Přejít na výpis diskuzí

Bill Kaulitz

OSOBNOST 31.12.2006 
746 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BILLÍS JE NAPROSTO BRUTÁLNĚ KRÁSNEJ!!! *14* ICH Z NĚJ PROSTĚ NEMŮŽU, JAG JE DOKONALEJ!!! eeeICH LIEBE...BILLeee
  • Bill je boží, fakt ho žeru. Nikoho tak brutálně vymakanýho jsem neviděla, je úžasnej *14*
  • zprava

    bile a tome jse super moc vam fandim miluji vas
  • náhuetbhzd

    Bill je super mylujuho a mám je ráda všechny jsou suppeeeeer hlavnnnnnnnněěěěěě B ILLLLLLLLLLLLLLLLLL *1* *1* *14* *14* *4* *14* *14* *14* *3*
  • bilík je úžasnej kluk a zpívá super hudbu, která mi pomůže vždycky, když mám depku *14* a hrozně ho miluju!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *4*
  • Bill

    Takze Bill je mocinky hezkej a komu se nelibi tak at sem radsi nechodi a vsima si svejch veci *13*.Protoze ja patrim k tem lidem co se Tokio Hotel libi tak rikam ,,AT ZIJOU TOKI HOTEL " *14* *14*
  • Billicek

    Billicek je ten nejhezci kluk jake ho znam MILUJU Billa *14*
  • jo a ta emailová adresa neni platná.

    tak nevim,nevim.Fakt nevim,proč sem lezou ty lidi,který na TH nadavaj.a jedna připomínka:At sem neleze ten kdo je nemá rád.já jsem je například uplně nesnášela až jsem si myslela,že se z nich cvoknu.ale kamošky do nich byly zažraný tak,že jsem s tym začala i já a ted mám celej pokoj poplakátovanej TH.Ale třeba bych nespala před jejich hotelem na zastávce.tak tohle je moje diskuze.Papa *3* *1* *3*
  • bill

    MILUJU HOOOOOOOOOOOOOOO *3*
  • Billíšek je upa suprackej!!!MILUJU HO!!! *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit