájemci můžou být??
        • doris

          Re: Re: Re: ;)

          tak to je uplně putna. Odkudkoliv *3*
          • bellunqa

            Re: Re: Re: Re: ;)

            Tak to máte dobrý teda *1* já jsem se nikdy ničeho takovýho nezůčastnila, tak newím mno ... *7*
            • doris

              Re: Re: Re: Re: Re: ;)

              Bože už jsem se chtěla leknout co jim chceš dávat *1* *1*
            • bellunqa

              Re: Re: Re: Re: Re: ;)

              no a co jako? je zbijem, jako takhle na nas zapomenout *13* to se nesluší. Jen jim dáme .... (bombu) *16*
            • doris

              Re: Re: Re: Re: Re: ;)

              A já se přidám :D Chudáci, taková bitka :D
            • bellunqa

              Re: Re: Re: Re: Re: ;)

              Snad jo, bo jim namelu *1* ... si zasloužíme nějakej koncík ... *8*
            • doris

              Re: Re: Re: Re: Re: ;)

              Mno tak teď už jen doufat, že něco podniknou *1*
            • bellunqa

              Re: Re: Re: Re: Re: ;)

              To moc děkuju, taky na to budu myslet :D
            • doris

              Re: Re: Re: Re: Re: ;)

              mno tak mi jako takhle taky ne, ale jsme takové akční a už máme ledacos za sebou:D Ale tak to je teď předčasné to řešit. Takže až to bude aktuální, tak na tebe myslim. To pořešíme *3*
  • bellunqa

    poradíte???

    Mno, přesně, není jak se tam dostat ... bouhužel ... já s tím nic moc nezmůžu *9* ae i tak buu ráda, když se tu objeví, nebo aspon když buou mít FANS možnost, si vyjet :) *4*
    • doris

      Re: poradíte???

      Myslim na tě. Když něco bude tak tě vezmu s sebou :D už to máme s kámoškou takticky promyšlený :D
      • bellunqa

        Re: Re: poradíte???

        Jak takticky? *1*
        • doris

          Re: Re: Re: poradíte???

          no všechno do detailů :D Kdy pojedem, jak pojedem, proč pojedem (no to je naprosto jasný že)a shodli jsme se na tom, že lepšejší bude ta fan party. :D
          • bellunqa

            Re: Re: Re: Re: poradíte???

            Mno to je mi jasný :) fan parta je nejlepší na takový výlety *1*
            • doris

              Re: Re: Re: Re: Re: poradíte???

              No šak právě. :D
  • parket..a

    bill bill bill

    No hele jako nic proti němu nemám....nebudu tady tvrdit že je to nějaká buzna, protože to samozřejmě nemůžu vědět takže tady nebudu rozhlašovat nepodložený drby...nicméně můj názor zní-->billův účes se mi moc nelíbí...jako potkat ho někde v noci tak se asi more leknu.No a TH tvrdí že nějsou EMO a dělají rock...jejich hudba je cokoliv jen ne rock....praví rockeři jsou třeba LINKIN PARK, ale TH jsou na to moc měkký:-D
    • doris

      Re: bill bill bill

      no tak v noci bych z něj asi taky měla pěkný halo s tim jeho hárem, ale tak to už taky nemá že *1* No a pokud jde o hudbu, je vcelku jedno jak se tomu stylu říká. Důležitý je, že se to líbí (aspoň teda někomu)A EMO opravdu nejsou, protože EMO styl se projevuje uplně jinak. Ne jen líčením *3*
      • bellunqa

        Re: Re: bill bill bill

        V tom souhlasím, s tím Emo ... ten styl se fakt projevuje jinak ... jestli v tom někdo vidí jenom líčení, tak v tom případě jsem taky Emo *1*
        • doris

          Re: Re: Re: bill bill bill

          90% národa hele *1* *1* A i kdyby byl (jakože neni) tak mě osobně by to ale vůbec nevadilo, pze EMOboys jsou rajcovní *1* *1*
          • bellunqa

            Re: Re: Re: Re: bill bill bill

            Jasný ... mě by to taky nevadilo.A co by na tom bylo,že? Každej je nějakej a každej má nějakej styl.Ikdyž teda nemám moc ráda, když je přirovnívají k Emu ... jeho styl se mi líbí daleko víc, než Emo ... on je prostě svůj *3*
            • doris

              Re: Re: Re: Re: Re: bill bill bill

              Tak jasný. On je prostě najednou něco novýho. A je to good.
  • poradíte???

    ahojte please poradte mi....nedávno je to asi půl roku co sem začala poslouchat Tokio Hotel.......strašně sem se do nich zamiloala vi že tady někteří řikáte jiný věci nebudu se tady jak ta kráva s váma hádat kdo ho miluje víc......ale chtěla sem se zeptat myslíte že se ted někdy nebo vůbec někdy dostanou do čr??????poším poším modlete se se nou aby ano.....mooc bych chtěla na jejich koncert a ještě kolik asi stojí lupen na jejich koncert děkujííí *4*
    • ajulina

      Re: poradíte???

      no sem na tom stejne....ale nemyslim si ze by prijeli do čr...do takovyho zapadakova...a Billa uplne miluju ten jeho styl..... *14* *14* *14*
      • doris

        Re: Re: poradíte???

        Hele takhle, někde jsem četla (už ani nevim kde) že až vydaj to CD tak má bejt Evropský turné a ČR by měla bejt zahrnutá, ale těžko říct. No tak případně se budem muset dopravit někam do Deutschlandu :D Taky jsem je ještě neviděla na živo a poslouchám je od jejich začátku (teda v ČR) No a nebo pak to jistí nějaká další fan párty *4*
        • bellunqa

          Re: Re: Re: poradíte???

          Jojo, CD mají vydat koncem dubna, či co .. a mělo by se hnedka dostavit i sem k nám, ae těžko číct, kdy to přesně bude ... Jinak s tím, že by sem měli přijet ... moc si to nemyslím ... bohužel
          • doris

            Re: Re: Re: Re: poradíte???

            no já to četla že jsme zahrnutý, ale zase třeba v programu 02 areny v Praze nejsou tenhle rok vůbec napsaný. Tak kdo ví jak to bude. Tak si vycestujem no :D
            • doris

              Re: Re: Re: Re: Re: poradíte???

              proč ty ne? Není jak?
            • bellunqa

              Re: Re: Re: Re: Re: poradíte???

              Vycestujem :D jak kdo ... ja bohužel ne :(
    • bellunqa

      Re: poradíte???

      Ahojky, tady v tom případě asi nejde o to, kdo z nás je lowuje víc ... já sama je poslouchám asi už 4 roky, ae neměla jsem možnost jet na koncert, kterej tu byl ... před docela dlouhou dobou. Já si moc nemyslím, že by se sem měli vrátit, ae moc v to doufám. Taky bych je jednou v životě chtěla vidět a slyšet na živo, ae podle toho, co se kolem nich v poslední době děje to vypadá, že se tady ete dlouho neukážou. Nevím, co na to dál říct ... snad se to rozhoupe, až vydají to nové CD ... možná nějaký to turné po Evropě .. vážně newím, ae tady se nedá nic dělat, záleží to jenom na nich ...:(
  • tokima1989

    Najlepšia skupina na svete

    V živote ma ani len nenapadlo že niekedy budem obdivovať chalana ktorý sa maľuje a lakuje si nehty,ale opak je pravdou a obdivujem a zároveň aj milujem Billa Kaulitza aj s jeho super kapelou ktorú všetci tak milujeme!!!! *14* *14* *1* *1* *1* *14* *14* *14* *1* *1* *14*
  • bellunqa

    Forewer

    Jako, žádný skupiny na moje miláčky nemaj ... plostě ne. Tokio HOtel jsou, budou a byly nejlepší!!!!!! Prostě jsou jenom naše, ikdyž mě poslední dobou pěkně štvou :d *14*
  • milujem Tokio Hotel

    Nikdy v živote som nemilovala inú skupinu tak ako TH.V škole ma kôli tomu odsúdili ale mne je to fuk!!!Milujem TH,milujem Billa!!!! *14* *4* *14*
  • u

    když vidim toma s billem na fotce řikam si: "je že by mel tom nakou holku?"
  • Ach můj bože

    Jak to tady tak čtu, tak si říkám, že zaplať pánbůh, že TH neumí česky a nepročítaji takovýhle weby. Asi by jim z toho bylo dost těžko. Hádáte se tady naprosto pro nic. Anti fan se tu snaží všechny přesvědčit o své pravdě a fanatický fan tady píšou co dělaj po nocích. Jedno lepší než druhý. Proč tu nemůže napsat nějaká normální fans, nebo anti fans nějakej pádnej důvod proč je poslouchat, a nebo naopak neposlouchat. A ne tu házet důvody že TH jsou hnusný, protože vypadaj jak buzny. Každá kapela má nějakou image. TAkovej Lauri z Rasmus taky chodí zmalovanej a nikomu to nevadí. A podle mého osobního názoru takový kluci z US5 vypadaj daleko víc jak teplý (ne všichni teda), ale tohle nejsou důvody proč by se nějaká kapela neměla poslouchat. Každej máme nějakej styl co se nám líbí. A nemyslim si že by fans TH neposlouchali nic jinýho. I když některé možná ano, protože se zdá že jim lehce přeskočilo, ale tak to bejvá. Vždycky byla, je a bude nějaká éra, která poblázní. Za našich rodičů to byly Beatles, za mě Lunetic a teď jsou to TH. Podle mě TH nejsou špatná kapela. Na němce zpívaji dobře, mají svůj styl se kterym prorazili a nepotřebujou někoho kopírovat. Nebyla jsem na konzertě, nemám ani autogramy a poslouchám i spoustu jinejch věcí, ale jejich hudba mi přijde taková na pohodu. Za pár let se tu takhle budete dohadovat o uplně jiný kapele. O tom je holt showbiznis. TAk to berte s nadhledem. *3*
    • Re: Ach můj bože

      Jo..taky souhlasím.
    • tokima1989

      Re: Ach můj bože

      To máš pravdu,ale podľa mna by do FAN clubu nemali chodit anti ale to je ich vec.Potom sú zbytočné nezhody,ak dajú pokoj oni nám tak aj my im. *15*
      • doris

        Re: Re: Ach můj bože

        Jo šak já taky TH poslouchám a mám je velice ráda. Ale poslouchám i spoustu jinejch věcí. No a pokud jde o ty antifan, tak to je bohužel začarovanej kruh a člověk v tomhle případě vždycky mluví do větru no
    • Re: Ach můj bože

      Tos fakt trefila já třeba mám ráda TH ale poslouchám třeba něco jinýho. *3* (Ale TH sou skvělí). *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • billy.kaulitz

      Re: Ach můj bože

      Konečně se objewil někdo trochu normal kdo tohle wšecko chápe :)Souhlasim se tebou čéče :D *1*
      • Re: Re: Ach můj bože

        Díky *3*
        • billy.kaulitz

          Re: Re: Re: Ach můj bože

          Nemáš zač *3* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit