Přejít na výpis diskuzí

Brandon Lee

OSOBNOST 31.12.2006 
101 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Brandon Lee

    Teď v sobotu dávali film Bruce Lee. Moc se mi líbil ale ten herec co ho hrál se jmenovat J. S. Lee nebyl to náhodou jeho vnuk nebo kdo to byl. Nevíte jestli měl brandon Lee syna???
  • Smutný osud

    ahoj všem fanouškům Bruce a Brandona Lee. Já jsem se do Brandona zaláskovala,když jsem byla ještě teenager,a sice ihned jak jsem poprvé viděla film Rychlý jako blesk a taky "Kung-fu The movie" - ostatní jeho snímky jsou samozřejmě super, ale mě nejvíc zaujaly tyto :-) Vlastně se mi s ním líbilo hodně filmů.Po jeho smrti se rozšířila debata o tom, zda za jeho smrt nemůže opět čínská mafie? Zemřel přesně 20 let po svém otci a taky za zvláštních okolností...Zkrátka velmi smutný příběh,ale jak se pravý: "toho koho milujeme,zůstane v našich srdcí" i když se v jednom článku říká "koho Bohové milují,ten umírá mlád".
  • ..........

    Nádhernej chlap, je ho moc moc velká škoda...na jedné z těch černobílých fotek je fakt úžesně *14*
  • Vrána

    Film vrána je jeden z nejlepších, co jsem kdy viděla. Je to jako kdyby Brandon Lee natočil film o svém vlastním osudu,kdo ví,jestli jeho smrt byla pouhá náhoda??? Jinak Bruce Lee byl samozřejmě taky borec, ale nevím, proč se tu všichno rozčilují, že se tu na něj zapomnělo,tohle je zkrátka diskuze o Brandonovi a tak sem neplet´te jeho tátu.
    *13*
  • Brandon Lee

    Vrána je opravdu snad nejlepší film,co jsem videla,né vizuálně i zvukově se mi libí,ale proto že je to film ,ale že v něm hrál neobyčejný talent Brendon Lee.Škoda,že už není mezi námi.Talen je a zůstane v naších srdcí. *4*
  • BRUCE LEE A RRANDON LEE

    Je to hrozné, jak otec tak syn, a proto si říkám, že v tom je něco víc, než jen závist a nenávist lidí. Snad osud? I když na ten nějak nevěřím. Moc se mi líbil Brandon Lee v mých cca 15-ti letech, proto jsem se na něj chtěla podívat a zavzpomínat. Jeho otce zase měl rád můj otec a bratr. *9*
  • Brandon Lee

    myslím si,že svámi souhlasím,že Brandon Lee byl opravdu borec a né jen to byl to velmi simpatycký člověk,který si smrt nezasloužil a ikdyž se říká,že mají v rodině nějakou kledbu tak si myslím,že za tou smrtí nikdo určitě stál a žádná kledba to nebyla *16* *16*
    • Re: Brandon Lee

      No... možná ta jeho smrt nebyla náhoda, každopádně natáčení, jak je známo, sebou bohužel neslo mnoho nehod... Brandon nám bude chybět... to je jasný... A především těm co viděli Vránu... Těm obzvlášť...
      • Re: Re: Brandon Lee

        já jsem se zamilovala *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Brandon Lee

      A co ti takhle říká naučit se česky???
      • Re: Re: Brandon Lee

        Třeba je na něm nějaká "kledba" co ta mu brání psát korektně v souladu s pravidly českého pravopisu *3*
  • Shadows

    Ten kdo zabil Brandona,musí být jednou také zabit. Ten vrah musí pykat za to,připravil svět o tak skvělého člověka,jako byl Brandon. *16*
    • Re: Shadows

      Ty asi nejsi normální když přeješ smrt člověku který dostal do ruky rekvizitu a prostě dělal svou práci.Může za to ten kdo jí ostře nabil.Víš jak se musí cítit....
      • Re: Re: Shadows

        on přece nenapsal,že přeje smrt člověku,který na Brandona vystřelil, nýbrž tomu,kdo jej zabil (tedy tomu,kdo to připravil vraždu),protože jen ten musí být považován za viníka!
  • Immortel

    I když zemřel,tak ho budu brát za nesmrtelného.
  • Jen bych chtěl vědět v jaké části filmu ho střelili.
    • Re:

      do konce natáčení zbývalo 7 dnů... točila se scéna kdy je Brandon postřelen Funboyem (Michael Massey)...všechno probíhalo podle scénáře do té doby, než se ozvalo režisérovo "stop" a Brandon zůstal ležet...
      byl hned převezen do nemocnice, ...záznam této scény byl ihned smazán...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit