Přejít na výpis diskuzí

Bill Kaulitz

OSOBNOST 31.12.2006 
746 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bill Kaulitz

    Bill je moc hezkej a jeho hlas je proste uzasnej.Ale notak holky psat do brava "jsem silene zabouchla do Billa Kaulitze asi se kvuli tomu zabiju" no hruza.Jasne ja ho taky zboznuju a rada bych s nim chodila ale je to taky jen clovek.Vdyt on ani nevi ze ekzistuje nejaka Natalí z ČR.No a kdybi nemel tak uzasnej hlas a neproslavil se tak mi o nem taky nic nevime.Aby se o me dozvedel coz bych byla velice rada,musela bych mu napsat dopis kterej mu stejne nikdy nedojde.Ale pro pripad ze by bil nekdy zabloudil na net muj e-mail:NatalkaSotnarova @seznam.cz.Zdarec a tohle je pro billa *14* *14* *14* *14* *14* *14*.
  • Billíšek

    *14* *14* *14* *14* Billíšekl je ten nejkrásnější kluk na světě!!!!
  • mno...songy Durch den Monsun, Schrei a Rette mich super.kdyby je jen zpíval někdo jinej...nic proti TH ale roč proboha vypadaj jak teplouši?obzvlášť Bill vypada namalovanej jako šeredná holka...:-(
  • Je krásnoučkej

    Miluju Billíka je moc krásnej a roztomilej moc ho miluju! *14* *14* *3*
  • Bill je uzasnej ,klasnej,sqelej,nadhernej,a ten hlas no *14* *14* *14* Proste jsem se do nej zabouchla a jestli mu nekdo ublizi tak si ho podam *13* a nepomlouvejteho vubec sem radsi ani nelezte kdyz se vam nelibi!tajto je muj nazor a vase keci cist nemusim!!trapky *15* MTM *14*
  • Nic ve zlym,ale proč se všem líbí ten Bill???dyt vypadá jak holka!!! *7*
  • billl je nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej na světěěěěěěěěěěěě *5* Doufám že je to všem jasný *4*
  • Já miluju billa!

    Tokio Hotel jsou nejlepší skupina! Já miluju Billa je Můj milášek *3* Je nejlepší,nejhezčí,nejúžesnější! Bill,Ich liebe dich! *14* *14*
  • Billík je ÚÚÚÚÚÚŽASNÝÝÝÝÝ!!!!!MILÁŠEK MŮJ.jE ÚÚÚÚPLNĚ NADHERNEJ A NÁDHERNĚ ZPÍVÁ!!!JE PROSTĚ K SEŽRÁNÍ !!!POMÓÓÓÓÓC!!! *3* *5* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Ahoj Bill je úplně úžasnej mám ho hrozně ráda.krásně zpívá.aje super. *14* *14* *8* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit