Přejít na výpis diskuzí

Bill Kaulitz

OSOBNOST 31.12.2006 
746 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bill

    Bill je náhodou bezva *3*
  • šmudla jeden

    Je to ten nejkrásnejší kluk na světě!!! Strašně moc ho miluju!!!moc moc moc. *14*
  • je to cool typek , ale obcas so dost prezene..ups!!!! *9* *7* *13*
  • Bill je ten nejnejenejnejnejnejnejnejnejnej kluk na světě.A nikdo uš mi nerozmluví mou lásku k němu!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • BILL

    Bille seš úžasnej...a hezky zpíváš!!!!! miluju tě a vaši skupinu taky už se těším až přijede te do České Republiky Lůca *4*
  • MY LOVE BILL

    BILL JE NEJKRÁSNĚJŠÍ KLUK NA SVĚTĚ HEZČÍHO JSEM NEVIDĚLA A V ŽIVOTĚ NEUVIDÍM!!!ACH JO!!!JÁ HO TAK MILUJU JEŠTĚ JE TAK DOKONALEJ TOMÍSEK JE MUJ DRUHEJ MILÁŠEK PO BILLÍKOVI!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • mnooo.... plostě náááááhenej!!!!! *14*
  • miláček Bill

    je to ten nejúžasnější nejkrásnější a nejlepší kluk na světě je to moje jediná láska miluju ho moccccc navždy !!!!! *14* *14* *14*
  • bill=osobnost

    řekla bych,že bill je osobnost,a nebojí se svojí extravagantnost dát najevo.Spousty lidí ho za to odsuzuje..ale já si toho naopak cením. Teď už má super krásnei hlas..a vzhled taky není k zahození..;) je rozhodně jinačí..a jeho jemný rysy mi prijdou neobyčejný..proto i on je pro mě neobyčejnej.Sem spokojená s tím,že si nemusím okusovat nechty,abych vymyslela nový nadavky na th...anti..mate smulu..i spatná reklama je reklama.. *4*
  • Ach jo!

    bože, holky já vás fakt nechápu co z toho máte! Vaše antitokiohotelačka Týna

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit