Přejít na výpis diskuzí

Bill Kaulitz

OSOBNOST 31.12.2006 
746 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pěknej ale Tom a Bill je mnohem mnohem hezčí *3* *14* *4* *14*
  • Bill Kaulic

    Je nádhernej kus je móóóóóóc nádhernej zbožňujuho *14* *14* *4*
  • Tokiáčci

    No...Bill neni nejhezčí kluk na světě ani není nejlepčí zpěvák na světě, to si nebudem nic nalhávat holky *13* , musíte uznat že není dokonalej a že je spousta lepších zpěváků!!A TH taky není zrovna nejlepší skupina *5* ..Ale prostě oni mají své osobité kouzlo, strašně velké a silné *3* , že to je dělá něčím jiným, vyjímečným,novým....něco jako Tokio Hotel na hudební scéně chybělo a kluci se toho zhostili bych řekla víc než dobře!! *14* ..Mám je ráda a ráda si jejich písničky pouštím, i videjka *1* A jestli je tady někdo kdo je mám rád, což určitě je!! tak s epls koukněte na moje stránky *4* http://thp.blog.cz a přidejte komentář *3* .sem teprv na začátku ale určo tam toho dám ještě víc *14* .páčko všem fanouškům charizmatické něměcké skupiny Tokio Hotel!!! *14*
  • *14* je klasnouckej a hrozne sladkej *3* ja vim ze kluci maj na nej jinej nazor ale ja vam taky nevyvracim Pamelu Anderson a angelinu jolie tak me prosim neodsuzujte ju??diky *14*
  • bill

    bill je neeeeeeeej miluju ho *14* *14* *14* *3*
  • On je tak krásnej.... *14*
  • nej kluk

    souhlas TH jsou daleko lepsi nez nejaky posrany US5 Bill je nejhezci kluk na svete!!!!!!!!!!!! *14* *14* *7*
  • bill

    bill je krasnej a uplne nej klucina skoda ze nebydli v ČR!!!!!!!!!!!!!! *14*
  • Bill kaulitz

    Bill je nej. zpěvák. Tom je nejlepší *4*
  • For Dajca

    Co jako závidím? To nechápu, můžeš mi to vysvětlit?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit