Přejít na výpis diskuzí

Bohdan Tůma

OSOBNOST 14.7.2008 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Váš Stenly Ibkis je špičkový!

    Který idiot mohl dát Jima Carreyho Dejdarovi?! Vždyť oh ho přehrává! Snaží se být lepší než Carrey sám a tím ho jen kazí! Je papežštější, než papež!!! Vy jste český Jim Carrey jako F.Filipovský byl Louis de Funes! Proč jste si ho nechal vzít? Jestli je jen někdo v dabérském rozhodování šéf, pak ať se chytí za nos a najde odvahu si to přiznat!
    • Máš úplnou pravdu. Ve filmu "Já, mé druhé já a Irena" ho mluví Dejdar. Hned jak jsem to slyšela, tak jsem ten film vymazala. Je to hrozný, on to vůbec neumí, zatímco B.Tůma už má aji ten soucit k němu. K těm jeho xichtům :D Prostě Bohdan Tůma je nejlepší na Jima Carryeho!
  • dabér

    PERFEKTNÍÍÍÍÍ *3*
  • dabér

    super
  • Nenavist vuci BT

    Myslim, ze kdyby tenhle clovek mel aspon trochu dustojnosti, tak by se rozhodne nepokousel vyrovnat Billymu Westovi a odmitl by dabing dr.Zoidberga.Je to jedna z nejsmutnejsich veci, co cesky dabing kdy udelal.Myslim, ze naprosta vetsina lidi zasvecenych do teto problematiky se s timto nazorem stotozni, nezbyva nic nez doufat, ze svou nenavist nebudou skryvat!
    • Re: Nenavist vuci BT

      podle mě je to good dabér a že futurama je dobře nadabovaná...si pak poslechněte ruskej a německej dabing..to je hrůza ...a myslím že ten dr.Zoidberga je dobře na dabovanej teda mě se nejvíc líbí:) *14*
  • pravda

    No ja bych mohla vypravět o tomto člověku,ale raději toho necham.jen vím že nezavidím jeho ženě je to chudak
    • Re: pravda

      Na rozdíl od vás, se alespoň umím podepsat. Jste jen banda závistivejch ubožáků! Přijďte si ten dabing někdy zkusit.Rád si vás poslechnu.Děkuju za optání, má žena se má výtečně. Bohdan Tůma :)
      • Pane Tůmo, úplně s váma souhlasím. Jst bezvadnej a umíte udělat jak dětskej hlas, tak hlas hlubokej a drsnej. prostě univerzál. My, kteří jsme si dabing vyzkoušeli na vlastní kůži víme, že to nneí žádnej med. *4* *4* *4* *4* *4*
      • lendyska25

        Re: Re: pravda

        v tom s Váma souhlasím,že to je banda závistivejch ubožáků, který si ani neviděj na špičku svého nosu.podle mě jste dobrý dabér a vždycky budete:-).Lenka
      • Re: Re: pravda

        Nechápu proč Bohdan Tůma při mluvení reklam tolik zpívá. Jak se tak valí ze všech rádií a televizí, začínám trpět předávkováním a ihned přepínám nebo vypínám. Pracovat s hlasem asi umí, ale to je dost nechutné. Ten dabing je špatně placený, že je potřeba brát všechno?
      • Re: Re: pravda

        Podle mě dost dobrý dabér.Zajímala by mě práce dabéra,jak se k tomu člověk dostane?
      • nika1979

        Re: Re: pravda

        to je fakt good..at jsi skusi.dabovat.pustisi dvd,vipnou zvuk, stači, naspat, 15.stran, a mohou .začit., dabovatmdoufam že jsemnou hlasite,,,,,,,,,,,,,
        ,,,,,,, *14* *14* *14* *14* *14*
        veronika
        • nika1979

          Re: Re: Re: pravda

          Pane BOHDANE.TUMO. vim že jste hral,tan kovej
          prapor, *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *10* *5*
      • teri.turner

        Re: Re: pravda

        Bože lidi, sice jsem neslyšela dabing ruskej nebo německej, ale myslim že tenhle dabing - Dr. Zodiber, Hermes a Bender jsou LEPŠÍ než v originále.. *4*
    • Re: pravda

      a jako proč?:.by měla být chudák!!!v tom máš trošičku zmate...tak si to srovnej!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit