Přejít na výpis diskuzí

Blanka Matragi

OSOBNOST 31.12.2006 
40 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uplna kraasa!

    Ty modni navrhy jsou uuplne uužasne!Ale na mě by bohužel ještě nebyli, *1* je mi teprv 13let. Blanka je ale uplne dokonala modni navrkařka, tedka o ni pišu Referat do Českého jazyku. *14* *14* *14* *14*
  • Nádhera

    Paní Blanka má nádherné šaty, zajímalo by mě kde bere všechnu tu inspiraci. Myslím že sen každé slečny je mít alespoň na chvíli na sobě JEJÍ šaty.
    Máte opravdu nádherné návrhy. Já sama bych dala všechno za to, abych mohla mít vaše šaty třeba na Maturitním plese...nebo ještě líp, na svatbě.
    Mimochodem, k šatům na včerejší Miss 2009. Šaty které měla dívka s číslem 10 byly opravdu nádherné, jemné, lehké a okouzlující...tak jako všechny, dávkam opravdu závidím.
  • Zombie

    Můj názor zní: je to hrozná zrůda a mohla by omezit ty dávky BOTOXU. *9* jako je to děsssssssssss vypadá jak zombík já jí někde potkat tak asi umřu leknutím. *9*
    • veronica.m.

      Re: Zombie

      TY TAKY !!! VIS ONA ASPON NECO DOKAZALA NAROZDIL OD TEBE!!!
    • Re: Zombie

      Aby ses neposral(a).Na vzhelu nikomu nezáleží(možná jen takovým nafrněným lidem jako jsi ty)........v životě nezáleží na tom jak vypadaš,ale co jsi v životě dokázal(a)! *3* *4*
      • katy-3

        Re: Re: Zombie

        jseš nějakej chytrej|nějaká chytrá.ty chytrolíne každej má vlastní názor debile|debilko !!!!!!!!!!!!!!!!!!pa pa pičusi *8* *1*
        • Re: Re: Re: Zombie

          Zombie, je mi Tě upřímně líto. Doopravdy. Patrně musíš být v životě dost nešťasný (-á), když dokážeš tak kopat kolem sebe.
          • katy-3
            Ty seš asi uplně mimo. Já se nejmenuji Zombík. To byl můj názor na ní. ČUB*O :D
    • Re: Zombie

      Tak tebe ubožáku-ubožačko, bych chtěla vidět, hlavně by bylo zajímavé vědět, co jsi v životě dokázal-dokázala, zřejmě nic, na to urážet a zesměšňovat lidi nepotřebuješ ani základku.
  • :-)

    Přestavam kouřit, začinam šetřit na šaty...:-)
    • Re: :-)

      a co jako ???
  • jsem ráda

    jsem ráda že mám takovéhle pevné fanoušky.bude mě to hodně podporovat.zvlast marketa hola.
    dik *4*
  • mám tě ráda

    Tento týden jsem se dívala na přísně tajné a vy jste tam byla.Mluvila jste o tom že spuusta dívek by se s vámi chtělo sejít a až vyrostu chci být jednou z nich.Mám vaší knihu a je úžasná a návrhy ještě lepší.Chci umět kreslit jako vy a vystudovat Julliard malířský obor.Škoda že nemáte vlastní školu.Já bych neváhala.Pochybuju že si toto přečtete ale mám vás ráda.Jste můj vzor po umělecké stránce i po vzhledové stránce.K vánocům si nepřeju nic jiného než vás vidět.Možná se to splní.Jsou přeci vánoce. *14*
  • Blahoprani

    Dobry den, chtel jsem Vam napsat, ze jste moc krasna a okouzlujici zena s talentem. Moc si vazim vasi prace.
    PS:Moc dekuji za zaslani damskych satu pro meho zivotniho partnera, na svatbe mu moc slusely. Odvedla jste jako vdy skvelou praci.
    Nashledanou *4*
  • Návrh!!!!

    Ahojky holky mam par skvelych navrhu na saty potebuju jjeji e-mail jestli ho nekdo mate budu vam neskonale vdecna ju papapa crazy *5* *3*
    • Re: Návrh!!!!

      Ahoj. Jestli ještě potřebiješ toho maila, tady ho máš : blanka@blanka.com

      Dej vědět, jak to s těma návrhama dopadlo. A jestli chceš, můžeš mi je taky poslat *3* Ráda bych je viděla. Zatím *3*
  • SUPŠS

    Studuju na stejný škole jako ona..naše škola je na ní pyšná *15*
  • jikdsu

    je skvěla

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit