Přejít na výpis diskuzí

Bob Marley

OSOBNOST 31.12.2006 
245 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ostuda

    Jak tak procitam prispevky,prijde mi ze spousta lidi zna Boba jen kvuli tomu ze hulil. Chudak bob kdyby videl co se tu vsechno pise, asi by poklesl na mysli.
    mozna se az obcas stydim co nekdo vyplodi....
    S zivotopisem souhlasim, je velice nedostatecny.
    • ...

      Bob Marley je jmeno ktere se zapsalo do celeho sveta velkym pismem jestli mu k jeho nazorum pomohla ganja tak jenom dobre a kdo v tom vidi neco zleho at na nej zapomene nebo neposloucha jeho muziku ale nemusi ho tu verejne soudit ... to ze je v tomhle state marihuana a jeji koureni trestne to uz neni problem Boba ... ja travu nekourim ale muzu rict ze v tom nevidim zadnou negativni vec ... zkuste se zamyslet jak moc asi marihuana skodi cloveku kdyz je např. v Holandsku jeji uzivani povolene ? ... Bob Marley je legenda a Jamajsky narodni hrdina ... všem jeho potomkum a zbyvajicim Wailerum preju jeste hodne hudebních zazitku ................. *7*

      !! JAH !! .... RASTAFARI
      • Re: ...

        Mám takovej dotaz víš proč je oficiálně jako národní hradina ?
  • Bobes

    Bob byl nejlepsi clowek na swete .. je to soucast meho ziwota ONE LOVE PEACE ! BOB MARLEY byl NEJ !
  • Bob je fakt hustej, dělal fakt hustou muziku a byl jedinečnej.
  • Bob Nej !!!

    hele bigu di s tim do prdele to byl nejlepsi clowek na swete mozna ze hulil ale to na jamaice wseci.....JEHO HUDBA JE NEJLEPSI ONE LOVE ! PEACE ! BOB MARLEY BYL NEJ !!!!!!!! *5*
  • öo velký bobe

    óóó velký bobe jen mír a lásku na světě chceme proto ve tvých stopách jdeme *3*
  • Pro Ughleeeee

    Co to walis on byl nejlepsi naswete mozna si zhuleny ty ale Bob byl nejwetsi osobnost ktera jdy byla ! je to Buh a ja ho budu obdiwowat do konce ziwota ón byl proste nejlepsi !!!!! byl to Buh ReggAe takoweho cloweka uz nikdy nebudu on byl proste NEJ NEJ NEJ NEJ NEJ NEJLELPSI !!!! A jestli etse nekdo napise nejakou takovou hovadinu tak dostane !!!!
  • miisiickaa

    Bob žije v nás

    Bob nebyl jen člověk, on byl něco víc byl to úžasný člověk, nikdy Jah lepšího stvořit nemohl, Bob mi dodává sílu každý den, při pouhopouhém pomyšlení na něj se cítím jako v sedmém nebi a proto lidi nezapomínejte, Bob tu žije napořád s náma, žije v našich srdcích a duších a proto poslouchejte reggae a kuřte kayu *5* *14* *5*
    • hislittlegirl

      Re: Bob žije v nás

      Je mi líto ale musím nesouhlasit. Jasně Bob byl skvělý člověk. Ale nebyl víc než kdokoli jiný! Nikdo není víc. Myslím že by ti to potvrdil...
      • miisiickaa

        Re: Re: Bob žije v nás

        ták jo, možná jsem to trichu přehnala, já jsem v tý době asi byla moc mimo *3* , ale každopádně je to můj guru s velkym G a nepřestanu si tohoto člověka vážit *4* .. Lepší? *1*
  • vittan

    R.N.M.

    Jeho hudba je tolik naplňující, jeho písně jsou dokonalé, stačí se zaposlouchat, zavřít oči a poslouchat slova. Robert Nesta MARLEY za svůj život udělal hodně dobra a spíš tím víc si zaslouží náš obdiv než tím že kouřil marihuanu! *4*
    • kalasnikow

      Re: R.N.M.

      uplne souhlasim :-D
      *5* *5* *5* *5*
  • BOB BYL BOREC...

    Jo bob byl fakt nejvic borec na svete...kdyz si prectavim pisnicku No Woman No Cry tak se mi chce brecet...fakt kdybych mohla tak bych dala co bych mela abych ho videla...chudak Bob...byl to muj nejoblibenejsi zpevak...lovuju ho...:)) *14* *14* *14*
  • miisiickaa

    R.I.P.

    Tak, jenom abychom nezapomněli, všichni ustálení fanoušci určitě ví. Dnes, přesně před 29 lety, zemřel nejlepší reggae zpěvák, prorok rastafariánské víry a také úctyhodná osobnost, Bob Marley. Tímto jsem mu jenom chtěla vzdát dík za jeho dílo. A nezapomeňte, že rasta se nerodí ani neumírá, Bob žije. Žije v nás. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit