Přejít na výpis diskuzí

Bono Vox

OSOBNOST 31.12.2006 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • happy birthday

    Všechno nejlepší Bono!
  • Bono:-*

    Byla jsem na koncertu teď v Polsku. Úžasný, miluju ho. Je to nádherný a sexy chlap. Dokázal hodně...prostě je nejlepší. *14*
  • karuuulka

    :)blahopřání

    Miluji to co děláš, miluji tvůj styl, miluji tvůj hlas a hudbu, miluji U2 a přeji ti všechno nejlepšejší k tvým kulatinám :-* :)*moc se těším na zářijový koncert do mnichova :)* *3* *14*
  • Prosím koncert v Ostravě!

    Prosím - ty vášnivé oči a celé to charisma - bych ráda viděla naživo nejlépe na koncertě v Ostravě. Má někdo tu moc koncert zorganizovat??? Bylo by to určitě šíleně ziskové... *4*
  • MartinDyntar
    Protoze LOVE IS BLINDESS... ten nejstrucnejsi citát odvozeny od nazve nejsmutneji zasnene pisne U2. Bolestné a pravdivé. Zvukové aranžmá teto pisne je úžasné a zvláštní i když text pisne LOVE IS BLINDESS od U2 mně nijak příliš nedojme.
  • Tauredhiel_Thranduiliel
    Všechno nejlepší, Bono! :3 ♥
  • Peníze nejsou v životě všechno!!!

  • MartinDyntar
    Kdysi s dobrými alby U2 s "All That You Cant Leave Behind"(2000) a s "How To Dismantle an Atomic Bomb"(2004) dnes U2 vyhasly.
  • MartinDyntar
    Nejlepší či nejdojemnejsi píseň od U2 Walk On a Kite z alba All That You Cant Leave Behind z roku 2000 a Sometimes You Cant Make It On Your Own a Original of Species z alba How To Dismantle An Atomic Bomb nemýlím li se z roku 2004. Tyhle 4 písně mne dojimaji vždy uprimne k slzám!
  • MartinDyntar

    Peníze nejsou v životě vše!!! Přijde mě že Bona se dnes stala marketingová loutka, i když sám ocenuji některé jeho písně a alba, nemužu ho dnes nekriticky uznávat a zbožnovat. U2 jsou komerčně neuspěšnější rockovou kapelou, která v 90.letech zažila hluboké propady u rockových fandu i návrat zpět k pop-rockové poloze na ocenovaných albech "All That You Cant Leave Behind" (2000) a na svém tvurčím hudebním vrcholu s 5krát grammy oceněným albem "How To Dismantle An Atomic Bomb" (2004) Právě po tomto albu U2 už nic nenahráli tak skvělého a kvalitního - album "How To Dismantle An Atomic Bomb" bylo právě jedním z duležitých hudebních mezníku v kariéře U2 hned po jejich přelomovém albu "Joshua Tree", ale připomínám větu že peníze nejsou v životě vše!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit