Přejít na výpis diskuzí

Brandon Lee

OSOBNOST 31.12.2006 
101 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Brandon vs Bruce

    Proč je pořád porovnáváte? Ok, Bruce byl skvělý, asi jeden z nejlepších, proto ty dva srovnávat je dost nefér... *16* *13*
  • Vrána - dokončení

    Zbytek filmu byl dotočen s jiným hercem a pak byla digitálně nanesena podoba Brandona. Vzhledem k tomu, že ve spoustě scén byl pomalován, tak toho nebylo zas tak moc.
  • Nikdo nikdy nepřekoná jeho otce Bruce. Byl to ojedinělý talent na světě.
    • nikdo se nesnažil

      nikdo se o to podle mě ani nesnažil - myslím překonat Bruce. Je logické, že jeho syn jen pokračoval v tom, k čemu ho Bruce od mala vedl...
  • Brandon Lee

    Brandon Lee je jeden z nejlepších lidí,který jsem viděla hrát.Nejlepší film co hrál byl Vrána a když jsem zjistila že byl při tomto filmu zabit,tak jsem byla z toho mimo a jeho líto.ODPOČÍVEJ V POKOJI BRANDONE LEE.BYL JSI NEJ HEREC.
  • sensei

    Brandon Bruce Lee,jméno,které se navzdy vrylo do me mysli,talentovaný mistr a učitel bojového umění,zemřel mlád,přesneji 31.3.1993,ale přesto si myslím a v sobě samem vím,že bude provždy nepřekonán..........
  • Brandon Lee

    Krásný film Vrána- doporučuju. Brandona je mi moc líto, dost mě to vzalo, když jsem se to dozvěděla. Tak odpočívej v pokoji Brandne Lee
  • mám absolutne stejný názor jako náš slovenský bratr,proc na techto stránkách neni BRUCE *16* *16* to byla jedna z nejvetsich osobnosti 20 stoleti!
  • BYL JAKO JEHO TÁTA JEDNIČKA!!!!!
  • Proč musel umřít *9* škoda ho chlapa
  • Byl to borec..takováhle lidí je škoda....taky necháme jak to mohli dotočit ale je dobře že to dotočili

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit