Přejít na výpis diskuzí

Brendan Fraser

OSOBNOST 31.12.2006 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...

    vsetkoo najlepsiee *14*
  • Brendan je super!

    Brendan je super herec.Znám sice lepší herce,ale filmy s ním jsou vždycky něčím zvláštní.Mám rád filmy jako Mumie,Cesta do středu země či Smlouva s dáblem.Taky se divím,že má skoro 2 metry.To bych nečekal.Je to fine herec a mám ho rád.
    • maeve

      Re: Brendan je super!

      Jeho filmy jsou fakt super. Ty jeho hlášky, no prostě na zasmátí nejlepší a navíc je děsně sympatický *4*
  • OO

    on meri 192?????? :O
    tvL ten je vysokej!.. *4*
  • je super

    je to moc sympatický herec.myslým,že hraje s duší,ne jako jiní herci. *1*
  • Chlap jak má být

    Výborný herec ale hlavně krásný chlap. Jeho sexy pohled v králi džungle neměl chybu, i celkově v ostatních filmech je nepřehlédnutelný, škoda, že takových není víc. Mít ho tak doma..... *14* *14*
  • autogram

    já mám jeho autogram.byly jsme na jeho premiéře a on jak šel tak si mě vybral pak jsme šli tou uličkou a tam měl stolík a na něm fotky a já si měla vybrat kolik a kterou chci mám jich pet.a on mi je všechny podepsal nádhera *4* *4* *4* *4*
  • mandy001

    suuper

    suuuper herec on dokáže rozesmát kde koho stjně jako rozbrečet( k smíchu)... on má prostě best filmy jůjky nasmála jsem se tam tolik až jsem brečela *1* *1* *15* *4*
  • klááááása

    je fakt nádherný *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • marksicek

      Re: klááááása

      jj
  • nika1979

    b f. 2008

    jsi nej brendan
    fraser sexy jsi nejjjjjj nic jsi ztej
    ali nedelej .......... taždej ma sve iluze *13* *13* *13* *13* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Film

    Ahoj. Brendan je fakt výborný herec. Fešák. Vie hrať tak komické ako aj vážne roly. Nemáte niekto film Soumrak rodiny Goldových z roku 1997 (The Twilight of the Golds) kde hrá homosexuála Davida Golda??? Hľadám už dlho ten film v požičovniach a obchodoch. Nemajú to už ani na VHS a vraj to nevyšlo ani na DVD... Poraďte... Pozdravujem zo Slovenska. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit