Přejít na výpis diskuzí

Bohdan Tůma

OSOBNOST 14.7.2008 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • casanova

    😍

  • Píše se rok 2018 a v éteru je stále "přetůmováno". Kam se člověk hne, všude Bohdan. Od ranních pohádek pro děti, přes každou druhou reklamu (ano, i alzácký skřet stále škodí)až po Autosalon (naštěstí jen občas). Podobně otravným je "pan Hjondé".
    • Ta reklama překupníků alzy to je hnů+ a hn+s.Nekoupím tam ani ...ň....na 100%
  • Nenavidim ten jeho skrek !!!
  • Já Bohdana Tůmu znám hlavně ze seriálu cobra 11 a tam je super. Dokážete si copak představit Semira s jiným dabingem? Já tedy rozhodně ne.
    Takže pro mě je úžasný.
    • je to perfektni daber... muji jeho hlas,, je k nezaplaceni, hlavne bewerly hills a take dabuje Jasona prestlyeho v dnu trifidu,
  • Pan Bohdan Tůma je opravdu vynikající dabér!!!Ale dnes už kvalita dabingu nikoho nezajímá. Když uslyším postavu nadabovanou takovým L.Cigánkem,tak film vypínám...
    Fakt, že dabing dovede postavu dost znehodnotit.Přeji mu hodně dobrých rolí!
    • souhlasím pan tůma má excelentní hlas na postavy které dabuje zvláště pak třeba semira gerkhana nebo šerifa wiguma
  • Jo bohdan tuma je nejlepsi a muj nejoblibenejsi daber na svete.bez nej a jeho hlasu bych se nedokazala predstavit film.miluju ho je super daber..
    • Taky ho mam nrjradsi, samozrejme, ze mame hromadu vybornych dab. hercu, ale Bohdan dokaze nadabovat jak maly decko, tak staryho chlapa.. A to neni vse :-) je uzasnej !!!!
  • Ještě jednou zopakuji, že Bohdan Tůma je žumpa dabingu. Většina těch co ho obhajují většinou nestíhají číst titulky, čímž nemohou srovnávat s originálním hlasem herce. Z důvodu umělecké tvorby Bohdana jsem přestal poslouchat rádio Beat (mluví tam reklamy a upoutávky), chodit do Teska (reklama). Dabované filmy s Bohdanem nesleduju dávno. V současné době se snažím uniknout před uječenou reklamaou zasranýho Alzáka, kterýho ječí, kdo jinej než Bohdan. S hlasem to ten člověk umí, ale je fakt všude a to už je fakt humáč. Kdyby se mu dalo vyhnout, tak je mi volnej.
    • Ty si Ale ubožák. Co si dokázal ty? Ty žumpo
    • Petře ty si BLBEČEK
      a pěknej UBOŽÁK že se nestydíš.
    • Za ty letní vánoce od Alzy by Bohdan měl být pověšen za koule průvanu.
    • Za toho uječenýho hajzla s letníma vánocema, před kterým nelze uniknout, se doufám Bohdan bude smažit v pekle.
  • Bohdan Tůma je jeden z nejlepších dabérů současnosti, Eric Cartman ze Southparku je v jeho podání úžasnej, daleko, dáááleko lepší než v původním znění!!!
  • Petře, Vy jste dost ubohý chudák! Závist z Vás čiší proudem. Každému se líbí něco jiného, ale Váš komentář je dost ubohý a trapný. Kdyby měl každý takovou chuť a elán do práce, jako Bohdan. Jeho hlas je naprosto super a u konkrétních herců si nikoho jiného v českém dabingu ani nedovedu představit! Jestli Vám to připadne tak nevkusné a zřejmě jednoduché, proč to nezkusíte sám? Protože byste se sám ztrapnil úplně přede všemi, že??? *1*
  • Pane Bohdane , vždycky Vás ráda slyším . Vy s Vaším hlasem tomu dáváte tu pravou "šťávu "

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit