Přejít na výpis diskuzí

Brandon Lee

OSOBNOST 31.12.2006 
101 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Brandon Lee

    A co ti takhle říká naučit se česky???
  • Brandon Lee

    Vrána je opravdu snad nejlepší film,co jsem videla,né vizuálně i zvukově se mi libí,ale proto že je to film ,ale že v něm hrál neobyčejný talent Brendon Lee.Škoda,že už není mezi námi.Talen je a zůstane v naších srdcí. *4*
  • BRUCE LEE A RRANDON LEE

    Je to hrozné, jak otec tak syn, a proto si říkám, že v tom je něco víc, než jen závist a nenávist lidí. Snad osud? I když na ten nějak nevěřím. Moc se mi líbil Brandon Lee v mých cca 15-ti letech, proto jsem se na něj chtěla podívat a zavzpomínat. Jeho otce zase měl rád můj otec a bratr. *9*
  • Brandon Lee

    myslím si,že svámi souhlasím,že Brandon Lee byl opravdu borec a né jen to byl to velmi simpatycký člověk,který si smrt nezasloužil a ikdyž se říká,že mají v rodině nějakou kledbu tak si myslím,že za tou smrtí nikdo určitě stál a žádná kledba to nebyla *16* *16*
  • Shadows

    Ten kdo zabil Brandona,musí být jednou také zabit. Ten vrah musí pykat za to,připravil svět o tak skvělého člověka,jako byl Brandon. *16*
  • Immortel

    I když zemřel,tak ho budu brát za nesmrtelného.
  • Jen bych chtěl vědět v jaké části filmu ho střelili.
  • Brandon vs Bruce

    Proč je pořád porovnáváte? Ok, Bruce byl skvělý, asi jeden z nejlepších, proto ty dva srovnávat je dost nefér... *16* *13*
  • Vrána - dokončení

    Zbytek filmu byl dotočen s jiným hercem a pak byla digitálně nanesena podoba Brandona. Vzhledem k tomu, že ve spoustě scén byl pomalován, tak toho nebylo zas tak moc.
  • Nikdo nikdy nepřekoná jeho otce Bruce. Byl to ojedinělý talent na světě.
  • Brandon Lee

    Brandon Lee je jeden z nejlepších lidí,který jsem viděla hrát.Nejlepší film co hrál byl Vrána a když jsem zjistila že byl při tomto filmu zabit,tak jsem byla z toho mimo a jeho líto.ODPOČÍVEJ V POKOJI BRANDONE LEE.BYL JSI NEJ HEREC.
  • sensei

    Brandon Bruce Lee,jméno,které se navzdy vrylo do me mysli,talentovaný mistr a učitel bojového umění,zemřel mlád,přesneji 31.3.1993,ale přesto si myslím a v sobě samem vím,že bude provždy nepřekonán..........
  • Brandon Lee

    Krásný film Vrána- doporučuju. Brandona je mi moc líto, dost mě to vzalo, když jsem se to dozvěděla. Tak odpočívej v pokoji Brandne Lee
  • mám absolutne stejný názor jako náš slovenský bratr,proc na techto stránkách neni BRUCE *16* *16* to byla jedna z nejvetsich osobnosti 20 stoleti!
  • BYL JAKO JEHO TÁTA JEDNIČKA!!!!!
  • Proč musel umřít *9* škoda ho chlapa
  • Byl to borec..takováhle lidí je škoda....taky necháme jak to mohli dotočit ale je dobře že to dotočili
  • jak to???

    ahoj.brandona samozrejme uznavam ako herca i ako bojovnika!!! cest jeho pamiatke!!! ale sakra preco ste na tejto stranke zabudli na jeho otca a zaroven najvätsiu osobnost bojoveho umenia-BRUCEA LEEHO??? JE MI Z VAS ZLE!!!! *9* *13*
  • Smrt si nevybírá. Ví ale někdo,proč prve bere to nejlepší, co nám svět dal?!!!
  • Nechápu, jak ten film dotočili...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit