Přejít na výpis diskuzí

Brandon Lee

OSOBNOST 31.12.2006 
101 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • edguy2008

    Re: Brandon:*

    Ahoj,dočetla jsem se na netu,že některé role za něj dotočil CHAD STAHELSKI a JEFF CADIENTE... *7* *3* Tak snad je to pravda...
  • Lasser mission 1989

    ...a ještě Lasser mission je z r. 1989.
  • VRÁNA 1993

    Chci požádat toho,kdo se stará o tyto stránky,aby u filmu VRÁNA ve filmografii přepsal rok. Je z roku 1993.
  • Vzpomínky na Brandona

    Jsem ráda,že Brandon s námi stále je a bude.Když se ta tragédie stala,narodilo se mi třetí dítě.Na film jsem šla do kina hned,jak se k nám dostal,prožívala jsem to,jako blázen.Dopisovala jsem si přes časopisy s jeho fanouškama,mám doma snad vše,co se tenkrát dalo sehnat.Díky netu máme teď všichni možnost si ho stále připomínat.Nejsem asi jediná,kdo Brandona miluje,byl to jedinečný člověk,nádherný a dobrý.Je ho velká škoda,měl těsně před svatbou s Lizou,škoda,že nečekala jeho dítě,zbylo by nám po něm aspoň jeho dítě.Vránu znám zpaměti a jen ztěží poznám,ve kterých scénách je dablér.Zdravím všechny,kdo mají Brandona rádi.
  • thecrow

    Re: Re: Re: Brandon:*

    Okamžitě po tom co se to stalo, tak záznam té scény zničili, takže neni co zveřejnit.
  • Re: Re: Brandon:*

    Mě vadí že nikdy nebyl zveřejněn záběr ostré střelby.
  • Re: Re: Brandon:*

    To je v poho stejně děkuju *4*
  • Re: Brandon:*

    Bylo to jen pár scén a dotočil to dablér, ale jméno jsem nikde nenašel, tak fakt netušim. Sorry:-( PS: Dnes by měl Brendon narozeniny, tak na něho všichni zavzpomínejte.
  • Re: Brandon:*

    Bylo to jen pár scén a dotočil to dablér, ale jméno jsem nikde nenašel, tak fakt netušim. Sorry:-(
  • Brandon:*

    Ahojky,film Vrána mám doma a musím říct,že je to kráásnej a romantickej film!! Brandon Lee měl život před sebou.. škoda a to velká,že takle přišel o život *9* A chtěla jsem se zeptat,nevíte někdo,kdo dotočil konec filmu Vrána?:o) Předem děkuju za odpověď:)
  • Nej...

    Brendon Lee byl a stále je(alespoň pro mě) jedním z nejlepších herců v historii. A vrána je naprosto podmanivý film, já bych ho mohl sledovat pořád. Brendon Lee forever...
  • Re: koukam na vranu

    Byla to nehoda. Zastřelil ho Fan Boy (Michael Massee). Nikdy nebyl obviněn. Vlastně ani nebylo proč. Ale je to obrovská škoda, Brendon byl vinikající herec.
  • Re: jeho táta

    ja to vedela by lto nejlepsi herec *4*
  • Re: jeho táta

    Jeho tata byl činan
  • Re: jeho táta

    jo byl to frajer dobrej člověk to mu šlo vidět na očích škoda že umřel tak mladej
  • Re: Re: brandon

    napadlo někoho někdy že on sám pokoušel osud...právě proto co sám pár dní před smrtí řekl...
  • Re: jeho táta

    jeho táta neni japonec ale byl to číňan a jmenoval se Bruce Lee *3*
  • jeho táta

    jeho táta je japonec????to sem nevedela
  • vrána

    zrovna včera sem se koukala na film vrána mamka to domu pritahla jak se kupujou ted ty dvd s casakama a tak a mamka koukej a já hmm a ten sem se koukala co tam vsechno je za filmy a koukam a vrana a juuu a hned sem ji bezela zapnout..videla sem jeno vrana pekelný kněz a ta se mi taky moc libi,ale tahle me proste dostala a rekla sem si ze si o tom herci neco najdu a pak když sem zjistila že je mrtvej tak je mi z toho tak nak divne a sem smutna chudak malej *9* já si myslim,že kdyby žil že by byl ještě lepčí než nákej Johnny Depp..je ho škoda kdyby ten film nenatacel jeste by zil *9* *14* *14* *14*
  • Vrána

    Ahojky lidi konečně stránky na kterých sem našla pár foteček mého milovaného Brandona Lee..film Vrána sem viděla před nedávnem a úplně šíleným způsobem mě dostal...hlavně Brandon má charisma jaké se jen tak nevidí...škoda že se stávaj takovýhle věci..celý tento fenomén okolo tohoto kultovního filmu je moje srdcová záležitost..znám holku co má přes celý záda vytetovanou Vránu...co k tomu víc říct nádhernej chlap teď už bohužel legenda a smysluplnej film který ukončil jeho kariéru.. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit