Přejít na výpis diskuzí

Bill Kaulitz

OSOBNOST 31.12.2006 
746 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bill

    Bill je prostě skvělej ted jak to píšu poslouchám je písničky je skvělej ..Strašně se mi líbí jeho písničky má je nej na světě.. a má hezkej účes *14* *14* a je taky dost pěknej on sám..
  • Bill

    Já osobně Billa obdivuju.Je to osobnost s velkym O.I když vím,že se s nim osobně nikdy nesetkám tak mu fandim a doufám,že to není nějakej namyšlenej hajzl*7*...ale zase nechápu faninky,které říkají ,že ho "milují" když ho neznají i když i mě okouzlili jeho oči.Já prostě nemohu pochopit jak můžou milovat člověka ,kterého v životě neviděli. *7* *7*
  • Billík

    Billík je úplně superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr a zbytek TH taky *3*
  • Billísek

    Billísek je ten nejhezčí klučina na světě!!!Je to muj stražny ANDĚL........MILUJI TĚ MILLE KAULITZI *4*
  • jeeeeeeeeeeeeeeeeeeej *14* *14*
  • Bill má nový tetování na dole na břuchu má hvězdu!!!podívejte se http://www.bill-kaulitz.webz.cz *14* *14* *1*
  • krásnej kluk:o)

    bill je hned po tomovi nejkrásnější klučina na světě a žádný antifanoušek to nezmění!fag ho moooooc žeru!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Je to prostě miláček všech náctiletých .. *14* i mě dostal, ale setkání s ním je prakticky nemožné *9*
  • Tokio miláček

    *14* Billíček je ten nejúžasnější a nejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnej nejkrásnější klukčina na tomhle světě!!!!!!! *14* P.S.:Lidičky,kdo je maxifanda Tokiáků at si koupí DVDčko Tokio Hotel Schrei-Live!!!Je SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pa
  • Bill Vipadá spíš jako holka než kluk, ale hezky zpívá.(Tak nevím co je lepší) *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit