Přejít na výpis diskuzí

Bohuslav Sobotka

OSOBNOST 15.10.2010 
429 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobry den pane Sobotko, nezlobte se, ale sleduju dění vašeho ve vládě a nemohu s vámi souhlasit,,neboť sliby se mají plnit,ale co jsem viděla a slyšela tak postiženým jako jsem ja ,ale i jiným lidem s hendikepem jste nepomohli. CSSD nemyslí na lidi,ale jen na sebe. Chtěla bych vás všechny vidět jak by jste vyzili z almuzny důchodové ,ale ale dle mého postižení pracovat nemohu. Ano s vašimi platy,bych si také žila tak dobře jako vy! Udělal by jste dobře,aby jste podal demisi,protože na pana ministra financí,bohužel jako bývalí ministr financí a dnes slibující člověk nemáte,! Promiňte,ale z vaší strany hovoří závist,protože je tu konečně ministr financí jak má být. Vaše strana zklamala hodně. Pěkný den.Marie
    • Dobrý den paní Marie to mi je líto ale mate pravdu jsou to ubožáci hlavně že oni mají
  • Pane Sobotko já jak vás sleduji v médiích tak nevím kdo vás bude volit dávám tomu 20 % voličů ze 100% já určitě ne děláte z české republiky jenom bordel a rozkradate jí
    • Děkuji za vaše hlasy jen tak dál mě by zajímalo kdyby jste si mohly vybrat koho budete volit jestli Sobotku nebo pana Babise já určitě pana Babise
  • Sobotka si zřejmě neuvědomuje, že tím jak skáče podle Kalouska a Fialy a mele páté přes deváté, připravuje ČSSD o voliče. O to jim (TOP a ODS)také jde.
    Totálně se znemožnil (stejně jako před ním Nečas) a všichni vidíme, že je jen hysterická loutka v jejich rukách.
    No hodně voličů mu odpadne a TOPka s ODSkou doufají, že přejdou k nim.
    ALE LIDÉ NEJSOU HLUPÁCI
  • Hermana nemohl Sobotka odvolat, protože neměl souhlas koaličního partnera,
    najednou souhlas nepotřebuje. Všichni se zabývají údajným ovlivňováním
    Babiše novin. Ale co je podstatné, že nelegální odposlechy a zejména nejvyšších státních činitelů jsou trestné - to se zmíní jen okrajově a to na přímý dotaz redaktora. I za totality si nemohl řadový estébák jen tak někoho napíchnout.
    Musel mít souhlas nadřízeného, možná přímo prokurátora. Kde je svoboda a demokracie? Ministerstvo financí je jedním z nejdůležitějších, je třeba pracovat na rozpočtu a Sobotka si dupne, že zítra musí Babiš odejít, ale kdo ho nahradí, to předem řešit nechce a klade si další podmínky, kde je jeho zodpovědnost?
  • Všichni novináři, celá vláda, hurá proti Babišovi!
    Čeho se bojí? Co nechtějí slyšet?
    Novináři manipulují se slovíčky, co se jim nehodí, to přejdou nebo převrátí a z blbostí dělají velké věci. Jak je možné, že se nenajde nikdo, kdo se zastane pana Babiše? Ani jeden. To potvrzuje, co řekl už prezident Zeman, že novináři jsou prodejné dě..y. Pan Sobotka, po všech aférách svých i své strany, je tak
    drzý, že útočí na pana Babiše, díky kterému má tato vláda, tak dobré výsledky.
    Díky panu Babiši máme nižší státní dluh, rozjelo se EET, důchodcům se zvedli důchody. Pokud někdo udělá pořádek v tomto státě, tak je to Babiš a Zeman.
    Víte o co jde Sobotkovi? On probendil volební procenta své strany a to je ten problém, ČSSD má 12%....
  • pane Sobotko
    nevolil jsem Vas, ale Zeman to prehnal. At jde Zeman na chalupu!!!
  • Pane premiére, ještě jsme za ty roky neslyšeli vysvětlení, proč jste svému příteli Bakalovi daroval za třetinovou cenu majetek OKD a hornické byty.
    Některý majetek nebyl vůbec oceněn. CO jste si to vlastně dovolil? Nebyl to váš majetek a neměl jste právo nás takto okrást. Vysvětlete to.
    Místo vašich problémů stále nechcete pochopit, že chytří podnikatelé legálně
    využili vaší a Kalouskovo blbosti a daně optimalizovali. Tuto chybu jste mohl ještě napravit-ale nic. Tak teď nemelte stále dokola, jak Babiš krade a podvádí. Zameťte si před svým prahem!
    Sázíte na slova nechvalně proslulého filozofa "Opakovaná lež se stává pravdou!"
    Moje sebekritika "Jak jsem mohla někoho takového volit?"GVE
  • Nevážený pane premiére, co jste zase provedl? Dopoledne doručíte návrh na odvolání a večer jste rozpoutal divadelní tragédii, jak prezident nedodržuje ústavu a dokonce vaši přisluhovači hrozí žalobou. Kde to jsme? Co si to dovolujete?Z vaší strany je to sprosté vydírání. Jak si máme vysvětlit ty protiprávní nahrávky vicepremiéra? To už jste je měli delší dobu připravené pro předvolební boj. Je to sprostá provokace, vždyť je z nich zřejmé (pokud jsou vůbec autentické), že novinář rozhovor tlačil potřebným směrem. Pro nás občany je podstatné, jak se nám v naší zemi žije a to je za Babiše nejlepší.
    Tak nás přestaňte vašimi hrátkami a uraženou ješitností otravovat.Je třeba za naše daně pracovat!!!
  • Sobotko,doufám.ze se konečně zveřejní tvoje zlodějny s OKD a bakalou ..Jsi chudáček .pěkné kecáš ,když píšeš o positivních příspěvcích ,máš samé negativní ,takže lžeš lidem .Doufám ,že ti to ve volbach nejlepší ministr financí pan Babiš ukáže a zvítězí . Nelži lidem ,pan Babiš ti to jasné vysvětlil . Nemáme té rádi většina .tak nelži že tě mají lidé rádi .Nemají .Zeman ti to také dnes ukázal ,stal si tam jak školák .....
  • Ruším, co jsem chtěl udělat, protože jsem to dřív chtěl než myslel.
    Poté, co mi v médiích špatně poradili, co jsem měl udělat, jsem si myslel, že udělám, co jsem nechtěl, i když jsem si to před tím myslel, že chci. Teď si to prosím vás všechno škrtněte, protože si myslím, že to co jsem původně chtěl, i když jsem to tak vlastně nemyslel, bylo absolutně to nejlepší řešení, ale přece jenom si tím zatím nejsem tak 100% jistý. Naštěstí mi vždycky poradí a zároveň mne taky podrží přítel nejvěrnější, pan Kalousek, veřejně mi to v ČT slíbil. Hlavně ať už je ten zlosyn Babiš, kterého chce stále volit víc než 30% voličů pryč. Tak to nemůžeme nechat, teď po téměř 30 letech poctivě v parlamentu vysezených.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit